Як виправити Samsung Galaxy Watch, який не вмикається

По-перше, якщо це можливо, не дозволяйте Samsung Galaxy Watch повністю розряджати акумулятор, оскільки це найпоширеніша причина того, що пристрій більше не вмикається і не реагує, навіть якщо він підключений до зарядного пристрою. Я прочитав багато скарг з інтернет-форумів на цю проблему, і лише одиниці знали, що робити, коли це насправді трапляється. Багато хто вдається до відкриття пристрою, але для відкриття цього пристрою потрібно більше, ніж просто видалити гвинти спереду і ззаду. Інші також вдаються до розміщення своїх “несправних” розумних годинників на eBay, що, мабуть, не допоможе.

У цій публікації я поділюсь з вами найефективнішими рішеннями, які ви можете спробувати вирішити цю проблему та повернути ваш Galaxy Watch до життя. Для запису, ці рішення є базовими процедурами, які ви, можливо, вже робили, і вони не включають відкриття пристрою або видалення гвинтів, що утримують його цілісними. Якщо ви є одним із власників цього пристрою, і зараз у вас виникає помилка подібної проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам тим чи іншим чином.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Watch, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету.

Повертаючись до нашого способу усунення несправностей, ось що ви можете зробити, якщо ваш Galaxy Watch більше не вмикається або не реагує ...

  1. Покладіть його на зарядний пристрій і залиште на годину-дві.
  2. Підключіть пристрій до іншого джерела живлення.
  3. Закріпіть його на підставці, але не підключайте зарядний пристрій.
  4. Принесіть його в сервісний центр.

Якщо немає видимих ​​ознак фізичного пошкодження або якщо пристрій був занурений у воду дуже довго, проблема може бути незначною або через розряджену батарею. Я впевнений, що ви вже намагалися його зарядити, і він не відповів. Однак, якщо акумулятор повністю розрядився, відповідь може зайняти кілька хвилин. Деякі користувачі навіть повідомляли, що залишали Galaxy Watch на док-станції заряджання на ніч, аби вранці дізнатися, що пристрій все ще недостатньо заряджений. Передбачається, що вона буде повністю заряджена за годину-дві, але пам’ятайте, що для нормальної зарядки годинника потрібні як апаратне, так і прошивальне програмне забезпечення, але при повністю розрядженому акумуляторі залишиться лише апаратне забезпечення для поповнення батареї, і це займе трохи час завершити. Але справа в тому, що ця дуже проста процедура може вирішити цю проблему,це просто вимагає часу ... ну, всі процедури роблять.

Якщо припустити, що ви вже кілька годин залишали пристрій у док-станції для зарядки, і все ще не бачите поліпшень чи ознак життя, спробуйте підключити зарядний пристрій до іншого джерела живлення. Також може допомогти підключити пристрій до комп’ютера та перевірити, чи змушує його це реагувати. Бували випадки, коли екран вмикався незабаром після того, як пристрій було підключено до ноутбука, а акумулятор все ще був достатньо зарядженим. Те, що ваш годинник не реагує, не означає, що він розрядився. Це може бути лише через незначну проблему з прошивкою.

Тепер наступне рішення є найпопулярнішим серед цих процедур, і насправді воно є найефективнішим, оскільки багато хто повідомив, що виправив Galaxy Watch, який не вмикається лише цим. Все, що вам потрібно зробити, це прикріпити годинник до його люльки, не підключати його до зарядного пристрою, а просто давати йому сидіти кілька годин або день-два. Ви могли б підключити його лише тоді, коли екран увімкнеться, але до цього часу вам просто потрібно почекати.

Якщо жодна з цих процедур не працює для вас, тоді віднесіть пристрій до сервісного центру або продайте на eBay як “несправний”, і багато хто насправді придбав би його, якби знав, що єдина проблема полягає в тому, що він не вмикається. Не очікуйте, що він буде проданий за половину початкової ціни, оскільки ніхто не заплатить стільки за несправний пристрій.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему з вашим Samsung Galaxy Watch. Повідомте нас у розділі коментарів, що вам підходить або що ви зробили, щоб вирішити проблему з вашим пристроєм.