7 найкращих ігор на виживання в 2020 році для Android | Хлопець-дроїд

Ігри на виживання мають тенденцію тримати вас на довгих інтервалах. Але як вибрати найкращих із них? Це не так просто, враховуючи універсальність платформи Android. Тому обов’язково, щоб у вас був доступ до найкращих ігор, щоб ваш досвід нічим не заважав. Давайте подивимось деякі з цих ігор, призначених для платформи Android. Ви виявите, що деякі з цих ігор не такі популярні, тому що ми хочемо, щоб наші читачі відкривали новіші ігри, яких не було б у жодному звичайному списку. Докладніше читайте далі.

Кращі ігри на виживання для Android

найкращі ігри на виживання

1. Не голодуй

Спершу розглядаючи наш зворотний відлік, ми розглядаємо гру під назвою Не голодуй. Ви потрапите в дивний і незвіданий світ, повний небезпечних істот і сюрпризів. Вас по суті кидають на безлюдний острів чи землю, де вам потрібно зібрати ресурси та їжу, щоб вижити. На додаток до пошуку їжі, вам доведеться виготовляти предмети та споруди, які допоможуть вам у пошуках та захистять вас від небезпек зовні.

Щоб ускладнити це, вам доведеться також підтримувати рівень свого розуму, що можна зробити, роблячи веселі справи та вживаючи кращу їжу.

У грі є безліч різних персонажів, з яких ви можете вибрати, і, маючи доступний пакет розширень, Don't Starve залишається справді веселим протягом тривалого періоду часу.

Завантажте зараз: тут

найкращі ігри на виживання

2. Терарія

Terraria - це якась суміш, що стосується гри на виживання. Terraria - це все для розвідки, але вам також потрібно переконатися, що у вас є належний прихисток проти істот, які виходять вночі. Ви можете зібрати ресурси для виготовлення предметів та більш розкішних притулків; однак ви також можете виготовити броню та унікальну зброю для боротьби з багатьма унікальними босами.

Ця гра насправді має досить унікальний художній стиль, надаючи вам майже 8-бітний або нерівній графічний вигляд. Він має ретро-стиль, який просто дуже підходить для Android. Варто зазначити, що для того, щоб грати в цю гру, на телефоні потрібно мати принаймні 1 Гб оперативної пам’яті, оскільки одночасно відбувається стільки всього, що це вимагає великої обчислювальної потужності.

Завантажте зараз: тут

3. Крахи

Crashlands - неймовірно універсальна гра, яка постачається з різноманітними ігровими режимами. Тож ви можете грати не лише як гру на виживання, але і як стандартну RPG. Історія в основному розповідається про далекобійника, який застряг на чужій планеті. Це означає, що вам доведеться зібрати кілька предметів і вижити до кінця. Гра, здається, ніколи не закінчується, що не обов'язково погано, враховуючи кількість ігрових режимів, які вона пропонує.

Є понад 500 предметів, які ви можете виготовити, що ще більше покращує ігровий процес для гравців. Краще те, що ти можеш знайти і навчити деяких істот, яких ти знайдеш на шляху, щоб битися поруч із тобою. Загалом, гра вартує вашого часу, і ми не можемо рекомендувати її досить високо тим, хто хоче спробувати гру на виживання. Це поверне вас на $ 4,99, що цілком пристойно для такого ігрового процесу, який він пропонує. Не забудьте негайно переглянути гру з Play Store.

Завантажте зараз: тут

4. Там: Видання Ω

Одна з найбільш відомих ігор, яку ви можете знайти в Play Store, Out Існує певне сучасне диво, коли мова заходить про графіку та геймплей. Ми не будемо звинувачувати вас, якщо ви не багато чули про цю гру, оскільки вона надходить від не дуже популярного розробника. Це можна порівняти з нещодавньою сенсацією "Нічиє небо", хоча можна сказати, що це набагато краще. Незважаючи на те, що з точки зору графіки це не переможе No Man's Sky, це все ще відмінна гра для смартфонів.

Що стосується ігрового процесу, Out There в основному обертається навколо виживання в космічному просторі. Ви по суті астронавт, якого прокинули у космічному просторі. Вам доведеться будувати свій корабель, збирати запаси і просто йти далі. Ви закінчите гру через деякий час, чого ми очікуємо від такої нагороди, як ця. Вам доведеться викласти $ 3,99 за цей конкретний заголовок, що цілком пристойно, враховуючи те, що воно приносить на стіл. Обов’язково перевірте гру з магазину Google Play.

Завантажте зараз: тут

найкращі ігри на виживання

5. Minecraft: Pocket Edition

Одна з найпопулярніших ретро-ігор на виживання для Android, Minecraft обертається навколо творчості. Це була одна з найпопулярніших ігор, яка потрапила на ринок додатків для Android, коли вона вперше з’явилася. Вся справа в виживанні в цій грі, настільки, що існує спеціальний режим, який називається "Режим виживання". Це в поєднанні з безліччю креативних можливостей, що діють від гравців, робить Minecraft надзвичайно приємною грою для всіх. Однак для цього потрібно буде трохи терпіння, саме це і робить гру такою, якою вона є.

Крім того, «Творчий режим» дозволяє глибоко дослідити горизонти Minecraft та створювати чудові нові речі з нуля. Що робить цю гру ще кращою - це такі оновлення, які розробники надсилають час від часу. Останнє оновлення охоплює будівлі та персонажів китайської міфології, дозволяючи вам ознайомитися з частиною історії. Більше оновлень очікується в найближчі місяці, тому від програми можна очікувати лише хороших речей. Minecraft поверне вам суму в $ 6,99 у Google Play Store, а також є кілька покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращі ігри на виживання

6. Ця моя війна

Розташована в зоні бойових дій, ця Ігри на виживання для Android дуже серйозно ставиться до свого ігрового процесу та сюжету. Користувачі постійно зазнають нападів з боку снайперів та інших, причому ідея просто полягає у виживанні. Це одна з найкращих ігор у цьому жанрі, і настійно рекомендується багатьма гравцями. Емоційний кут цієї гри також тримає вас на довгих інтервалах. Зауважте, це не звичайна мобільна гра, тому під час гри у вас можуть чекати кілька сюрпризів. Ігровий процес буде унікальним для кожного гравця, тому ви не виявите однакового досвіду між двома гравцями.

На додаток до ухилення від атак, вам також доведеться збирати запаси та гарантувати, що люди навколо вас не постраждають. Вам також доведеться робити важкі дзвінки протягом усієї гри, що призведе до надзвичайно захоплюючого досвіду в цілому. Пропонуємо спробувати це в магазині Google Play і переконатися на власні очі. Його ціна становить 14,99 доларів, що робить її однією з найдорожчих ігор у цьому списку, але, враховуючи тип ігрового процесу, який він пропонує, ми вважаємо, що це цілком виправдано.

Завантажте зараз: тут

найкращі ігри на виживання

7. Даунвелл

Це трохи повернення в минуле завдяки його ретро графіці та ігровому процесу. Таким чином, Survival Games для Android, безсумнівно, вразить тих, хто грав у ігри в перші дні Nintendo та інших платформ. Що стосується ігрового процесу, Даунвелл обертається навколо молодого хлопця, який заглиблюється в криницю у пошуках прихованих скарбів. У колодязі є кілька підземель, де ви можете знайти підсилювачі та інші посилення, щоб підсилити вашу подорож. Рівні унікально розроблені для підвищення безперервності та пропонують щось нове на кожному рівні.

Звичайно, тут є кілька поганих хлопців, з якими вам доведеться боротися, використовуючи пістолети. Це приємна маленька гра, яка допомагає вбити трохи часу, в той же час втамовуючи спрагу до ігор на виживання. Однак це не безкоштовно, і вам доведеться витратити $ 2,99. Здається, це трохи багато, враховуючи ретро-зовнішній вигляд, але як тільки ви вкладете гро в гру, ви точно не пошкодуєте про це.

Найкращі ігри на виживання Android Verdict

Ігри на виживання можуть бути дуже цікавими. Не завжди через насильство, яке виникає у багатьох з них, але стратегію, необхідну для перемоги у грі. Залежно від гри, вони дійсно можуть змусити задуматися про свій вибір та речі, які потрібно зробити, щоб вийти на перше місце або перемогти такий високий бал.

Не голодуй - один з наших улюблених, просто тому, що вимагає стільки стратегії. Це робить гру дуже веселою і робить її такою, що відтворюється. Яка ваша улюблена гра на виживання?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.