Як виправити Samsung Galaxy S7, який застряг у завантажувальній петлі після оновлення Android Nougat [Посібник з усунення несправностей]

Хоча ми вже розглядали проблеми з Samsung Galaxy S7, які застрягли на завантажувальному екрані, застрявання в bootloop - це інша справа, тому ми будемо розглядати цю проблему в цій публікації. Застрявання на екрані завантаження означає, що телефон не може продовжувати завантаження до головного екрана, натомість він залишається на логотипі або чорному екрані. Однак остання змусить телефон перезавантажитися, і це не закінчиться, якщо батарея не закінчиться або ви з цим щось не зробите.

Ми спробуємо усунути несправності вашого Galaxy S7, який продовжує перезавантажуватися, але не продовжує завантаження до головного екрана. Давайте спробуємо вивчити можливості та виключити кожну з них, поки не зможемо визначити, в чому проблема, і сформулювати рішення, яке може виправити це назавжди. Отже, якщо у вас є такий телефон, і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати нижче кроки щодо усунення несправностей.

Тепер, перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7, оскільки ми вже надали рішення для сотень проблем, про які повідомляють наші читачі. Шанси на те, що ми, можливо, вже надали рішення проблеми, яку ви зараз маєте, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, на цій сторінці та сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Покроковий посібник з усунення несправностей Galaxy S7, який застряг у завантажувальній петлі

Мета цього посібника з усунення несправностей полягає в тому, щоб ми знали, в чому насправді проблема з телефоном, що спричинило її та що потрібно зробити, щоб виправити це назавжди. Однак під час усунення несправностей все може піти не так як через людські помилки чи через щось інше, тож продовжуйте на свій страх і ризик. Тепер, перш ніж перейти до етапів, ось одне повідомлення, яке ми отримали від наших читачів, яке найкраще описує цю проблему:

Проблема : Хей, хлопці. Мені потрібна ваша допомога, тому що у мого Galaxy S7 день поганий. Проблема насправді почалася вчора, і я не знаю, що її спричинило. Але зараз він продовжує самостійно перезавантажуватися. Коли я вчора ввімкнувся, коли прокинувся (екран був вимкнений), він почав включатися і досягав логотипу, але потім вимикається самостійно, а потім знову вмикається, але це не припинить робити. Він не може дійти до головного екрана, як зазвичай. Перезапускаючи його знову і знову, потрібно було б робити те саме, і я не знаю, що з цим робити. Чи можете ви допомогти?

Виправлення неполадок : застрягання в bootloop може бути ознакою того, що телефон страждає від серйозної проблеми з прошивкою, але ми також бачили випадки, коли сторонні програми впливають на загальну продуктивність пристрою та спричиняють ту саму проблему. Таким чином, нам потрібно усунути неполадки, щоб мати уявлення про те, що є причиною завантажувальної петлі, щоб ми могли мати рішення для її виправлення. Тепер ось що вам потрібно зробити, щоб з цим боротися:

Крок 1: М'яке скидання Samsung Galaxy S7

Помилки трапляються постійно, і залежно від того, наскільки вони серйозні, телефон може опинитися в завантажувальній петлі. Їх можна виправити простим перезавантаженням, але бувають і випадки, коли вам потрібно зробити більше, щоб повернути телефон до життя. Я впевнений, що ви вже намагалися перезавантажити телефон сотні разів, сподіваючись, що одна з цих перезавантажень може справді стати успішною, але тут ви намагаєтеся знайти спосіб вирішити цю проблему.

Отже, спробуємо зробити м’який скидання, яке є імітаційною процедурою відключення акумулятора, яка імітує фактичний метод “витягування батареї”, який ми часто робимо для телефонів зі знімними акумуляторами. Окрім того, що плавне скидання може виправити збої, це також покаже нам, чи пов'язана проблема із застряглою або пошкодженою кнопкою живлення.

 • Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд.

Якщо припустити, що проблема полягає в прошивці та незначній, ваш телефон може успішно перезавантажитися. Однак, якщо телефон не реагує на натискання та утримання обох клавіш, можливо, клавіша живлення застрягла або пошкоджена. Перейдіть до наступного кроку ...

Крок 2: Дізнайтеся, чи так пошкоджена клавіша живлення або просто застрягла

Якщо ви використовуєте сторонні корпуси або щось, що захищає ваш телефон, спробуйте видалити його, а потім спробуйте перезавантажити або нормально увімкнути телефон. Ми вже бачили випадки завантаження, спричинені сторонніми справами. Якщо ваш телефон увімкнувся успішно, то у випадку, який ви використовували, клавіша живлення застрягла, що призвело до завантажувальної петлі.

З іншого боку, якщо ви не використовуєте сторонній футляр або ви вже його зняли, але телефон все ще робить те саме, спробуйте кілька разів натиснути та відпустити клавішу живлення. Якщо він застряг, то це може вирішити проблему. Однією з ознак застряглої клавіші живлення є те, коли вона не клацає при натисканні. Звичайно, застрягання - незначна річ, і це можна виправити без будь-якої допомоги технічного працівника, але пошкоджений ключ живлення повинен обробляти технік.

Знак, який може повідомляти вам, якщо клавіша живлення пошкоджена, - це те, коли телефон не реагує на нього, коли ви натискаєте або утримуєте його.

Крок 3: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Якщо припустити, що телефон реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення, але все ще застряг у завантажувальній петлі, це наступне, що вам слід зробити. Він тимчасово вимикає всі сторонні програми та служби, які працюють у фоновому режимі. Як я вже говорив раніше, завантажувальна петля може бути пов’язана з деякими програмами, які постійно збиваються і впливають на загальну продуктивність телефону. Ми повинні знати, чи це так, і якщо так, ми повинні виявити проблему, і завантаження в безпечному режимі - ідеальне рішення:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення поруч з екраном із назвою пристрою.
 3. Коли на екрані з'явиться "SAMSUNG", відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з'явиться повідомлення "Безпечний режим".

У разі успіху це означає, що причиною проблеми є одна або деякі сторонні програми. Вам потрібно знайти ці програми, поки ви перебуваєте в безпечному режимі, а потім спробувати очистити їх кеш-пам’яті та дані, а якщо це не допоможе, видаліть їх по черзі та спробуйте перезавантажити телефон у звичайному режимі кожного разу, коли додаток буде видалено.

Як очистити кеш додатків та дані на Galaxy S7

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка меню> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 5. Торкніться Зберігання.
 6. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.
 7. Торкніться Очистити кеш.

Як видалити програму з Galaxy S7

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка меню> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Однак, якщо телефон також не міг завантажитися в безпечному режимі, вам доведеться перейти до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте завантажитися в режимі відновлення

Завантаження системи відновлення системи Android дасть вам кілька варіантів, які можуть просто допомогти вам вирішити цю проблему. Якщо ваш телефон має проблему з мікропрограмою, він все одно може завантажуватися в режимі відновлення, тому варто спробувати, врешті-решт, це дуже легко і безпечно зробити.

Якщо припустити, що ви успішно завантажилися в режимі відновлення, вам слід спочатку стерти розділ кеш-пам’яті та спробувати перевірити, чи після цього телефон перезавантажиться в нормальному режимі. Якщо це не вдалося, вам доведеться перезавантажити телефон через режим відновлення.

Як запустити Galaxy S7 в режимі відновлення та стерти розділ кешу

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Як зробити основний скидання на Galaxy S7

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо проблема не зникає після скидання, то ви повинні принести телефон до магазину і попросити технічного спеціаліста вирішити проблему.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.