Як виправити Samsung Galaxy S4, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Щодня ми отримуємо сотні електронних листів від власників Samsung Galaxy S4, і найпоширенішою проблемою є те, що телефон не вмикається. Не існує простого способу визначити, що насправді є причиною, і не існує остаточного рішення для її негайного вирішення. Ось чому для цієї конкретної проблеми ми надаємо посібники з усунення несправностей залежно від ситуації або опису проблеми користувачем.

Телефон Samsung Galaxy не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, відсутність втрати даних

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Якщо телефон відмовляється ввімкнути, це, швидше за все, проблема аксесуарів або обладнання. Ось чому ми завжди починаємо вирішення проблем, визначаючи, чи це проблема батареї чи зарядного пристрою. А далі ми продовжуємо, намагаючись завантажити телефон в «інших режимах», таких як безпечний режим і режим відновлення, лише для того, щоб знати, чи може пристрій все ще живити. Наступні кроки допоможуть вам вирішити цю проблему.

Перш ніж йти далі, я просто хочу сказати, особливо тим, хто щойно налаштувався, що ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ онлайн-підтримку Android. Ви можете повідомити нам про свою проблему, якщо вона пов’язана з Android. Ви можете надіслати деталі до наших випусків Android або розмістити на нашій стіні Facebook та на сторінці Google+. Ми не можемо гарантувати відповіді на ваші електронні листи, але будьте впевнені, що прочитали кожен із них. Отже, є великий шанс, що ми включимо вашу стурбованість у наші майбутні публікації. Я також пропоную вам відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S4, оскільки ми зробили індекс усіх проблем, які ми вирішували в минулому, і я можу сказати вам, що ми вже розглядали понад 500 питань.

Тепер, повернувшись до нашого способу усунення несправностей, виконайте ці дії.

Крок 1: Виконайте плавний скидання для Galaxy S4

Коли ви натискаєте кнопку живлення, а телефон не реагує, зніміть задню кришку та витягніть акумулятор. Натисніть і утримуйте кнопку протягом 1 хвилини, щоб злити електрику, яка зберігається в конденсаторах та інших електронних компонентах всередині. Тепер поверніть акумулятор і спробуйте увімкнути Galaxy S4.

Це дуже ефективна процедура усунення несправностей. Якщо ваш телефон просто вимкнувся без видимих ​​причин і відмовився ввімкнути знову, спробуйте це. Ми отримали багато електронних листів із подякою за те, що повідомили їх про цю процедуру.

Не хвилюйтеся, всі ваші дані, файли, програми та контакти залишаться недоторканими, коли ви це зробите.

Крок 2: Нехай Galaxy S4 заряджається протягом 10 хвилин

Якщо телефон не ввімкнувся після того, як ви виконали процедуру скидання параметрів сортування або він не реагував, коли ви натискаєте кнопку живлення, є ймовірність, що акумулятор повністю розрядився, і не залишилося живлення, щоб спрацювати навіть екран . Підключіть роз'єм до телефону, а зарядний пристрій - до розетки. Я вважаю, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій Samsung для пристрою. Якщо ні, то принаймні, ви використовуєте зарядний пристрій, який працює.

Телефон повинен відображати звичайний значок зарядки або світлодіодне повідомлення світиться червоним. Якщо ні, просто залиште телефон на принаймні десять хвилин. Бувають випадки, коли акумулятор повністю розряджається, піктограма зарядки або світлодіод реагує через кілька хвилин.

Принаймні через десять хвилин зарядки торкніться телефону, щоб дізнатись, чи нагрівався він під час процесу. Якщо це так, ми зараз розглядаємо можливу проблему з акумулятором або USB-портом для зарядки, і я пропоную вам негайно віднести телефон до техніки, оскільки небезпечно продовжувати заряджати телефон, який нагрівається як божевільний при підключенні.

Звичайно, якщо телефон не нагрівався або він працював мінімально, натисніть кнопку живлення, щоб побачити, чи телефон завантажиться. Якщо він не реагує, спробуйте кілька разів, а потім перейдіть до наступної процедури.

Крок 3: Завантажте Galaxy S4 у безпечному режимі

Можливо, ви вже знали, що завантаження пристрою в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми. Цього ми не намагаємось досягти тут. Натомість ми просто хочемо знати, чи міг телефон успішно завантажитися в “інших” режимах. Це виключить можливість того, що це проблема батареї та / або обладнання. Ось як ви завантажуєте S4 у безпечному режимі:

Щоб завантажити Galaxy S4 у безпечний режим, виконайте наступне:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 2. Як тільки на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy S4 (за умови, що телефон реагує на натискання клавіші живлення), відпустіть кнопку живлення.
 3. Як тільки ви відпустите кнопку живлення, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить процес перезавантаження.
 5. Якщо ви можете прочитати "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть клавішу зменшення гучності. В іншому випадку повторюйте процес, доки телефон не перейде в безпечний режим.

Якщо телефон успішно завантажиться в безпечному режимі, існує велика ймовірність усунення проблеми. Почніть із перезапуску телефону, щоб перевірити, чи він нормально завантажиться.

Якщо телефон не зміг завантажитися в безпечному режимі або застряг на логотипі завантаження, коли ви перезапустили його, перейдіть до наступної процедури.

Крок 4: Завантажте Galaxy S4 у режимі відновлення

Це один із тих “інших” режимів, в які ви можете спробувати перевірити, чи зможе телефон завантажитися. Якщо це можливо, тоді можна спробувати дві речі. Перший - це стирання розділу кешу, який видаляє всі дані всередині папки кешу, а другий - повне скидання до заводських налаштувань.

Для завантаження у режимі відновлення та видалення розділу кешу виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 2. Відпустіть кнопку живлення, коли телефон завібрує, але продовжуйте утримувати кнопки збільшення та домашню кнопку.
 3. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть кнопки Home і Volume Up.
 4. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть «стерти розділ кешу».
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати параметр.
 6. Телефон автоматично перезавантажиться, коли дані кешу буде видалено.

Якщо телефон успішно завантажився в режимі відновлення, але після очищення розділу кешу відмовився перезапуститися, спробуйте виконати скидання до заводських налаштувань, виконавши такі дії:

 1. Повністю вимкніть телефон. (Вийміть акумулятор і вставте його назад
 2. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Відпустіть кнопку живлення, коли телефон завібрує, але продовжуйте утримувати кнопки збільшення та домашню кнопку.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть кнопки Home і Volume Up.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 7. Знову використовуючи кнопку зменшення гучності, виділіть "видалити всі дані користувача".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 9. Після завершення скидання виберіть "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб перезапустити телефон.

Звичайно, наведених вище двох процедур можна дотримуватися, лише якщо телефон успішно завантажився в режимі відновлення. Однак, якщо він відмовився входити до відновлення, ми зараз розглядаємо, ймовірно, апаратну проблему. Час зробити те, що пропонує останній крок.

Заключний крок: нехай технік перевірить телефон

Ви повинні розуміти, що перші три кроки - це способи визначити, чи може телефон все ще успішно завантажуватися в інших режимах. І оскільки це не може, вам не залишається нічого іншого, як шукати допомоги у когось, хто знає ваш телефон всередині та зовні.

Технік спробує використовувати інший акумулятор, щоб виключити можливість того, що це проблема батареї. Після цього, і телефон все одно відмовився включатися, саме тоді він перевірить обладнання.

Якщо ви уклали контракт зі своїм постачальником, спершу зателефонуйте їм, щоб дізнатись, чи можуть вони забезпечити заміну.

Сподіваюся, цей простий посібник з усунення несправностей може вам якось допомогти.

Маєте проблеми з телефоном, який не вмикається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge +
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy Note 5