Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge, який продовжує перезапуск / перезавантаження після оновлення Marshmallow

Оновлення Marshmallow для #Samsung #Galaxy S6 Edge (# S6Edge) вже впроваджено досить давно, але є користувачі, які нещодавно отримали його, оскільки оновлення залежать від того, коли постачальник послуг або оператор надають їх для завантаження.

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Keeps-Restarting

Але з тих пір, як перші оновлення були розгорнуті на початку цього року, ми вже отримували повідомлення від наших читачів, які скаржились на їхні пристрої, які почали самостійно перезавантажуватися незабаром після встановлення нової прошивки.

Багато хто запитував, чи нове оновлення є поганим чи пошкодженим, але ми дійсно не могли відповісти на таке запитання, як стан файлів та прошивка в цілому залежить від того, як воно було завантажено або яким був стан пристрою під час встановлення оновлення .

Хоча ми вже вирішували цю проблему раніше, ми відповімо на нові запитання в цій публікації. Отже, якщо ви вже стикалися з цією проблемою раніше або в даний час нею виправлено помилку, читайте далі, оскільки я проведу вас під час усунення несправностей вашого пристрою.

Для тих, хто має інші занепокоєння, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей S6 Edge, оскільки ми вже відповіли на сотні питань та проблем з моменту випуску пристрою. Шанси на те, що ми вже відповіли на них, або вже існує існуюче рішення, яке ви можете використовувати.

Ви також можете зв’язатися з нами безпосередньо, якщо вам потрібна додаткова допомога. Просто заповніть нашу анкету з питань Android та надайте нам детальну інформацію про проблему, включаючи помилки та поведінку вашого пристрою.

Тепер, коли ми все налаштували, перейдемо безпосередньо до нашого пошуку несправностей ...

Galaxy S6 Edge продовжує перезапуск після оновлення

Окрім випадкових перезавантажень, є ще одна проблема, з якою я хотів би вирішити цю проблему - проблема випадкового перезавантаження. Хоча ці слова в основному означають одне і те ж, я просто хочу провести різницю між цими проблемами, щоб ми могли тут трохи зрозуміти.

Коли ви говорите “телефон продовжує перезавантажуватися”, це означає, що пристрій уже перейшов на головний екран або в даний час використовується власником, коли він вимикався та запускався знову.

З іншого боку, коли ви говорите “телефон продовжує перезавантажуватися”, це означає, що пристрій не може повністю завантажитися до того, як він вимкнеться і знову запуститься. Частіше це називають "циклом завантаження".

Перед тим, як я розповім вам про вирішення цієї проблеми, ось одне з повідомлень, яке ми отримали від наших читачів, яке найкраще описує цю проблему ...

Проблема : Хей, хлопці. Я знайшов ваш сайт, намагаючись знайти рішення моєї проблеми. У мене є Samsung Galaxy S6 Edge, який нещодавно завантажив оновлення зефіру. Я насправді не технічний хлопець, тому, можливо, не зможу пояснити свою проблему належним чином. Але щоб зробити це коротким, я завантажив оновлення. Я думаю, що він встановився належним чином, оскільки телефон після цього перезавантажився. Я зміг користуватися ним протягом короткого періоду часу, а потім він самостійно вимкнувся і відновився. З тих пір він продовжує перезавантажуватися самостійно, і я справді боюся зараз, хвилюючись, що стане з моїм дорогим телефоном. Ви можете допомогти?

Усунення несправностей . Ми можемо використати багато можливостей із цієї проблеми, оскільки вона варіюється від простих програм до незначних проблем з прошивкою та серйозних апаратних збоїв. Нам потрібно виключати одну можливість за одною, поки не будемо мати чіткішого уявлення про те, що насправді відбувається з вашим телефоном. Отже, спробуйте виконати наведені нижче дії та перевірити, чи можете ви вирішити цю проблему за допомогою одного з них.

Крок 1: Перезавантажте Galaxy S6 Edge у безпечному режимі

Це виключить можливість того, що проблему спричиняє один або кілька завантажених додатків. Зефір - це величезне оновлення, оскільки він переходить з попередньої версії (льодяник) на більш просунуту. Тож насправді не дивно, якщо деякі програми в Play Store ще не сумісні з ним.

Коли програма несумісна із системою, може статися багато речей, і найпоширенішим є збій, який є непередбачуваним. Простий збій програми може призвести до збою вбудованого програмного забезпечення або довільного перезапуску через конфлікти, які створюються час від часу.

Завантаження в безпечному режимі - це не рішення, а спосіб перевірити, чи мають сторонні програми щось спільне з проблемою. Оскільки всі сторонні програми тимчасово відключені, телефон не повинен діяти так, як зараз, коли завантажується в безпечному режимі, і якщо проблема справді у ваших додатках. Отже, виконайте наведені нижче дії і подивіться, що буде далі ...

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо ваш телефон все одно перезавантажується навіть у безпечному режимі, перейдіть до вирішення проблем, інакше просто знайдіть програми, які мають проблеми, і видаліть їх. Або ви можете зробити резервну копію даних і файлів, а потім виконати генеральний скидання.

Крок 2: Завантажте пристрій у режимі відновлення та протріть розділ кешу

Я розумію, що проблема все ще виникає в безпечному режимі, тому наступне, що вам потрібно буде зробити, це перейти за прошивкою, хоча ми не виключали можливості того, що проблему викликає одна з попередньо встановлених програм. Це тому, що ми точно не знаємо, в якій програмі є проблема, оскільки немає помилок, явно повідомляючих нас, і ця програма, і ця програма перестала працювати. Крім того, ми не могли видалити попередньо встановлену програму, навіть якщо ми знали, яка це ... якщо телефон не вкорінений.

Тому найлогічніше, що слід зробити на цьому етапі, - це видалити системний кеш, щоб позбутися застарілих кеш-пам’яток, якими може користуватися нова прошивка. Кеші постійно пошкоджуються, але добре, що ви завжди можете їх видалити, і система створить нові. Ось як ви видаляєте системний кеш на вашому S6 Edge ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крок 3: Тепер настав час зробити головне скидання

Це ваша остання інстанція, і це також найлогічніше, якщо проблема залишається після очищення розділу кешу. Пошкоджуються не лише кеші, а й дані. Коли це трапляється, телефон може неправильно поводитися, особливо якщо дані, на які це вплинуло, належать до однієї з важливих служб, яка відповідає за безперебійну роботу вашого пристрою.

Причина, чому це завжди робиться в останню чергу, полягає в тому, що вам доведеться зазнати клопоту щодо резервного копіювання файлів, даних додатків, контактів, зображень тощо, перш ніж фактично скинути налаштування телефону. Ці речі будуть видалені без сліду під час скидання. Після створення резервної копії виконайте ці кроки ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Сподіваюся, це допоможе.

Galaxy S6 Edge продовжує перезавантажуватися (цикл завантаження)

Коли телефон перезавантажується під час завантаження, навіть не закінчивши процес, і якщо він продовжує це робити нескінченно, тоді пристрій увійшов у цикл завантаження. Ми вже бачили подібні проблеми, і насправді ми вирішували деякі супутні проблеми, про які нам повідомляли наші читачі.

Частіше проблема виникає через деякі внутрішні проблеми з прошивкою. Погані оновлення, пошкоджені прошивки та відсутність файлів можуть в кінцевому підсумку ввести телефон у цикл завантаження, який зупиняється лише тоді, коли акумулятор повністю розряджений.

Ось одна з проблем, надіслана одним із наших читачів, який зіткнувся з проблемою незабаром після оновлення ...

Проблема : У мене є телефон Samsung, який називається Galaxy S6 Edge, і я думаю, що проблема полягає в новому оновленні, оскільки воно запустилося після його завантаження. Було сповіщення про оновлення, і телефон автоматично завантажив та встановив його. Коротше кажучи, телефон почав перезавантажуватися після оновлення, він навіть не може дійти до головного екрану. Це робиться лише тоді, коли я вмикаю пристрій. Якщо не натиснути клавішу живлення, вона залишається вимкненою. Чи знаєте ви, як це виправити?

Усунення несправностей : В основному ця проблема така ж, як і у тієї, про яку я звертався вище, лише в тому, що це відбувається лише тоді, коли прошивка скомпрометована, наприклад, коли відсутні деякі файли або кеші пошкоджені. Це також може траплятися у людей, які люблять вручну прошивати прошивку або користувацькі ПЗУ. Коли проблема трапляється після офіційних оновлень, це має бути системний кеш, який має проблему. Тим не менш, ось що вам потрібно зробити ...

 1. Видаліть системний кеш, завантаживши пристрій у режимі відновлення.
 2. Якщо проблема все-таки виникає після видалення кеш-пам’яті, виконайте генеральний скидання, щоб повернути телефон до налаштувань за замовчуванням, залишаючи встановлену нову прошивку.
 3. Нарешті, встановіть прошивку вручну за допомогою Odin та комп’ютера. Для тих, хто використовує користувальницькі ПЗУ, перепрошийте прошивку.

Я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам вирішити проблеми з телефоном.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.