Як виправити Galaxy Tab A, який не заряджається | не заряджається

Чи виникають проблеми із зарядкою на планшеті Galaxy? Ця стаття з усунення несправностей покаже вам можливі рішення, якщо ваша Galaxy Tab A не заряджається. Ми намагаємось бути максимально вичерпними, щоб охопити якомога більше факторів, що викликають цю проблему. Ми сподіваємось, ви легко вирішите проблему за допомогою цієї публікації.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як виправити Galaxy Tab A, який не заряджається | не заряджається

Якщо ваш Galaxy Tab A не заряджається з якихось причин, ви повинні врахувати ряд факторів, щоб виправити це. Дізнайтеся, які кроки потрібно зробити, щоб усунути проблему.

Galaxy Tab A не заряджається виправленням №1: зарядіть планшет

Ця пропозиція може здатися безглуздою, але насправді, просто не забудьте залишити планшет заряджатися на деякий час. У багатьох випадках на пристроях Samsung Galaxy, які, здається, вмикаються чи не заряджаються, просто закінчився сік. Якщо акумулятор на Galaxy Tab A, можливо, розрядився, це може бути причиною того, що він не заряджається. Інколи може знадобитися кілька хвилин, щоб відобразити екран індикатора заряджання, якщо акумулятор спорожнився до певного рівня. Залиште планшет заряджатися приблизно на 30 хвилин і подивіться, що станеться.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №2: Перевірте зарядний порт

Однією з можливих причин, через яку ваш Galaxy Tab A може не зарядитися, може бути поганий зарядний порт. Це не означає, що дефект присутній у порту. Там може бути лише бруд, ворсинки або сторонні предмети, які заважають зарядному кабелю добре контактувати під час заряджання. Щоб перевірити порт, спробуйте скористатися лупою, щоб чіткіше бачити всередині. Якщо ви помітили всередині бруд або сміття, обов’язково видаліть їх за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Не втикайте нічого всередину, щоб уникнути пошкодження системи.

Ми не хочемо, щоб ви робили щось більше для зарядного порту, крім як перевірити його візуально. Якщо ви підозрюєте, що порт зарядки може бути пошкоджений, або якщо ви бачите очевидну ознаку наявності фізичних несправностей у порту, надішліть телефон, щоб його можна було відремонтувати.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №3: Перевірте, чи не завис телефон (виконавши примусову перезавантаження)

Усі пристрої Samsung з проблемами живлення можуть скористатися перезапуском. Навіть у цьому крайньому випадку ви не хочете пропустити це просте рішення. Ось що вам потрібно зробити: Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться .

Якщо це нічого не змінить, спробуйте виконати такі дії:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №4: Перевірте аксесуари зарядного пристрою

Переконатися, що USB-кабель та адаптер, які ви використовуєте, працюють, є важливим першим кроком у вирішенні цієї проблеми. Як і сам телефон, аксесуари для зарядки, особливо кабель USB, можуть відносно легко зламатися. Кабель складається з тонких крихітних проводів всередині, і якщо багато цих проводів поламано, зарядка може вийти з ладу. Під час заряджання може передаватися недостатньо енергії, що спричиняє повільну або неефективну зарядку. Якщо є видимі ознаки фізичних пошкоджень кабелю або адаптера, спробуйте перевірити, чи він працює належним чином, використовуючи його для зарядки іншої Galaxy Tab A. Якщо це неможливо, спробуйте підключити пристрій до комп’ютера за допомогою того самого кабелю. Якщо він все одно не заряджається, ви можете поспоритись, що в цьому винен поганий кабель.

Galaxy Tab A не стягує виправлення №5: Перевірте наявність оновлень

Якщо Galaxy Tab A все одно не заряджається, переконайтеся, що його програмне забезпечення та програми працюють в останній версії. Незважаючи на те, що пристрої Galaxy налаштовані на автоматичне сповіщення про доступні оновлення програмного забезпечення, у програмах ситуація може відрізнятися. Не забудьте також перевірити, чи є в Play Store доступні оновлення для програми. Якщо на даний момент і програмне забезпечення, і програми вже оновлені, виконайте кроки з усунення несправностей нижче.

Galaxy Tab A не стягуватиме виправлення №6: від’єднайте SD-карту

Іноді вилучення SD-карти з пристрою Galaxy допомагає вирішити подібний тип проблеми. Спробуйте знову встановити SD-карту і подивіться, що буде потім. Ось як вийняти SD-карту:

 1. На головному екрані торкніться Налаштування.
 2. Прокрутіть та торкніться Зберігання.
 3. Торкніться ДЕТАЛЬНО.
 4. Торкніться SD-картки.
 5. Торкніться Демонтувати.
 6. Вийміть SD-карту.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №7: заряджайте через ПК

У деяких інших випадках може допомогти підключення пристрою, що не заряджається, до ПК. При цьому обов’язково використовуйте оригінальний USB-кабель, щоб виключити ймовірність проблеми з кабелем. 

Galaxy Tab A не стягує виправлення №8: Скиньте налаштування програми

Іноді проблеми із зарядкою можуть бути виправлені, переконавшись, що ввімкнено програми за замовчуванням. Додатки та служби Android не працюють самостійно. Більшості потрібні інші програми та системні програми за замовчуванням для виконання своїх завдань. Якщо одну з програм за замовчуванням з якоїсь причини вимкнено, може виникнути проблема. Щоб переконатися, що всі програми за замовчуванням знову ввімкнені, ви можете виконати такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть Galaxy Tab A і перевірте проблему.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №9: зарядка в безпечному режимі

Якщо ваша Galaxy Tab A не заряджається після встановлення нової програми, наступне гарне, що потрібно зробити, це видалити її або перезапустити в безпечному режимі. У цьому режимі працюватимуть лише програми, що постачаються з операційною системою. Все інше, що ви додали, буде заблоковано, тому, якщо один із них спричиняє непрацювання планшета, ви повинні це знати. По суті, ідея полягає в тому, що оскільки жодна стороння програма не працює в безпечному режимі, а планшет вмикається, першопричиною має бути одна з них. Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Коли вимкнено вкладку A, натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном імені моделі.
 2. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 3. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо ваш Galaxy Tab A зазвичай заряджається в безпечному режимі, це означає, що стороння програма перешкоджає його повторному ввімкненню. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблему, виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваша вкладка A все одно відмовляється ввімкнути, повторіть кроки 1-4.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №10: Витріть розділ кешу

Якщо після встановлення оновлення системи у вашої Galaxy Tab A виникла проблема із зарядкою, причиною може бути неправильний кеш системи. Щоб перевірити, чи це так, спробуйте очистити розділ кешу. Це запропонує пристрою відновити системний кеш. Ось як це робиться:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy Tab A, відпустіть усі клавіші.
 4. Екран відновлення Android повинен показати вам кілька варіантів, таких як Перезавантажити систему зараз, Перезавантажити до завантажувача, Застосувати оновлення з ADB, Стерти дані / скинути заводські налаштування, Видалити розділ кешу тощо. Кнопки вниз. 
 5. Виділіть стерти розділ кешу.
 6. Натисніть живлення, щоб очистити розділ кешу.
 7. Після очищення розділу кеш-пам'яті перезавантажте пристрій.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №11: Перекалібруйте акумулятор та ОС

Іноді Android може втратити фактичний рівень заряду акумулятора, що в свою чергу може призвести до проблем із зарядкою. Щоб перекалібрувати операційну систему так, щоб вона отримувала точні показники рівня заряду акумулятора, виконайте наступне:

 1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100%. Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
 4. Перезавантажте пристрій.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №12: Скидання до заводських налаштувань

Якщо ваш Galaxy Tab A досі не заряджається, спробуйте стерти його програмне забезпечення із скиданням до заводських налаштувань. Це видаляє всі налаштування програмного забезпечення та повертає їх до заводського стану. Скидання до заводських налаштувань видалить усі ваші програми та особисті дані, тому обов’язково створіть резервну копію заздалегідь.

Для довідки, ось два способи відновити заводські налаштування пристрою:

Спосіб 1: Як здійснити повне скидання на Samsung Galaxy Tab A через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб стерти з Galaxy Tab A. Все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy Tab A, відпустіть усі клавіші.
 4. Екран відновлення Android повинен показати вам кілька варіантів, таких як Перезавантажити систему зараз, Перезавантажити до завантажувача, Застосувати оновлення з ADB, Стерти дані / скинути заводські налаштування, Видалити розділ кешу тощо. Кнопки вниз. 
 5. Виділіть wipe data / factory reset.
 6. Натисніть живлення, щоб розпочати скидання до заводських налаштувань.
 7. Дотримуйтесь решти інструкцій після відновлення заводських налаштувань.

Galaxy Tab A не заряджає виправлення №13: Відновлення

Є деякі проблеми, які кінцевий користувач може не змогти виправити. Якщо ваш Galaxy Tab A все одно не заряджається після скидання до заводських налаштувань, за цим може бути глибша апаратна проблема. Відвідайте місцевий магазин Samsung або сервісний центр, щоб перевірити та виправити пристрій.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.