Samsung Galaxy S8 почав працювати повільно після оновлення [Посібник з усунення несправностей]

Смартфони високого класу, такі як Samsung Galaxy S8, все ще можуть мати проблеми з пристроями початкового рівня, які часто стикаються з уповільненням. Хоча це може здатися незначною проблемою, бувають випадки, коли насправді це ознака серйозної проблеми в апаратному чи програмному забезпеченні. Ми отримали скарги від наших читачів, які зіткнулися з подібною проблемою після оновлення, тому ми відчуваємо необхідність вирішити її.

Я проведу вас під час усунення несправностей вашого телефону, щоб ми знали, чи можна вирішити цю проблему з вашої сторони без будь-якої допомоги технічного персонала, бо якщо ні, то вам дійсно доведеться повернути його в магазин і замінити його якнайшвидше як можна. Спробуємо виключити можливості, чому ваш S8 почав працювати повільно. Сподіваємось, ми зможемо змусити його працювати швидше знову після усунення несправностей. Отже, якщо ви є власником цього телефону і в даний час маєте таку ж проблему, продовжуйте читати нижче, оскільки це може вам допомогти.

Але перш за все, якщо у вас зараз виникають різні проблеми з телефоном, то я пропоную вам відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S8, оскільки ми вже почали надавати підтримку нашим читачам, яким належить цей пристрій. Ми розуміємо, що ваш телефон все ще абсолютно новий, і він повинен працювати бездоганно, але навіть Samsung не може гарантувати, що проблем не буде. Що ми тут робимо, це надаємо допомогу нашим читачам якнайкраще, тому, якщо ми не опублікували публікації про вашу стурбованість, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як усунути неполадки Galaxy S8, який працює повільно

Проблема : Зараз мій Galaxy S8 працює повільно, і я пам’ятаю, що до цієї проблеми було оновлення. Я не впевнений, для чого було це оновлення, але після цього я помітив, що мій телефон почав відставати, що відкривати додатки, якими я зазвичай користуюся, як-от додаток для надсилання SMS-повідомлень і навіть facebook, потрібно назавжди. Я не зовсім впевнений, що мені з цим робити, тому, якщо ви знаєте, будь ласка, допоможіть мені.

Усунення несправностей . Хороша річ цієї проблеми полягає в тому, що ми точно знаємо, що телефон здатний увімкнути себе, щоб ми могли зосередитися на нашому усуненні несправностей. Тепер ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Спробуйте перевірити, чи телефон все ще працює повільно, перебуваючи в безпечному режимі

Це важлива процедура, оскільки вона покаже вам, чи мають сторонні програми щось спільне з проблемою чи ні. Завантаження лише в безпечному режимі не вирішує проблему, але принаймні ви можете її ізолювати. Отже, ось як ви завантажуєте S8 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Видаліть програми, які викликають проблему.

Якщо ваш телефон нормально працює в цьому режимі, то проблему викликає одна або деякі встановлені вами програми. У цьому випадку вам доведеться перейти до наступного кроку, інакше перейдіть до кроку 3.

Крок 2: Знайдіть програму, яка спричиняє проблему, скиньте та / або видаліть її

Якщо припустити, що телефон працює добре в безпечному режимі, то цей крок може бути складним завданням, оскільки знайти програму, яка спричиняє проблему, непросто, особливо якщо у вас на телефоні вже є сотні. Але спробуйте запам'ятати програми, які ви встановили до проблеми, і як тільки у вас є підозрюваний, очистіть його кеш і дані, щоб скинути його, а потім завантажте телефон у звичайному режимі. Якщо проблема все-таки виникає, видаліть підозрювану програму.

Як очистити кеш додатків та дані на Galaxy S8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться Зберігання.
 5. Торкніться Очистити кеш.
 6. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.

Як видалити програми з вашого Galaxy S8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Крок 3: Перезавантажте телефон у режимі відновлення та протріть розділ кешу

Якщо така проблема виникла після оновлення вбудованого програмного забезпечення, то існує ймовірність, що це спричинено пошкодженими або застарілими кешами системи. Щоб виключити цю можливість, вам просто потрібно видалити всі їх відразу в режимі відновлення, щоб нова прошивка могла створювати нові файли.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після завантаження телефону після видалення розділу кешу знадобиться трохи більше часу, оскільки він відновить ці файли. Але якщо проблема не зникне після цього, у вас немає іншого вибору, крім як скинути налаштування телефону.

Крок 4: Створіть резервну копію файлів та даних та скиньте налаштування телефону

Ця процедура є вашим крайнім засобом, принаймні, перед тим, як надіслати телефон технічному персоналу. Це поверне телефон до заводських налаштувань за замовчуванням, а також видалить усі ваші файли та дані, тому переконайтеся, що ви зробили резервну копію важливих файлів, які у вас є. Після цього вимкніть захист від заводських налаштувань, щоб ви не втратили доступ, тоді сміливо скидайте настройки телефону.

Як вимкнути захист від заводських скидок

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Як скинути налаштування Galaxy S8

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ви також можете скинути налаштування телефону з меню налаштувань ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 7. Натисніть Скинути.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Крок 5: Принесіть телефон назад до магазину

Виконавши всі ці кроки, і ваш телефон все ще працює повільно, більше нічого з цим не робіть. Абсолютно новий телефон повинен працювати безперешкодно, і це не ваша робота - вирішувати подібні проблеми. Отже, принесіть телефон до магазину і замініть його.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.