Як виправити Motorola Moto G4, який не вмикається та не завантажується [Посібник з усунення несправностей]

Я вже розглядав проблему, яка не заряджається, з #Motorola Moto G4 (# MotoG4), тому в цій публікації я вирішу кілька супутніх проблем: не вмикання та не завантаження.

motorola-moto-g4-mode-recovery-mode

По-перше, я хотів би розмежувати проблему, що не включається, та не завантаження. Якщо телефон не вмикається, це означає, що він взагалі не живиться. Ви можете натиснути клавішу живлення, але пристрій залишається вимкненим і взагалі не реагує. Між цими двома проблемами це питання є більш серйозним, оскільки є кілька факторів, які ми повинні враховувати.

З іншого боку, якщо телефон не завантажується в Меах, він все ще має потужність. Іншими словами, він включається, але з якихось причин не може продовжувати завантаження на головний екран. Можливо, проблема в апаратному забезпеченні перешкоджає нормальному запуску або все це може бути причиною мікропрограми.

Ключем до знання, в чому проблема насправді, є ретельне усунення несправностей на вашому пристрої. Я проведу вас під час усунення несправностей вашого Motorola Moto G4, щоб з’ясувати, чи можете ви вирішити проблему самостійно, чи вам потрібна допомога технічного працівника, який може провести додаткові тести на вашому телефоні для визначення проблеми. Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про ці проблеми та дізнатись, як вирішити проблеми з пристроєм.

 • Як вирішити проблеми з вашим Moto G4, який не вмикається
 • Як вирішити проблеми з вашим Moto G4, який не завантажується

Однак перед тим, як перейти до нашого способу вирішення проблем, якщо у вас є інші проблеми з вашим Moto G4, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, з якими стикаються наші читачі. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтесь наведеними нами процедурами та способами вирішення проблем. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Просто надайте нам інформацію про вашу проблему, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам знайти рішення чи обхідний шлях.

Як вирішити проблеми з вашим Moto G4, який не вмикається

Є кілька можливостей, які нам потрібно виключити, перш ніж ми зможемо визначити або, принаймні, уявити, в чому проблема насправді, чому ваш Moto G4 не вмикається. Це може бути через те, що акумулятор розрядився, прошивка аварійно працювала або пристрій страждає від проблем із прошивкою та / або обладнанням. З усім сказаним, ось що ви повинні зробити для усунення несправностей телефону ...

Крок 1: Переконайтесь, що це не просто незначний збій системи

Цілком можливо, що Android розбився на вашому телефоні, і він залишив телефон замороженим і не реагував. Є кілька причин, чому потужний смартфон, такий як Moto G4, виходить з ладу, але найпоширенішими причинами є конфліктуючі програми та служби, які постійно закриваються, або ті, що використовують занадто багато оперативної пам'яті та ресурсів. Як тільки система вийде з ладу, телефон може або перезавантажитися, якщо він все ще незначний, або призведе до цієї проблеми. Отже, щоб виключити цю проблему, натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення протягом 10-20 секунд. Пристрій перезапуститься і пройде звичайну послідовність завантаження за умови достатньої кількості заряду акумулятора і якщо проблема дійсно така ж незначна, як збій системи. Якщо це так, ви просто вирішили проблему або принаймні можете продовжувати користуватися телефоном, доки проблема не повториться в майбутньому.

Якщо проблему виправили на цьому етапі, ми насправді не визначили, в чому проблема, і нам потрібно почекати, поки вона повториться, щоб знати, чи є шаблон чи тригер. Я знаю, що здається трохи абсурдним чекати іншого примірника, але ми також повинні враховувати, що частіше електронні пристрої, такі як смартфони, виходять з ладу. Ця проблема - лише один із симптомів.

Крок 2: Спробуйте підключити зарядний пристрій та підключити пристрій

Існує ймовірність того, що акумулятор розрядився і що його недостатньо для живлення. Отже, на цьому кроці спробуйте підключити зарядний пристрій до джерела живлення, яке відомо, що працює, а потім підключіть до нього телефон для зарядки. Звичайно, якщо з телефоном все гаразд, він відображатиме звичайні знаки зарядки або світиться світлодіодний індикатор, щоб повідомити користувача про зарядку. Але незалежно від того, відображаються ці ознаки чи ні, залиште телефон зарядженим принаймні на п’ять хвилин. Якщо вони ніколи не з’являться, тоді є ймовірність, що проблема в апаратному забезпеченні. Однак я хочу, щоб ви виключили можливість того, що телефон розбився через недостатню потужність. Отже, спробуйте зробити перший крок ще раз, але цього разу залиште телефон підключеним до мережі. Якщо після цього він все одно не зарядиться, то прочитайте наш посібник з усунення несправностей для Moto G4, який не заряджається.

Якщо телефон заряджається нормально, то це нормально. Вам просто потрібно залишити його заряджатися на кілька хвилин, а потім увімкнути, або ви можете залишити його до повного заряджання, перш ніж використовувати його, на ваш вибір.

Крок 3: Спробуйте завантажити Moto G4 у режим відновлення

Якщо телефон не заряджається і не включається, або якщо він заряджається, але все одно не вмикається, спробуйте завантажити його в режим відновлення, де він буде працювати на своїх вільних кістках без завантаження інтерфейсу Android. Відновлення системи Android дозволить вам виконати кілька дуже корисних процедур з усунення несправностей, але я хочу лише кілька речей, щоб спробувати повернути пристрій до життя.

Перший - це стирання розділу кешу. Частіше кешовані файли створюються системою, і ми часто називаємо ці файли "системним кешем", оскільки система використовує їх для поліпшення загальної продуктивності та збільшення плавності у виконанні команд. Однак ці файли схильні до пошкодження, і коли це трапляється, система продовжуватиме їх використовувати, але продуктивність, безумовно, буде порушена. Отже, найкраще видалити їх, виконавши наведені нижче дії, припускаючи, що Moto G4 може успішно завантажитися в режим відновлення:

 1. Коли Moto G4 вимкнено, одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, поки пристрій не ввімкнеться.
 2. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити “Режим відновлення”
 3. Натисніть кнопку живлення, щоб перезапустити режим відновлення.
 4. Ви побачите зображення робота Android з червоним знаком оклику.
 5. Утримуючи кнопку живлення, натисніть один раз кнопку збільшення гучності, а потім відпустіть кнопку живлення.
 6. За допомогою кнопок регулювання гучності перейдіть до розділу «Видалити розділ кешу» та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 7. Буде виділено “Перезавантажити систему зараз”, натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.

Якщо ви успішно завантажили телефон у режим відновлення та очистили розділ кеш-пам’яті, вважайте, що ваша проблема вирішена на цьому етапі, оскільки телефон напевно перезавантажиться. Однак, якщо він не завантажився в цьому режимі, то проблема в апаратному забезпеченні.

Крок 4: Надішліть телефон на перевірку та / або ремонт

Після проходження першого кроку до третього кроку, і проблема залишилася, пора звернутися за допомогою до професіонала або техніка, який може належним чином провести подальші тести на вашому пристрої, щоб визначити, в чому проблема, і усунути її, якщо це можливо. Що стосується усунення несправностей, ви зробили свою частину. Ви не повинні робити це спочатку.

Ви можете відвідати місцевий магазин, відвідати сервісний центр Samsung або повернутися до свого постачальника послуг.

Як вирішити проблеми з вашим Moto G4, який не завантажується

Частіше за все, якщо телефон не вдається завантажитися успішно, це проблема з прошивкою, але гарна річ полягає в тому, що він спрацьовує, щоб ви дійсно могли робити те, що вам потрібно зробити для усунення несправностей. Ця проблема буває в різних варіаціях, оскільки бувають випадки, коли телефон застряє під час завантаження після того, як він перезавантажиться самостійно, є також випадки, коли телефон не завантажується після оновлення та після вимкнення. Як би там не було, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Примусово перезапустіть Moto G4

Вище я вже пояснював важливість цієї процедури та те, як вона може виправити незначні проблеми з мікропрограмою. Отже, спробуйте прочитати перший крок у першій проблемі, щоб дізнатися більше інформації про це, а потім натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення протягом 10-20 секунд. Пристрій перезапуститься і пройде звичайну послідовність завантаження.

Крок 2: Спробуйте завантажити телефон у режим відновлення та протріть розділ кешу

Дозвольте мені лише вказати вам на третій крок першої проблеми. Я правильно пояснив, чому вам потрібно завантажувати телефон у цей режим, і яке значення має стирання розділу кешу. Я також включив покроковий підручник про те, як завантажити стирання розділу кешу.

Крок 3: Перезавантажте G4 у режим відновлення та виконайте загальне скидання

Якщо після очищення розділу кеш-пам’яті ваш телефон не вдалося завантажитися, вам дійсно доведеться виконати генеральне скидання. Усі ваші дані будуть видалені, коли ви це зробите, і якщо проблема сталася несподівано, можливо, ви не зможете створити резервну копію даних та файлів. Ця процедура необхідна, щоб виключити можливість проблеми з прошивкою.

 1. При вимкненому телефоні одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, поки пристрій не ввімкнеться.
 2. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити режим відновлення.
 3. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити режим відновлення.
 4. На екрані з’явиться робот Android з червоним знаком оклику.
 5. Утримуючи клавішу живлення, натисніть і відпустіть клавішу збільшення гучності, а потім відпустіть живлення.
 6. За допомогою клавіш гучності перейдіть до пункту Wipe data / factory reset та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Прокрутіть униз до Так - стерти всі користувацькі дані та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати їх.

Сподіваюсь, цей посібник може вам допомогти. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви можете зв'язатися з нами через нашу анкету або ви можете надіслати свій телефон, щоб технік міг перевірити його.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.