5 найкращих програм для підрахунку калорій для Android

З огляду на те, наскільки ми стали підкованими в техніці, стало великою частиною нашого життя мати контроль практично над кожним аспектом, включаючи споживання калорій, використовуючи найкращий додаток для лічильника калорій для Android. Це настільки потрібно для кращого оцінювання стану вашого здоров’я та надання певної думки щодо того, як ви ведете своє життя. Однак буває практично неможливо відстежити вручну всі ці калорії, які ви споживаєте регулярно. Ось де деякі мобільні програми стають у пригоді, щоб допомогти вам краще оцінити їжу, яку ви приймаєте, а також створити своєрідний особистий щоденник, де детально описуються всі калорії, які ви споживали за певний період часу. Звичайно, існує досить багато додатків для підрахунку калорій для Android, які слугують цій меті, тому вам, як користувачеві, доведеться бути дуже обережними, перш ніж вибрати програму, яка найкраще відповідає вашим потребам.Це може бути досить складним запитанням, враховуючи величезну кількість програм, які доступні там.

Ніколи не розумно користуватися додатком, просто переглядаючи ті картинки чи описи, які пропонує розробник. Іноді додаток набагато більше, ніж те, що здається на око. Ось чому ми вирішили скласти здоровий список із п’яти програм для підрахунку калорій, щоб полегшити ваше життя. Тож обов’язково детальніше розгляньте їх усі нижче.

Кращі програми для підрахунку калорій для Android

найкращий лічильник калорій додаток для android

1) Лічильник калорій - MyFitnessPal

Один з найпопулярніших фітнес-сервісів, MyFitnessPal, пропонує власний додаток "Лічильник калорій" із безліччю функцій, що привертають увагу калорій. Він поєднується з різноманітними фітнес-трекерами, тому його сумісність не обмежується власним обладнанням розробника. Реєстрація на послугу безкоштовна, тому ви нічого не втратите, якщо спробуєте це. Також допомагає те, що це одна з найпопулярніших програм відстеження калорій, яка забезпечує точні результати в довгостроковій перспективі.

Звичайно, вам не потрібно вручну додавати ті споживані вами поживні речовини, і просто введення з’їденої їжі автоматично обчислить все. Це загальна риса для всіх калорійних додатків і значно полегшує життя всім, хто бере участь. Додаток також має функцію сканування штрих-коду, що дозволяє вам просто записувати їжу, яку ви споживаєте, не вводячи деталей. Звичайно, параметр вручну теж існує, тому тут немає недоліків вибору. Додаток робить багато для мотивації користувачів, допомагаючи вам ставити цілі. Розробники обіцяють гарантовану втрату ваги, якщо ви користуєтеся програмою принаймні 7 днів і чітко дотримуєтеся режиму.

Це, звичайно, безкоштовне завантаження, і версія Android, необхідна для програми, залежить від пристрою. Ви приєднаєтесь до списку від 50 до 100 мільйонів людей, які вже завантажили програму та скористалися нею, тому обов’язково спробуйте.

Завантажте зараз: тут

найкращий лічильник калорій додаток для android

2) Лічильник калорій - MyNetDiary

Це насправді не дивно, але є безліч програм, які містять прізвисько “Лічильник калорій”. Єдиний спосіб, як виробники можуть розрізнити свої програми, - це згадавши назву своєї послуги відразу після. Цей конкретний додаток походить від MyNetDiary, який не настільки популярний, як додаток, про який ми говорили вище, але все ще буде життєздатною альтернативою для клієнтів. Хоча багато хто, можливо, і не чули про цю програму, вона часто відображається в результатах пошуку Play Store, головним чином тому, що її вже завантажили майже 5 мільйонів користувачів. Тут набір функцій досить простий. Ви встановлюєте мету схуднення, і програма періодично навчатиме вас процесу досягнення вашої мети. Споживання калорій потрібно вводити щоразу, коли ви споживаєте їжу.Це знову-таки стандартний протокол з будь-якою програмою для підрахунку калорій.

Американський журнал превентивної медицини оцінив це як дієтичний додаток №1, який повинен говорити багато про роботу розробників, щоб зробити цю програму успішною. Відгуки користувачів загалом досить хороші, що має бути достатньою мотивацією для нових клієнтів, щоб спробувати програму. Він постачається з великою бібліотекою ресторанів, продуктів харчування, магазинів, які допоможуть вам зручно каталогізувати ваші товари. Якщо ви не бачите їжі на ваш вибір у списку, ви можете просто сфотографувати її, і додаток позначить її відповідно. Він також синхронізується з різноманітними фітнес-носими за допомогою Google Fit. Звичайно, додаток також допомагає вам відстежувати ваші кроки, тренування та все інше, що стосується фізичної форми. Це робить його важким додатком, щоб перемогти в Play Store прямо зараз. Найкращий додаток для лічильника калорій для Android вимагає пристроїв з Android 4.0 та новіших версій,і їх можна безкоштовно придбати в магазині Play.

Завантажте зараз: тут

найкращий лічильник калорій додаток для android

3) Відстежувач калорій MyPlate

Цей прийшов від одного з найкращих фітнес-мотиваторів, livestrong.com. Він оснащений досить пристойним набором функцій на борту, як і слід було очікувати від будь-якого додатка для фітнесу чи відстеження калорій. Компанія пропонує величезну бібліотеку продуктів харчування, які ви можете зареєструвати як частину свого режиму фітнесу, на вибір більше 2 мільйонів. Як і будь-яка інша програма для фітнесу, MyPlate може поєднуватися з Google Fit та автоматично синхронізувати ваші пробіжки, зроблені кроки та набагато більше. Ви також можете встановити цілі для програми зниження ваги або набору м’язів, що дозволяє вам детально ознайомитися з вашим успіхом під час тренувань та дієтичних добавок. Додаток може навіть сканувати штрих-коди та автоматично реєструвати продукти харчування у вашому раціоні.

Додаток також надає вам детальний огляд макроелементів, щоб мати щоденний детальний огляд вашого харчування. Це також допоможе вам у фітнес-пошуках та допоможе споживати правильну кількість поживних речовин, як вимагає ваше тіло. Ви можете підписатися на золоте членство LIVESTRONG, щоб отримати додаткові переваги разом із цим додатком, який настійно рекомендується експертами. Такі додатки для підрахунку калорій неймовірно популярні в магазині Google Play. Цю конкретну програму вже завантажували майже 1 мільйон разів, тому на сьогодні вона бачить велику кількість користувачів. Клієнтам знадобляться пристрої з ОС Android 4.1 або новішої версії, щоб запустити ці програми для підрахунку калорій для Android. Ми настійно рекомендуємо любителям фітнесу негайно спробувати цю програму.

Завантажте зараз: тут

найкращий лічильник калорій додаток для android

4) Лічильник калорій - EasyFit безкоштовно

Це також досить популярний додаток, який має майже такі ж функції, як програми, про які ми говорили вище. Однак він постачається з різноманітними анімаціями інтерфейсу, які розробник виділяє на сторінці списку програм. Користувачі можуть вибрати кольори, які їм подобаються, щоб надати їм своє власне неповторне відчуття. Звичайно, додаток також пропонує безліч функцій, які допоможуть вам записати калорії, які ви прийняли в певний день. Окрім того, що програма є досить пристойною системою відстеження калорій, вона також може відстежувати ваші тренування, що робить її багатоцільовою. На даний момент додаток доступний чотирма мовами, включаючи англійську, німецьку та арабську та французьку, що робить його доступним для широкого кола клієнтів по всьому світу.

Природно, додаток також розповідає вам про поживні речовини, які ви спожили в певний день. Це проілюстровано круговою діаграмою, щоб дати короткий опис вуглеводів, білків тощо, які ви споживали. Додаток надає детальну статистику щодо досягнутих вами фітнес-цілей або калорій, які ви спалили за певний проміжок часу, що робить його дуже зручним додатком для любителів фітнесу. На відміну від інших програм у цьому списку, ця є абсолютно безкоштовною, і в неї також не входять покупки через програму. Недоліком тут є те, що розробник монетизує послугу за допомогою реклами. З мого досвіду, програми не з’являлись постійно, і це взагалі не заважало моєму використанню. Маючи це на увазі, ми пропонуємо ці програми для підрахунку калорій для android кожному любителю фітнесу / калорій.Додаток буде працювати з будь-якими пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий лічильник калорій додаток для android

5) ЯЗІО

Останній додаток у нашому списку - YAZIO. Не багато хто чув про цей конкретний додаток, але це все ще досить захоплюючий додаток, враховуючи тип функцій, які він пропонує. На додаток до відстеження калорій, програма також може стежити за типом поживних речовин, які ви отримуєте, і вносити відповідні пропозиції. Додаток може навіть відстежувати рівень цукру в крові, що робить його досить універсальною пропозицією в цілому. Однією з ключових особливостей програм для відстеження калорій є пропонування мотивації користувачам наполегливіше робити і робити більше. Те саме можна сказати і про програми для фітнесу та тренувань. Користуючись YAZIO, користувачі також можуть стежити за досягненнями, які вони отримали за певний проміжок часу, дозволяючи їм щоразу сильніше натискати. Розробник вказує, що всі дані, зібрані на YAZIO, зашифровані за замовчуванням,тим самим позбавляючи вас від зайвих турбот щодо приватності. Додаток також постачається з віджетом домашнього екрану, щоб мотивувати вас краще.

На сьогоднішній день додаток завантажили понад три мільйони користувачів, що багато в чому свідчить про його популярність у всьому світі. YAZIO також постачається з покупками в додатках, які дозволяють розблокувати деякі додаткові функції, які допоможуть вам досягти своїх цілей ще краще. В цілому можна з упевненістю сказати, що YAZIO приєднується до елітного списку програм, які пропонують найкращі з точки зору функціональності та функцій. Для початку це безкоштовний додаток, тому користувачі не очікують витрачати гроші за використання деяких основних функцій програми. Однак, якщо ви хочете скористатися деякими вдосконаленими функціями програми, можливо, вам доведеться витягнути гаманець. Додаток було оновлено зовсім недавно, що заспокоює клієнтів. YAZIO працює з різними пристроями, хоча розробник зазначає, що сумісність залежить від пристрою.Ми настійно рекомендуємо любителям фітнесу негайно спробувати цей додаток для підрахунку калорій для Android з магазину Play.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.