3 Найкращий додаток для керівництва ціною коміксів | Хлопець-дроїд

Комікси існують з незапам'ятних часів. Однак, оскільки більшість коміксів зараз виходять в Інтернет, ніхто не чекає за краєм магазину, щоб забрати останню публікацію коміксів. Але якщо ви один з тих користувачів або віддаєте перевагу купівлі коміксів в Інтернеті, ви б знали важливість отримання коміксу за найкращою ціною.

Тут до рівняння входять програми-керівники щодо коміксів, які допомагають з’ясувати ціни на найновіші комікси, які вийшли на ринок. На жаль, на даний момент можливості програм для довідників цін на комікси відносно обмежені. Але ми поговоримо про три найкращі варіанти, доступні сьогодні на ринку.

Найкращий посібник з цін на комікси

додаток для коміксів з коміксів

1. База даних коміксів для збирачів ключів та додаток "Ціновий путівник"

Це відомий додаток з ціновим довідником для коміксів, який існує вже давно. У нього є власний набір шанувальників та послідовників, які покладаються на інформацію тут, щоб виявити нові комікси та перевірити, скільки вони коштують. Цей додаток також може допомогти вам продати ваші цінні комікси, визначивши їх якість на основі системи оцінювання CGC та CBCS. Ви також можете отримувати сповіщення, коли щось вагоме з’являється навколо вашої області.

Завдяки великій бібліотеці коміксів, доступних у цьому додатку, клієнти можуть вибрати пошук коміксів на основі імені персонажа або навіть імені автора, що дає вам доступ до вичерпного списку позачасового вмісту. Комікси Key Collector - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, у якому відсутні оголошення чи покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

додаток для коміксів з коміксів

2. Путівник по цінах коміксів

Це досить зручний додаток для виявлення коміксів, який дозволяє шукати в його великій базі даних улюблені заголовки. Якщо є назва, яку ви хочете перевірити, але якось не видно, ви можете швидко повідомити розробників, щоб вони могли негайно внести її в список. Хоча деякі користувачі скаржились на відсутність деяких заголовків, немає сумнівів, що це один з найкращих посібників коміксів, який ви можете отримати зараз для платформи Android.

Завантажте зараз: тут

додаток для коміксів з коміксів

3. ComicsPriceGuide.com

Comics Price Guide - добре відоме джерело для з'ясування цінності старих коміксів, а також виявлення нещодавно опублікованих назв. Ця програма включає комікси від видавців, таких як Marvel, DC, Image, Panini, IDW та інших, загальною кількістю майже 6000 видавців з усього світу. Цей додаток може бути зручним перед тим, як перейти до з’їзду коміксів або навіть до розпродажу гаража, оскільки цей додаток може допомогти вам узгодити ціну, зручну для обох сторін.

Ми рекомендуємо користувачам зареєструватися в "Путівнику з коміксів", щоб у базі доступна вся їх база даних коміксів. З огляду на функції, які пропонує цей додаток, це єдиний платний додаток у нашому списку. Його послуги коштують користувачам 0,99 доларів, хоча це одноразова покупка, а не періодична підписка. Ця програма працює зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.1 або новішої версії. Обов’язково перевірте це.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.