Samsung Galaxy Note 4 Чорний екран проблеми смерті та інші супутні проблеми

#Samsung #Galaxy # Note4 є однією з моделей смартфонів старшого покоління, якою сьогодні користується багато людей. Вперше випущений у пізнішій частині 2014 року, цьому телефону вже майже три роки. Незважаючи на свій вік, він і сьогодні може працювати досить добре, що частково пов'язано з його чудовим обладнанням, а також постійними оновленнями програмного забезпечення, які він отримує. Хоча багато людей використовують це як надійний щоденний драйвер, не відчуваючи жодних серйозних проблем, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо чорний екран смерті Galaxy Note та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy Note 4 або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Примітка 4 Чорний екран смерті

Проблема: Моя галактика note 4 знаходиться на чорному екрані смерті, але вона блимає синім світлодіодним індикатором і вібрує, коли я натискаю на кнопку живлення. Я спробував усе, навіть натиснувши кнопку гучності та живлення разом, але це дало мені лише таку ж вібрацію, як і в інші часи. Будь ласка, допоможіть.

Рішення: Чорний екран смерті - це проблема, яка може виникнути на будь-якій моделі смартфона, яка може бути спричинена проблемою апаратного забезпечення чи прошивки. Оскільки існують різні фактори, які можуть спричинити цю конкретну проблему, ми звузимо усунення несправностей, щоб вирішити найбільш поширені фактори.

Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому конкретному випадку, це зробити витяг акумулятора. Вийміть акумулятор і карту microSD телефону, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Після цього вставте лише акумулятор, а потім увімкніть телефон.

Якщо проблема залишається, наступним кроком є ​​переконатися, що акумулятор достатньо заряджений.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, переконуючись у видаленні бруду або сміття, що застрягли в цьому порту.
  • Зарядіть телефон. Якщо індикатора зарядки немає, спробуйте використати інший зарядний шнур та зарядний пристрій.
  • Також слід перевірити, чи заряджається телефон від USB-порту комп’ютера.
  • Перевірте, чи телефон не вмикається, коли зарядний пристрій підключено. У такому випадку проблема може бути викликана несправним акумулятором.
  • Спробуйте використати новий акумулятор.

Ще одне усунення неполадок, яке ви можете зробити, - це перевірити, чи не викликає цю проблему програмний збій. Запустіть телефон у режимі відновлення, і якщо телефон може запуститися в цьому режимі, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, можливо, причиною цього може бути якийсь несправний апаратний компонент. Потім потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Примітка 4 Потім перезапуск застряє в логотипі Samsung після оновлення програмного забезпечення

Проблема: через 3 години після оновлення програмного забезпечення мого телефону (Samsung, примітка 4) телефон почав вимикатись і вмикатись, але запускався лише до логотипу, тоді вимкнення телефону запуститься лише до кінця, і я зможу цим користуватися якщо він підключений до джерела живлення .. але іноді він також відключається .. акумулятор на 100% не впевнений, що робити

Рішення: Оскільки ця проблема почалася після оновлення програмного забезпечення, спочатку ми зосередимо своє вирішення проблем на програмному забезпеченні телефону.

  • Перевірте, чи телефон не запускається в безпечному режимі. Якщо телефон запускається в цьому режимі, проблему може спричинити одна із завантажених програм. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • У вашому телефоні встановлена ​​карта microSD? Якщо це сталося, це може спричинити проблему, особливо якщо на карті є пошкоджені сектори. Вийміть картку, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Підключіть телефон до зарядного пристрою, і якщо він увімкнеться, зробіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.
  • Вам також слід спробувати замінити акумулятор новим, щоб усунути будь-які проблеми, пов'язані з акумулятором.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки це вже могло бути спричинено несправним апаратним компонентом.

Примітка 4 Не вмикається після намокання

Проблема: Кинув телефон у воду, яку він увімкнув. Відразу вийняли акумулятор. Єдиним варіантом сушіння було використання фена, встановленого на прохолоду протягом години, а наступного дня спробував увімкнути синій індикатор, а потім почав згасати, тепер він мертвий.

Рішення. Є дві речі, які ви можете зробити, коли ця модель телефону намокає і не вмикається. Спочатку переконайтеся, що телефон сухий. Для цього зніміть задню кришку, акумулятор та SIM-карту, а потім покладіть телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу всередині телефону. Після цього перевірте, чи телефон не вмикається.

Якщо телефон все ще не вмикається, то друге, що вам потрібно зробити, - це усунути акумулятор як можливу причину цієї проблеми, замінивши його новим.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Примітка 4 Вимикається при 30% часу автономної роботи

Проблема: Привіт. У мене є Samsung Примітка 4. Якщо акумулятор розряджається на 30%, телефон перестає працювати. Якщо я спробую перезапустити, він не запускається, поки я не підключу його до зарядного пристрою. Телефон працює ідеально. Акумулятор нормально розряджається, поки не досягне 30% і не зупиниться. Що я можу зробити? Я вже зробив заводські налаштування. Дякую за підтримку

Рішення: Що вам слід зробити зараз, так це замінити акумулятор новим, оскільки ця проблема вже може бути спричинена несправним акумулятором. Якщо проблема залишається навіть із встановленим новим акумулятором, і оскільки ви вже виконали скидання до заводських налаштувань, можливо, причиною проблеми є несправний внутрішній компонент, можливо, ІС живлення. Якщо це так, то вам слід принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Примітка 4 Вимикається при 40% часу автономної роботи

Проблема: Привіт! Моя Примітка 4 має тенденцію вимикатись, коли вона заряджається на 40%%. Я навряд чи був на ньому цілий день. Я обов’язково закрив усі відкриті програми. Я вимкнув Bluetooth і можливість визначення місцезнаходження. Що я повинен зробити?

Рішення. Перш за все потрібно негайно перевірити, чи не викликає проблему якийсь збій програмного забезпечення, скинувши заводські налаштування. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, то вам потрібно замінити акумулятор новим, щоб виключити ймовірність виникнення цієї проблеми через несправний акумулятор.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Примітка 4. Продовжує вимикати та перезапускати

Проблема: Мій Samsung Galaxy Note 4 постійно вимикається і перезапускається, поки я посеред щось роблю. Я очистив кеш. Він також повільно реагує. Іноді я отримую повідомлення “На жаль, програми зупинились”.

Рішення: Чи встановлено у вашому телефоні карту microSD? Якщо у вас він є, спробуйте видалити його, оскільки це може спричинити проблему.

Якщо у вашому телефоні немає карти microSD або проблема все ще виникає, навіть якщо картку microSD вилучено, вам слід виконати скидання до заводських налаштувань. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, то перед тим, як доставити телефон у сервісний центр для перевірки, спробуйте замінити акумулятор новим, оскільки це також може бути спричинено несправним акумулятором.

Примітка 4 Помилка читання MMC

Проблема: Проблеми виникає у мого Samsung Note 4. Іноді повідомляється про повідомлення “не вдалося виконати звичайне завантаження. Помилка Ddi mmc_read. " Іноді він завантажується нормально і вішається. Довелося вийняти акумулятор і перезавантажити телефон. Чи можете ви допомогти?

Рішення: Зараз ви захочете зробити резервну копію даних телефону, як тільки телефон нормально завантажиться. Як тільки ви створили резервну копію даних телефону, негайно скиньте заводські налаштування. Якщо проблема все ще виникає навіть після скидання, вам слід подумати про те, щоб прошити ваш телефон оновленим файлом прошивки, використовуючи Odin. Ви можете завантажити файл прошивки з веб-сайту Sammobile, де також можна отримати інструкції щодо прошивки телефону.

Примітка 4 Заморожує та вимикається навіть після скидання заводських налаштувань

Проблема: привіт. у мене проблема з моєю приміткою 4, вона продовжує замерзати і вимикатися самостійно, я не знаю, в чому проблема, але все, що я можу зробити, я вийняв акумулятор і скинув його до заводських налаштувань, все, що я можу зробити, щоб це зробити ще раз добре, це було б повною допомогою, я не хочу іншого телефону, мені дуже подобається моя примітка 4

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте видалити його. Також слід перевірити, чи не викликає проблему акумулятор, замінивши його новим.

Якщо описані вище дії не допоможуть вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки це може бути спричинено несправним внутрішнім компонентом.