Вирішений Samsung Galaxy S8 Інтернет недоступний у мережі Wi-Fi

#Samsung #Galaxy # S8 - це флагманський телефон, випущений минулого року, що є покращенням у порівнянні зі своїм попередником, яким є S7. Ця нова модель найвідоміша завдяки великому 5,8-дюймовому Super AMOLED-дисплею та датчику відбитків пальців, який тепер розташований ззаду. Телефон використовує потужну апаратну архітектуру, яка дозволяє йому працювати безперебійно, навіть якщо одночасно працює кілька програм. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему Інтернету Galaxy S8, недоступного через проблему мережі Wi-Fi та інші пов'язані з цим проблеми.

Інтернет S8 недоступний у мережі Wi-Fi

Проблема: отже, як ви знаєте, у мене величезна проблема з підключенням до домашньої мережі Wi-Fi за допомогою мого Samsung Galaxy S8. Там сказано, що Інтернет може бути недоступний. Я перепробував буквально все за допомогою свого телефону, майже всі поради та рішення, які я знаходжу в Інтернеті та на форумах. Кожен інший телефон у будинку, комп’ютери, ноутбуки та планшети, навіть телевізор, не мають проблем із підключенням до цього маршрутизатора, тому я не впевнений, що маршрутизатор має проблеми. Чи маєте ви якусь пораду, що робити? Я настільки відчайдушний і розчарований Samsung, що збираюся повернути телефон. Дякую за увагу. Чекаю на вашу відповідь.

Рішення: Перше, що вам слід зробити зараз, - це ізолювати маршрутизатор, підключивши телефон до іншої мережі Wi-Fi, а потім перевірити, чи не виникає та сама проблема. Якщо цього не сталося, можливо, у вашому маршрутизаторі є параметр, який перешкоджає підключенню телефону до мережі. Однак, якщо телефон все ще не може підключитися до Інтернету при підключенні до іншої мережі Wi-Fi, тоді слід продовжити кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Забудьте про з’єднання Wi-Fi із телефону, а потім спробуйте підключитися до нього ще раз.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи проблема не виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, проблему може спричинити завантажена вами програма. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Як тільки скидання буде завершено, ще не встановлюйте на телефон жодних програм. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає.

У випадку, якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки це вже могло бути спричинено несправним апаратним компонентом.

S8 не підключається до мобільних даних

Проблема: Отже, мій S8 не підключається до даних, я спробував ці рішення, але безрезультатно: Скинуто видалення даних APN / скидання заводських налаштувань Зв’язаний постачальник стільникових телефонів Я також спробував помістити свою SIM-карту в телефон моїх друзів, де він легко міг для отримання даних. Я боюся, що радіо для передачі даних у моєму телефоні стало несправним. це сталося після того, як мій телефон був у слабкому режимі та скинувся 2 рази, після зарядки телефону я не зміг знову отримати дані. ps Я живу в Данії, а моїм постачальником є ​​Telmore

Рішення: Якщо ви вже виконали заводські скидання в районі з потужним сигналом LTE і переконалися, що телефон використовує правильні налаштування APN, але ви все ще не можете використовувати мобільне з'єднання для передачі даних, то це, швидше за все, апаратне забезпечення вже пов'язана проблема. Вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S8 не підключається до мобільних даних після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Після оновлення системи минулого тижня мій телефон більше не буде розпізнавати, що він підключений до Інтернету (наприклад, додатки не працюватимуть, а Google не буде виконувати пошук тощо), навіть якщо в ньому зазначено, що існує 4G. Він працює лише на Wi-Fi. Здається, акумулятор також розряджається набагато швидше, але, можливо, це тому, що він шукає підключення до Інтернету? Встановлено Android 7.0.

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися в правильності налаштування APN на телефоні. Це налаштування дозволяє телефону використовувати мобільну мережу передачі даних. Просто отримайте налаштування, які використовує ваш оператор (ця інформація зазвичай вказана на їх веб-сайті), а потім порівняйте їх із налаштуваннями у вашому телефоні. За потреби внесіть необхідні зміни у свій пристрій.

Якщо телефон використовує правильні налаштування APN і проблема не зникає, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Обов’язково зробіть резервну копію даних телефону перед скиданням заводських налаштувань.

S8 Wi-Fi не вмикається після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Ей, у мене є Samsung Galaxy S8, і оскільки я оновив пристрій, Wi-Fi не вмикається, просто залишайте сірим, а не зеленим, маленький значок Wi-Fi .. чи є щось, що я можу зробити, щоб вирішити цю проблему .. пристрій не вкорінено

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Якщо проблема все-таки виникає після скидання, то мікросхема Wi-Fi телефону, швидше за все, несправна. Вам потрібно буде принести телефон у сервісний центр і перевірити його.