Як відновити заводські налаштування Galaxy S7 або S7 Edge

Скидання налаштувань часто є корисним рішенням для багатьох типів проблем з Android. Окрім того, щоб робити це з метою усунення несправностей, деякі можуть також захотіти знати, як це зробити на своєму Galaxy S7 або S7 edge, особливо якщо вони планують продати або подарувати пристрій. Скидання до заводських налаштувань видалить усі особисті дані, такі як фотографії, відео, документи тощо, на пристрої зберігання, тому перед цим виконайте резервну копію файлів. Якщо ви готові, виконайте наші кроки нижче, як виконати скидання до заводських налаштувань.

Перш ніж продовжити, нагадайте, що ми надаємо відповіді на проблеми Android. Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Вимкніть FRP перед скиданням

З випуском Android - 5.0 Lollipop, пристрої Samsung отримали сильніші функції безпеки. Android - 5.0 Lollipop взяв із собою Захист від заводських скидок або FRP, який блокує пристрій, якщо користувач не може надати облікові дані Google після скидання до заводських налаштувань. Завдяки цьому злодіям важче просто витерти вкрадений пристрій і скористатися ним. Якщо FRP було ввімкнено до викрадення пристрою, екран буде заблоковано назавжди, якщо до нього не буде додано правильний обліковий запис Google.

Отже, навіть якщо ви є законним власником свого Galaxy S7 або S7 edge, ви хочете переконатися, що після очищення його не буде заблоковано ваш власний пристрій. Для цього потрібно заздалегідь вимкнути FRP. Це також потрібно зробити, якщо ви плануєте подарувати або продати пристрій.

Щоб вимкнути FRP на своєму Galaxy S7 або S7 edge:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Блокування екрана та безпеки та видаліть усі паролі, шаблони або PIN-коди, які ви використовуєте для захисту телефону.
 3. Після видалення блокування екрана поверніться до головного меню налаштувань.
 4. Потім перейдіть до хмари та облікових записів.
 5. Торкніться Облікові записи.
 6. Виберіть свій обліковий запис Google або облікові записи. Обов’язково видаліть усі облікові записи Google із пристрою.
 7. Потім натисніть піктограму Додаткові налаштування у верхньому правому куті облікового запису (три крапки).
 8. Натисніть кнопку Видалити обліковий запис.

Кроки до заводських налаштувань вашого Galaxy S7 / S7 edge

Існує два способи відновити заводські налаштування пристрою. Один - через Налаштування, а другий - через меню відновлення. Ось кроки для виконання кожного з них.

Скидання налаштувань Galaxy S7 через налаштування:

 1. Створіть резервну копію даних.
 2. Зайдіть в Налаштування.
 3. Прокрутіть вниз до Резервне копіювання та скидання.
 4. Перейдіть до Скидання заводських даних.
 5. Тут ви побачите кнопку Скинути пристрій.
 6. Для підтвердження він запитає у вас пароль, PIN-код або шаблон.
 7. Потім виберіть Видалити все.

Скидання налаштувань Galaxy S7 через меню або режим відновлення:

 1. Створіть резервну копію даних.
 2. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.