Як виправити контролер PS4 не буде підключатися або синхронізуватися Легкі кроки

Якщо ваш контролер PS4 раптом не зможе підключитися, вам не обов'язково знадобиться новий для вирішення проблеми. Цей посібник з усунення несправностей показує вам можливі рішення, які потрібно спробувати спочатку, перш ніж приймати рішення про те, чи сміти неправильний контролер.

Причини, чому ваш контролер PS4 не синхронізується або не підключається до консолі

Є кілька причин, які можна звинуватити у проблемі синхронізації контролера PS4.

Перешкоди сигналу Bluetooth.

Sony PS4 використовує стандартне з'єднання Bluetooth для синхронізації бездротових контролерів. Якщо до вашої PS4 підключено кілька пристроїв Bluetooth, а контролер взагалі не підключається, можливо, під рукою є проблема з перешкодами сигналу.

Бездротові пристрої, які використовують Bluetooth для підключення, зазвичай розроблені для обробки можливих перешкод сигналу від інших пристроїв, але проблеми з підключенням все одно можуть виникати. Спробуйте від'єднати інші пристрої Bluetooth, такі як планшети, гарнітури, смартфони, ПК тощо, щоб перевірити, чи не викликає проблему будь-який з них.

Слабка батарея.

Якщо акумулятор на контролері PS4 слабкий, його діапазон Bluetooth може бути скорочений. В інший час контролер може взагалі не мати змоги підтримувати належне з’єднання.

Те саме може статися, якщо акумулятор пошкоджений або більше не тримає заряд.

Проблема з мікропрограмою контролера.

У деяких ситуаціях причина може бути глибоко в мікропрограмі контролера PS4. Оскільки на вашій консолі немає налаштувань для оновлення мікропрограми контролера, натомість ви обмежуєтеся її скиданням. Це часто ефективний спосіб виправити неправильні контролери PS4.

Усунення несправностей контролера PS4, який не синхронізується та не підключається

Нижче наведені потенційні рішення, які ви можете спробувати, якщо ваш контролер PS4 не підключається до консолі.

 1. Зарядіть контролер.

  Під час усунення несправностей бездротового контролера PS4 спочатку переконайтеся, що ви зарядите до 100%. Це дозволить переконатися, що ви не маєте справу з можливим контролером PS4, який не вмикається або проблема зі слабким зарядом батареї.

 2. Підключіть контролер та консоль за допомогою кабелю USB.

  Якщо у вас виникають проблеми з бездротовим підключенням контролера, спробуйте замість цього повторно синхронізувати кабель USB. Ось як:

  -Отримайте відомий хороший робочий USB-кабель.

  -Підключіть контролер до PS4 за допомогою USB-кабелю.

  - Натисніть і утримуйте кнопку PlayStation посередині контролера. Це очистить старі налаштування підключення та повторно синхронізує цей контролер на консолі.

 3. Повторно синхронізуйте контролер під час запуску.

  Якщо попередній крок не допоміг, можна спробувати перевірити, чи повторна синхронізація під час запуску зробить трюк. Ось що вам потрібно зробити:

  - Вимкніть PlayStation 4.

  - Підключіть контролер до консолі за допомогою кабелю USB.

  - Натисніть і утримуйте кнопку PlayStation або PS в центрі контролера. Це запропонує контролеру повторно синхронізуватись під час запуску.

 4. Виконайте м’який скидання на контролері.

  Для цього вам знадобиться ще один хороший робочий контролер. Якщо у вас немає другого контролера для використання, просто пропустіть це рішення та перейдіть до наступного нижче.

  -Використовуючи другий контролер, який працює, перейдіть до меню налаштувань вашого PS4 .

  -Виберіть Пристрої зі спадного меню.

  -Виберіть пристрої Bluetooth .

  -Знайдіть у списку пристроїв бездротовий контролер, який не працює, і виберіть його. Активний контролер повинен показувати зелену крапку, тоді як неактивні матимуть біле або сіре коло.

  -Натисніть кнопку " Параметри" на контролері, розташовану праворуч від тачпада. Це відкриє нове меню.

  -Виберіть Забути пристрій . Це призведе до відключення неактивного контролера від консолі.

  -Вимкніть консоль PS4.

  - Повторно синхронізуйте контролер під час запуску, як це було зроблено на кроці 3 .

 5. Виконайте апаратне скидання на контролері.

  Якщо ви не можете виконати м'який скидання на контролері, у вас немає іншого варіанту, як виконати жорсткий скидання. Щоб це працювало, потрібно використовувати скріпку або подібний предмет. Вам доведеться використовувати розгорнутий скріпку, щоб натиснути крихітну кнопку скидання.

  -Вимкніть консоль PS4.

  -Знайдіть невеликий отвір, де знаходиться кнопка скидання. Він знаходиться під і біля лівої кнопки спускового гачка (LT).

  -Вставте скріпку в отвір і натисніть кнопку скидання приблизно на 5 секунд.

  -Підключіть контролер до PS4 ще раз і подивіться, що станеться.

Вирішення проблем.

Деякі користувачі PS4, які раніше мали проблеми із синхронізацією бездротового контролера, повідомляли, що змогли повторно синхронізувати свої контролери, виконавши наведені нижче дії. Єдина різниця, яку ми помічаємо при цій процедурі, полягає в тому, що ви спочатку порушуєте процес завантаження консолі. Це не є безпечною процедурою і може повторно пошкодити програмне забезпечення.

Якщо наведені вище рішення зовсім не допомогли, тоді спробуйте цей можливий спосіб вирішення:

- Увімкніть консоль.

-Коли консоль почала завантажуватися, вимкніть її , від'єднавши від розетки або від перенапруги (якщо ви використовуєте її). Не від'єднуйте кабель живлення від задньої панелі консолі.

-Після перезапуску PS4 він збирається відновити кеш-пам’ять або системні файли. Спробуйте підключити контролер ще раз і подивитися, що трапиться.

Що станеться, якщо ваш контролер PS4 все одно не зможе підключитися?

Якщо цей посібник не спрацює, і жодне з рішень не допомогло, вам слід подумати про заміну. Якщо консоль і контролер все ще відповідають гарантійному терміну, зв’яжіться з компанією Sony або відвідайте продавця, щоб отримати безкоштовну заміну.

Пропоновані показники:

 • Як виправити службовий обов'язок Сучасна війна продовжує руйнуватися Xbox One
 • Як виправити збій гри на PS4 | Не реагує і замерзає
 • Як виправити неповне встановлення Steam (3) | Не підключиться
 • Як виправити Steam вже запускає помилку | Не відкриється або не підключиться

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.