Samsung Galaxy S6 не вмикається з випуском червоного світлодіода та іншими супутніми проблемами

Що це, як використовувати #Samsung #Galaxy # S6 через два роки після його первісного випуску? Насправді це все ще чудовий телефон, і з виходом Android Nougat для цієї моделі він став кращим телефоном порівняно з тим, коли він був вперше випущений. Він все ще може конкурувати, а іноді може перевершити деякі новітні смартфони сьогодні завдяки своїй апаратній та програмній комбінації. Хоча багато людей використовують цей телефон як надійний щоденний драйвер, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S6, який не вмикається, через проблему з червоним світлодіодом та інші пов’язані проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 не вмикається за допомогою червоного світлодіодного світла

Проблема: Привіт! Мій андроїд сьогодні кілька годин сидів у шухляді столу, і коли я витягнув його, екран не вмикався, а червоний світлодіод постійно застрявав. Я спробував перезапустити його, утримуючи кнопки в різних порядках, які я знайшов в Інтернеті. Просто цікаво, чи є щось конкретне, що я можу спробувати?

Рішення: Коли червоний світлодіод вашого телефону випромінює постійне світіння, це означає, що телефон заряджається. Якщо ви не підключили зарядний пристрій до телефону, і це відбувається, то, швидше за все, це могло бути спричинено збоєм програмного забезпечення або несправним апаратним компонентом. Нижче наведено рекомендовані кроки з усунення несправностей, які потрібно виконати для цього конкретного випадку. Після виконання кроку, а проблема залишається, перейдіть до наступного кроку.

 • Імітуйте витяг акумулятора, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Зазвичай після цього телефон повинен перезавантажитися.
 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, переконуючись у видаленні залишків сміття або бруду, що застрягли в ньому. Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин, а потім спробуйте увімкнути його.
 • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур і настінний зарядний пристрій для заряджання телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, це може бути спричинено несправним апаратним компонентом. Потім потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S6 стає гарячим, коли зарядка не завантажується

Проблема: привіт, цікаво, чи можете ви допомогти мені, у моєї дружини є телефон samsung s6. проблема з телефоном полягає в тому, що коли він заряджений або коли він користується телефоном, телефон сильно нагрівається. тепер телефон взагалі не завантажується. Я спробував перезавантажити його, але не ходячи, всі так пробували системи ОС, але це взагалі не працює. Ви можете допомогти. Дякую

Рішення: Якщо ваш телефон нагрівається, коли він використовується або заряджається, то дуже ймовірно, що проблема виникла несправним апаратним компонентом, можливо акумулятором. Перш ніж доставити телефон у сервісний центр для перевірки, слід виконати рекомендовані кроки з усунення несправностей для цієї конкретної проблеми, перелічені нижче.

 • Очистіть зарядний порт телефону. Переконайтеся, що бруд або сміття, що застрягли в порту, видалено.
 • Імітуйте витяг акумулятора, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися.
 • Спробуйте заряджати телефон принаймні 20 хвилин. Від'єднайте телефон від зарядного пристрою, а потім спробуйте увімкнути його.

Якщо вищевказані кроки не працюють, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 не вмикається

Проблема: Щиро дякую за вашу послугу !! Мій s6 не може увімкнути .. Я спробував усі способи, як це бачимо в Інтернеті, щоб увімкнути його, як утримуючи кнопку живлення, утримуючи кнопку живлення зі зменшеною клавішею гучності .. і клавішею домашньої кнопки .. нічого не працює .. він виграв не поворухнусь. я звернувся до довідкового центру Samsung, і вони просто спробували його увімкнути і дійшли висновку, що мені потрібно буде відремонтувати телефон за 300 доларів США і всі речі всередині зникнуть .. це просто експлуатація людини .. Чи можу я знати, що я можу зробити? Я хочу все, що є в моєму телефоні. Дякую.

Рішення: Зараз те, що ви можете зробити, дуже обмежене, оскільки ви не зможете відкрити телефон самостійно. Ви можете спробувати очистити зарядний порт телефону спочатку, а потім заряджати пристрій принаймні 20 хвилин, використовуючи інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій. Якщо ви не отримаєте відповіді від телефону, можливо, батарея несправна або ІС живлення може не працювати взагалі. Вам потрібно буде доставити телефон до сервісного центру, який проводить ремонт на рівні плати, і перевірити ваш телефон.

S6 вимикається, коли не використовується

Проблема: Мій S6 вимикається, коли не використовується. Тому поки я активний у телефоні, він не відключається. Але коли я не використовую його, навіть протягом декількох хвилин, коли я намагаюся ним скористатися, я розумію, що він вимкнений. Він відключився, коли у мене була версія Android 5, і я оновив програмне забезпечення до 7, і це все ще є

Рішення. Перше, що вам потрібно зробити зараз, - це перевірити, чи не проблема викликана якоюсь формою програмного збою. Виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче, щоб точно визначити причину проблеми.

 • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Коли телефон запускається в цьому режимі, дозволяється працювати лише попередньо встановленим програмам, тоді як завантажені програми заборонені. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, то, швидше за все, причиною є завантажений додаток. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
 • Спробуйте стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Як тільки скидання буде завершено, ще нічого не встановлюйте у свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає.

Якщо вищевказані кроки не можуть вирішити проблему, це, швидше за все, вже пов’язана з апаратним забезпеченням, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 не заряджається

Проблема: Моєму s6 більше року, але раптом він перестав заряджати акумулятор, показав індикацію, коли зарядний пристрій підключено, але він не зарядився. натомість акумулятор продовжував розряджатися. я змінив зарядні пристрої та перемикач, але навіть коли акумулятор становив 0 відсотків, він вказував на зарядку, але акумулятор залишався на 0 відсотків. і тепер навіть індикація зарядки не відображається. екран залишається чорний при підключенні до зарядного пристрою. Чи потрібно міняти акумулятор, чи є якісь інші проблеми?

Вирішення: Можливо, акумулятор телефону вже несправний або проблема може бути в зарядній мікросхемі телефону. Найкращий спосіб визначити точну причину цієї проблеми - це доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

Однак слід виконати наступні кроки з усунення несправностей, перелічені нижче, перед тим, як принести телефон на ремонт, оскільки проблему можна легко вирішити.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, що застрягли в цьому порту.
 • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою іншого зарядного кабелю та настінного зарядного пристрою.

Сенсорний екран S6 не реагує

Проблема: Сенсорний екран Samsung Galaxy S6 не реагує після того, як сидів у спеці. Однак усі інші кнопки працюють, такі як живлення, будинок та гучність.

Рішення: У цьому випадку вам слід спочатку запустити телефон у режимі відновлення, а потім виконати скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону. Після цього перезапустіть телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, то дуже ймовірно, що планшет вашого телефону пошкоджений. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі.