Як виправити SIM-карту, що не надається, помилка MM # 2 Швидке виправлення

Зазвичай повідомлення про помилку MM # 2 на SIM-картці зазвичай з’являється, коли у вас новий телефон із новою SIM-карткою або коли ви намагаєтесь перенести свій номер на нову SIM-карту. Цю проблему також може спричинити, коли сервер оператора мобільної мережі недоступний. Зазвичай це відбувається при спробі зареєструвати нову картку в мережі, коли зв’язок з мережею відсутній. Якщо це трапляється, навіть якщо SIM-карта вже зареєстрована в мережі, можливо, вам доведеться замінити SIM-карту. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб вирішити цю конкретну проблему.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити помилку SIM # 2, яка не передбачена

Перш ніж виконувати будь-який із описаних нижче кроків з усунення несправностей, спершу перезавантажте телефон. Цей простий крок скине файли кеш-пам’яті та дані, збережені в пам’яті телефону, оновить телефонне з’єднання з мережею та, як правило, вирішить проблему цього типу.

Якщо після перезапуску пристрою ви все ще отримуєте повідомлення про помилку SIM-картки , спробуйте запропоновані варіанти усунення несправностей, наведені нижче.

Вставте SIM-карту знову

Можливо, причиною проблеми є неправильно вставлена ​​SIM-карта . Якщо це винен, то вам слід вимкнути телефон і вийняти SIM-карту із гнізда для SIM-карти. Виймаючи SIM-карту з пристрою, уважно огляньте її на наявність пошкоджень. За потреби протріть місця контакту м’якою тканиною. Вставте SIM-карту назад, а потім увімкніть телефон.

Перевірте, чи все ще не з’являється повідомлення про помилку MM2 із SIM-карткою .

Активуйте SIM-карту

У більшості випадків SIM-картка, яку ви маєте, автоматично активується протягом 24 годин після вставки у ваш телефон. Якщо через 24 години проблема все ще не зникає, ви можете спробувати зателефонувати на автоматичний номер свого оператора, надіслати SMS (якщо підтримується) або увійти на сторінку активації веб-сайту вашого оператора.

Перевірте, чи надане повідомлення про помилку більше не відображається на екрані вашого мобільного телефону.

Зверніться до свого постачальника послуг

Якщо ви вже спробували виконати перелічені вище кроки з усунення несправностей, але все ще не можете виправити помилку, яка не передбачена SIM-карткою MM # 2, на вашому пристрої, настав час звернутися до свого постачальника послуг. Поясніть їм, які кроки ви зробили до цього часу, щоб вирішити проблему MM2, яка не передбачена SIM-карткою . Вони перевірятимуть, чи причиною проблеми є їх сервер активації, і якщо це так, вам буде надано часовий проміжок часу, коли проблема буде виправлена.

Отримайте нову SIM-карту

Якщо описані вище дії не допомогли вирішити проблему, настав час замінити стару SIM-карту та спробувати нову SIM-карту. Найкраще відвідати місцеве відділення вашої мережі обслуговування та отримати у них SIM-карту, щоб вони також могли виконати деякі діагностичні дії на вашому пристрої. Обов’язково надайте їм детальну інформацію про повідомлення про помилку MM2 на Вашій SIM-картці, щоб вони могли надати Вам відповідні виправлення та рекомендації.

Зауважте, що отримання нової SIM-картки також може означати отримання нового телефонного номера. Але у вас також є можливість використовувати поточний. Вам просто потрібно зв’язатися з постачальником послуг операторської мережі, щоб це зробити.

Я сподіваюся, що ми зможемо допомогти вам виправити помилку, не надану SIM-карткою, на вашому пристрої. Якщо ви вважаєте цю інформацію актуальною, сміливо діліться цим дописом. Крім того, у нас є канал YouTube, який пропонує різні підручники та посібник з усунення несправностей для смартфонів. Тож продовжуйте демонструвати нам свою підтримку, підписуючись на наш канал. Всі права захищені