Прості кроки щодо того, як вставити або вийняти SD-карту для Galaxy S9

На відміну від iPhone, пристрої Samsung Galaxy S, такі як S9, мають чудовий обсяг пам’яті, оскільки мають внутрішню пам’ять великої ємності. На додачу до цього ви можете додатково збільшити обсяг пам’яті, вставивши карту micro SD об’ємом до 512 ГБ. Якщо вам цікаво, як додати SD-карту до S9, ця публікація повинна допомогти.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Кроки щодо того, як вставити карту microSD у Galaxy S9:

Вставити SD-карту в Galaxy S9 просто. Нижче наведено 5 простих кроків, як це зробити. Переконайтеся, що у вас є карта microSD для цього завдання. Якщо ваша картка занадто велика, спробуйте використовувати замість неї карту microSD.

 1. Підготуйте ежектор або штифт для викиду. Це металевий штифт, який постачається в комплекті з телефоном, коли ви вперше розпаковували його. Якщо ви загубили або загубили його, ви можете замість нього використовувати скріпку.
 2. За допомогою штифта для виймання обережно вставте його в отвір на SIM-картці або лотку SD-карти. Він знаходиться на верхній частині телефону. Не вибирайте отвір мікрофона, який також знаходиться зверху.
 3. Коли лоток SIM-картки або SD-карти вискочить, обережно витягніть його.
 4. Помістіть карту microSD у гніздо для карти SD у лотку.
 5. Вставте SIM-карту або лоток SD-карти у телефон.

Після того, як ви правильно додали карту microSD, обов’язково відформатуйте її, щоб мінімізувати помилки від розвитку. Це важливо, особливо якщо згадана картка була перероблена або використана в іншому телефоні.

Кроки щодо видалення картки microSD з Galaxy S9:

Видалення SD-карти з Galaxy S9 дуже схоже на вставку. Ось як це робиться:

 1. Перш ніж вийняти лоток картки microSD, спершу відключіть карту microSD. Це запобіжить пошкодженню картки microSD або файлів. Щоб відключити карту microSD, просто перейдіть у меню Налаштування> Зберігання> Додаткові параметри> Налаштування пам'яті> Карта SD> Відключити .
 2. Підготуйте ежектор або штифт для викиду. Це металевий штифт, який постачається в комплекті з телефоном, коли ви вперше розпаковували його. Якщо ви загубили або загубили його, ви можете замість нього використовувати скріпку.
 3. За допомогою штифта для виймання обережно вставте його в отвір на SIM-картці або лотку SD-карти. Він знаходиться на верхній частині телефону. Не вибирайте отвір мікрофона, який також знаходиться зверху.
 4. Коли лоток SIM-картки або SD-карти вискочить, обережно витягніть його.
 5. Вийміть картку microSD із лотка.
 6. Вставте SIM-карту або лоток SD-карти у телефон.