Як виправити Samsung Galaxy S6, який постійно перезавантажується та інші проблеми [Посібник з усунення несправностей]

Здається, після нового оновлення # Зефір викликало деякі проблеми у багатьох власників # Samsung Galaxy S6 (# GalaxyS6). Здебільшого вони скаржились на свої пристрої, які постійно перезавантажуються і не будуть проходити через логотип Samsung. Такі проблеми, очевидно, спричинені проблемами програмного забезпечення чи прошивки, які не дозволяють пристрою нормально завантажуватися.

Продовжуйте читати цю публікацію, я вирішу цю проблему та рекомендую кроки з усунення несправностей, як це виправити та уникнути повторення у майбутньому. Ми отримали кілька електронних листів від наших читачів щодо цієї проблеми та розглядали більшість із них, і, сподіваємось, ваша проблема така сама.

Перш ніж йти далі, ви завжди можете відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S6, там у нас є деякі супутні проблеми, які вже були розглянуті. Але якщо ви вважаєте, що ваша проблема інша, і кроки з усунення несправностей, які ми рекомендували, не вирішили, просто заповніть цю форму . Будь ласка, надайте нам найбільш детальну інформацію про те, як і коли проблема почалася, і ми дослідимо її для вас.

Galaxy S6 продовжує перезавантажуватись після оновлення Marshmallow

Проблема: привіт! У мене є телефон Galaxy S6, але після оновлення його на android marshmallow 6.0.1 від android lollipop 5.0 він просто продовжує заводські налаштування через місяць або 15 днів.  Я не знаю, що робити. будь ласка, допоможіть.

Усунення несправностей. Ця проблема зазвичай трапляється, якщо деякі файли пошкоджені або пошкоджені в процесі завантаження. Для того, щоб визначити проблему, вам потрібно виконати деякі основні кроки з усунення несправностей, щоб ізолювати проблему.

Примусово перезавантажте ваш Samsung Galaxy S6

Причиною того, що ви виконаєте цю процедуру, є надання дозволу пристрою оновити систему, виконавши просту перезавантаження. І для успішного виконання цієї процедури ваш пристрій повинен мати принаймні 10% рівня заряду батареї, щоб увімкнути пристрій. Просто виконайте наведені нижче дії, як це зробити:

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності + клавішу живлення приблизно 10-20 секунд. Це еквівалентно потягу батареї на пристрої, що мають знімний акумулятор.

Запустіть Пристрій у безпечному режимі

Іноді цю проблему спричиняє сторонній додаток, який не сумісний з новим оновленням, і спричиняє збій системи. Щоб з’ясувати, чи причиною проблеми є третя сторона, настійно рекомендуємо запустити пристрій у безпечному режимі. Він тимчасово вимкне всі встановлені сторонні програми та запустить лише попередньо встановлену програму виробника.

 1. Вимкніть ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо коли-небудь ваш пристрій зміг запуститись або завантажитися в цьому режимі, то ми впевнені, що це було спричинено третьою стороною. Наступне, що вам слід зробити, це шукати цю програму та видалити її, після чого нормально завантажити пристрій.

Очистити розділ системного кешу

Після видалення сторонньої програми, яка спричиняє проблему, а проблема залишалася, очистіть розділ системного кешу, щоб вирішити проблему. Ця процедура абсолютно безпечна, вона не скине ваш пристрій, а ваші файли залишаться цілими, а оскільки пристрій тоді не завантажиться нормально, можливо, є деякі пошкоджені або пошкоджені тимчасові файли, які не було видалено під час оновлення, а потім вручну видалення може виправити.

Ось як очистити розділ системного кешу:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Процедура, яку ви щойно зробили, є загальним кроком з усунення несправностей, оскільки ви не можете видалити файли кешу системи один за одним і не мати доступу. Після видалення розділу системного кешу пристрій створить новий, сумісний з новою встановленою прошивкою.

Майстер скинути налаштування пристрою

Якщо проблема все-таки виникає після очищення розділу системного кешу, продовжте та виконайте загальне скидання налаштувань пристрою. Це повністю очистить ваш пристрій і видалить усі файли, такі як ваші зображення, контакти, повідомлення тощо, які зберігаються в пам'яті вашого пристрою, і відновить його до заводських налаштувань. Ви можете спробувати зробити резервну копію важливих файлів, підключивши його до свого ПК, якщо він розпізнає та скопіює папки, що містять ваші файли.

Якщо ви не впевнені у виконанні цієї процедури, ви можете ігнорувати її. Потім віднесіть пристрій до найближчого сервісного центру Samsung, щоб професіонали вирішили проблему. Якщо ви виконаєте процедуру, виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Ви виконали майже всі основні кроки з усунення несправностей, сподіваємось, цей посібник зміг допомогти вирішити проблему.

Проблеми із синхронізацією електронної пошти Samsung Galaxy S6

Проблема: Забув шаблон на екрані блокування, тому я скинув заводські налаштування, щоб очистити пристрій, і тепер він не дозволить мені потрапити до свого облікового запису електронної пошти, на якому сказано ввести синхронізацію електронної пошти на цьому пристрої, це Samsung Galaxy S6. Будь ласка, допоможи мені!

Усунення несправностей: Проблема синхронізації електронної пошти є загальною і її можна вирішити відразу. Щоб вирішити проблему, потрібно переконатися, що у вас стабільне з’єднання з Інтернетом. Якщо у вас є така хмарна служба, як Google Drive, будь-яка інша, перевірте, чи працює той обліковий запис, який ви намагаєтесь синхронізувати. Нарешті, вам потрібно переконатися, що ваші облікові дані правильні, як ім’я користувача чи пароль.

Після того, як ви все двічі перевірили і все ще не виправили, виконайте такі дії: Перейдіть до Налаштування > Використання даних > Меню > Автоматична синхронізація даних . Потрібно переконатися, що встановлено прапорець Автоматична синхронізація даних, щоб увімкнути його. Якщо проблема все-таки виникає, проблема може бути іншою.

Крім того, ви можете спробувати видалити поточний обліковий запис електронної пошти, який ви використовуєте, або вибрати параметр «Синхронізувати зараз». Якщо ви виберете "Синхронізувати зараз", він встановить усі прапорці та синхронізуватиме всі дані від програм до всіх додатків, що входять до списку. Якщо ви вирішите видалити поточний обліковий запис електронної пошти, виконайте наступні дії: Перейдіть до Налаштування > Облікові записи > Торкніться поточного електронного листа, який ви використовуєте (наприклад, google, yahoo тощо) > Торкніться Видалити обліковий запис > Потім підтвердьте.

Введіть свої облікові дані ще раз, щоб додати обліковий запис, переконайтесь, що всі облікові дані правильні.

Якщо проблема все-таки виникає, можливо, вам доведеться очистити кеш-пам’ять та дані та / або очистити файли системного кешу. Він не скине пристрій, тому його можна безпечно виконати, але він очистить усі облікові дані електронної пошти, які ви нещодавно використовували, і введіть їх знову. Ось як очистити кеш і дані:

 1. Зайдіть в Налаштування.
 2. Перейдіть до розділу Заявки.
 3. Виберіть Керування програмами.
 4. Торкніться вкладки Усі.
 5. Виберіть назву програми, про яку йдеться.
 6. Звідти ви побачите кнопки Очистити кеш і Очистити дані.

Щоб видалити розділ системного кешу, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки живлення, збільшення гучності та головну.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте натискати та утримувати кнопки збільшення гучності та головного.
 4. Тепер, коли з’явиться екран відновлення Android, виділіть опцію стирання розділу кешу за допомогою кнопки зменшення гучності.
 5. Щоб підтвердити вибір, натисніть кнопку живлення.
 6. Зачекайте деякий час, поки стирання розділу кешу не закінчиться.
 7. Тепер на екрані з’явиться “Перезавантажити систему зараз”. Щоб виділити параметр, використовуйте клавішу збільшення / зменшення гучності.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити це, і пристрій автоматично перезавантажиться.

Повідомлення про помилку Samsung Galaxy S6 "На жаль, додаток зупинено"

Проблема: Я отримував такі повідомлення, як „на жаль, послуга Samsung dm зупинилася” та „на жаль, оновлення системи зупинилося” та „com.samsung.syncservice зупинилася”. Я створив резервну копію даних і спробував відновити заводські налаштування. Коли я переходжу до екрана умов обслуговування, на ньому відображається кожне повідомлення "на жаль" і не буде продовжувати минулий процес там. Я намагався знову і знову перезавантажити, але продовжую застрявати тут.

Виправлення неполадок: Привіт! Добре, що ви вже робите резервну копію важливих файлів. Зараз проблема полягає в повідомленні про помилку «На жаль, оновлення системи зупинилося», а інші повідомлення про помилки все ще з’являються навіть після скидання до заводських налаштувань. Щоб продовжити усунення несправностей вашого Samsung Galaxy S6, виходячи з процедури, яку ви зробили, ми вважаємо, що це дещо бракує, але, не хвилюйтеся, ми надамо додаткову основну процедуру, яка допоможе вирішити проблему.

Очистіть розділ кешу пристрою

Якщо ви виконали скидання до заводських налаштувань, ви могли б також стерти розділ системного кешу. Це тимчасові файли, які іноді створюють проблеми, особливо якщо пристрій завантажив нове оновлення мікропрограми. У деяких випадках деякі тимчасові файли несумісні з новими оновленнями, що призвело до аварійного завершення роботи системи, і єдине рішення - їх ручне видалення.

Зверніться до наведених вище кроків щодо очищення розділу системного кешу.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.