Як виправити програму Battle.Net не буде виходити в Інтернет | Blizzard Warzone не завантажується

Послуги Blizzard можуть періодично знижуватися через низку факторів. Якщо ви не можете грати у свою улюблену гру, як Warzone, оскільки Battle.net не виходить з мережі, продовжуйте читати цю статтю. Ми покажемо вам найпоширеніші причини, через які ця проблема виникає, а також способи її вирішення.

Причини, чому програма Battle.Net не виходить з мережі

Можливо 3 можливі причини, якщо ваша програма Blizzard, також відома як клієнт Battle.net, не вийде з мережі. Деякі користувачі повідомляли нам, що їх програма Battle.net просто відмовляється навіть підтягуватись, а натомість відображає лише певні коди помилок, такі як BLZBNTBNA00000006 або BLZBNTBGS80000011.

Якщо під час спроби відкрити клієнт Blizzard ви отримуєте певні коди помилок, нижче може бути причиною цього.

Проблеми з ігровим сервером.

Якщо додаток Battle.Net не виходить з мережі або продовжує відображати повідомлення про помилку / код про це, перше, що вам слід зробити, це перевірити, чи є проблеми з сервером, що постійно виникають. Ви можете відвідати офіційну сторінку Activision Twitter, щоб ви знали, чи є якась відома проблема сервера, яка впливає на гру, в яку ви хочете пограти.

В інший час проблеми можуть бути регіональними. Якщо ви граєте на сервері Америки, спробуйте перейти на інші сервери, такі як Європа чи Азія. Цей фокус іноді може спрацювати, якщо лише певний регіон має проблеми.

Проблема локальної мережі.

Інша можлива причина, через яку додаток Battle.Net може не працювати в Інтернеті, може бути проблемою з домашньою мережею або постачальником послуг Інтернету.

Якщо на офіційній сторінці підтримки Activision немає жодних відомостей про будь-яке постійне відключення сервера, можливо, вам доведеться усунути неполадки в домашній мережі або звернутися до свого постачальника послуг Інтернету щодо підтримки.

Пошкоджена програма Battle.net.

Якщо сервісне обслуговування / відключення ігрового сервера відсутні, а домашня мережа / з’єднання з Інтернет-провайдером працюють нормально, причиною проблеми може бути ваш комп’ютер, зокрема сама програма Battle.net.

Ви можете виконати кілька кроків з усунення несправностей, щоб з’ясувати, що не так із додатком, дотримуючись наведених нижче рішень.

Як виправити програму Battle.Net не виходить з мережі

Нижче наведені рішення, якими ви можете спробувати виправити програму Battle.net, яка не виходить з мережі.

 1. Перевірте наявність проблем із сервером.

  Якщо програма Battle.net раніше працювала на вашому комп’ютері, але зараз вона більше не завантажується, переконайтеся, що ви завітали на сторінку Activision Twitter, щоб отримати відповіді. Це найнадійніший спосіб дізнатись, чи постійно виникають проблеми з ігровим сервером. 

  Якщо це причина вашої проблеми, ви нічого особливо не можете зробити, окрім того, як почекати, поки Activision знайде рішення.

 2. Перевірте з’єднання з провайдером.

  Наступним хорошим кроком, який ви можете зробити, припускаючи, що проблем із сервером взагалі немає, є перевірка власного підключення до Інтернету. 

  По-перше, спробуйте використати інший пристрій, такий як смартфон, щоб переконатися, що ваш Інтернет у порядку. Зробіть тест швидкості, щоб перевірити, чи достатньо швидке ваше з’єднання для відкриття веб-сайтів, або дозволите вам грати в онлайн-ігри.

  По-друге, ви хочете отримати допомогу від свого постачальника послуг Інтернету. На їх кінці може виникнути проблема, яка зачіпає певні веб-сайти чи послуги, які можуть бути не очевидними з вашого боку.

 3. Змінити регіон у додатку Battle.net.

  Як уже згадувалося вище, використання іншого регіону може допомогти. Поки програма запуску Battle.net намагається увійти, натисніть індикатор регіону, щоб змінити його.

 4. Видалити папку Battle.net.

  Деякі геймери повідомляють, що видалення папки Battle.net вирішує їх проблему. Це може спрацювати, якщо основна причина пов’язана із застарілими або пошкодженими папками або файлами Battle.net®. Щоб зробити це рішення, виконайте такі дії:

  -Витягніть диспетчер завдань, натиснувши одночасно три кнопки ( Ctrl + Shift + Esc ).

  -Натисніть вкладку Процеси.

  -Виберіть усі агенти, настільну програму Blizzard Battle.net та ігрові процеси та натисніть кнопку Завершити процес .

  -Після того, як ви закрили всі процеси Blizzard, натисніть клавішу Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно " Запустити" .

  -Введіть "C: \ ProgramData \" (без лапок) у відкрите поле та натисніть Enter .

  - Видаліть папку Battle.net.

  -Запустіть Battle.net та оновіть гру, щоб перевірити, чи проблема не зникає.

  Якщо програма Battle.Net все одно не виходить з мережі після виконання вказівок, перезавантажте ПК і знову видаліть папку Battle.net. Це має запобігти втручанню іншої програми в нову папку Battle.net, яку ви встановите пізніше.

 5. Відкрийте гру безпосередньо.

  Я особисто зіткнувся з цією проблемою, і ефективне виправлення, яке я виявив, - це відкрити гру (у моєму випадку Call of Duty Warzone) безпосередньо, не відкриваючи додаток Battle.net. Для цього натисніть кнопку Пуск і знайдіть гру. Потім клацніть гру, щоб відкрити її. Це змусить гру оновити додаток Battle.net і, сподіваємось, дозволить вам вийти в Інтернет. Виконайте це рішення після видалення папки Battle.net.

 6. Повторно встановіть програму Blizzard.

  Якщо жодне з наведених вище рішень не допомагає, вам не залишається іншого вибору, окрім як видалити програму Battle.net і перевстановити її. Для цього перейдіть у Панель керування> Програми> Програми та функції> Battle.net і натисніть Видалити .

  Потім перезавантажте програму Battle.net і встановіть її.

Пропоновані показники:

 • Як змусити закрити гру PS4 | Легке виправлення для заморожування гри або програми
 • Як виправити проблеми з пінгом або затримкою в Warzone COD PS4
 • Прості кроки для видалення батьківського контролю PS4 | 2020 | НОВИЙ підручник!
 • Як швидше завантажити на Nintendo Switch | НОВИЙ підручник 2020

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.