Як редагувати PDF на Android

Не секрет, що ми використовували свої комп’ютери майже для всього, а ще раніше, в основному, використовували їх для редагування документів. Сюди входило редагування таких речей, як PDF-файли. Але в наш час ми настільки в дорозі, що важко посидіти хвилинку і зрозуміти, що потрібно редагувати і коли. На щастя, вам більше не потрібно роздумувати, як сісти та редагувати ці PDF-файли на своєму комп’ютері - багато з них можна легко редагувати зі смартфона або планшета.

Але як редагувати такий PDF у дорозі? Якщо ви дотримуєтесь нижче, ми покажемо вам усі кроки, що беруть участь у процесі.

Власні засоби редагування

Деякі телефони Android насправді надзвичайно легко редагують документи, електронні таблиці та PDF-файли прямо зі смартфона. Все залежить від виробника, у якого ви отримали смартфон, але багато виробників справді мають ліцензії на пакети Office та інструменти редагування, щоб розміщувати ці програми на смартфонах для безкоштовного використання.

Тим не менш, редагування PDF-файлу може бути простим, як відкриття інструментів редагування Office, вже встановлених на вашому телефоні, створення облікового запису, і тоді ви зможете редагувати документ або PDF відразу після цього.

Google Suite

Як ви могли помітити, протягом останніх кількох версій Android Google включає весь свій G Suite на телефони Android. Google Drive, Google Docs, Google Sheets та інші автоматично встановлюються на ваш телефон. Хоча кожен з них дозволить вам редагувати певні документи, Google Docs - це інструмент, який дозволить вам редагувати PDF-файли.

Першим кроком є ​​переконатися, що ви завантажили PDF-файл, який вам потрібно відредагувати, на телефон. Потім ви можете відкрити програму Документи Google. Потім натисніть кнопку «  Меню  » і торкніться опції із написом «  Відкрити…» . Це відкриє папку "Завантаження" та дозволить вибрати PDF-файл зі списку. У деяких випадках Google Docs відкриє PDF-файл, але абсолютно зіпсує форматування. Отже, в деяких випадках вам може знадобитися переконатися, що ваш PDF збережено як файл .doc або .docx, перш ніж його відкривати.

Після його відкриття ви можете редагувати файл документа або PDF як завгодно. Редагуйте текст, редагуйте форматування, кольори, все, що вам потрібно зробити. Закінчивши, збережіть зміни. Тепер, якщо вам довелося перетворити його у файл .doc, перетворити його назад у PDF легко, і без втрати налаштувань форматування теж.

Вам просто потрібно відкрити кнопку "  Меню"  , торкнутися  опції " Зберегти як  ", а потім ви можете торкнутися виділення "  Зберегти як PDF" . Він збереже ваш новий документ як файли PDF, і тоді ви зможете відправити його куди завгодно.

Редагуйте PDF в Інтернеті

Можливо, у вас є смартфон Google Suite або Office Suite на вашому смартфоні, але у вас виникають труднощі з ними, або ви відчуваєте, що вони не є правильними інструментами для роботи. На щастя, у вас все ще є простий варіант редагування PDF-файлу на Android та безкоштовно.

У вибраному браузері перейдіть на www.pdfescape.com. Це безкоштовний інструмент в Інтернеті, який дозволить вам редагувати документ PDF в Інтернеті, не втрачаючи параметри форматування. Коли веб-сайт завантажиться, натисніть кнопку «  Вибрати файл» . Це відкриє папку "Завантаження" та просто виберіть PDF-файл, завантажений раніше. У деяких випадках Android вимагатиме переходу по вашому файловому дереву, щоб спершу знайти папку «Завантаження».

Для обробки файлу PDF Escape знадобиться кілька хвилин, але як тільки це станеться, ви побачите, як він з’являється на веб-сайті. Там буде крайня ліва панель з усіма інструментами, які ви можете використовувати для редагування PDF-файлу, а потім праворуч ви побачите сам документ PDF. PDF Escape пропонує основні інструменти редагування, яких має бути більш ніж достатньо для того, щоб виконати деякі незначні зміни, які потрібні файлам PDF, коли вони готові до надсилання або комерційного використання.

Вирок

Як бачите, редагувати PDF-файл на Android досить просто. Існує безліч інструментів, які дозволять вам безкоштовно редагувати документи PDF. Традиційні рішення для редагування PDF коштують грошей, але, як ви вже бачили вище, це вже не потрібно.