7 найкращих програм для нагадування для Android

Програми нагадування існують вже досить давно. Серед них є найкращий додаток для нагадування андроїд, який створив гідну репутацію в галузі, пропонуючи прості у використанні функції майже без жодних витрат. Протягом останніх кількох років програми-нагадування дуже сильно розвинулися, і зараз програми використовують геолокацію, щоб нагадувати вам про речі, коли ви перебуваєте в певному місці.

Враховуючи безліч змін, які спостерігала галузь, цілком справедливо, що ми говоримо про деякі найкращі програми-нагадування для Android, доступні сьогодні. Ми поговоримо про деякі популярні імена, а також перелічимо деякі маловідомі імена.

Найкращі програми для нагадування для Android

найкраще нагадування додаток android

1) Google Keep

Це існує вже досить давно, як опція Google за замовчуванням для створення нотаток та встановлення списків справ або нагадувань. Він має простий і простий у використанні інтерфейс, і для його звикання не потрібен великий досвід. Найкраще тут - це те, що він безкоштовний у використанні та має веб-версію, крім програми iOS, тому всі ваші дані в найкоротші терміни синхронізуються на всіх пристроях. Ви також можете встановити нагадування на основі місцезнаходження в Google Keep, що зручно, якщо ви хочете про щось нагадати, коли ви знаходитесь у певному місці.

Ви можете додавати співавторів до своїх нотаток або робити списки, що зрівнює його з майже всіма іншими програмами-нагадуваннями. Крім того, ви також можете додавати фотографії чи малюнки до своїх списків, роблячи це потужним інструментом підвищення продуктивності. Додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і не має реклами чи покупок у програмі. Він поставляється попередньо встановленим на більшості пристроїв Android, тому, ймовірно, ви його завжди мали і ніколи не розуміли.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

2) Айк

Вони моделюють цей додаток на пріоритетній матриці президента Дуайта Ейзенхауера і мають ігровий інтерфейс із завданнями, розподіленими за пріоритетом. Він також постачається з нагадуваннями про час та місцезнаходження, що полегшує запам’ятовування речей. Крім того, програма дозволяє додавати зображення та аудіофайли до своїх списків. Налаштування - це ключова функція, і є декілька тем, які допоможуть вам покращити свій список продуктивності.

Що стосується функцій, додаток виділяє себе серед конкурентів завдяки завданням на основі пріоритетів. Їх важливість та терміновість можуть організувати вам завдання, тому ви ніколи не пропустите цього важливого зобов’язання. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з покупками в додатку. Придбання одноразової ліцензії Pro надає користувачам доступ до різноманітних тем, віджетів та аудіозаписів. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

3) Evernote

Evernote - це одна з найбільш впізнаваних програм у жанрі продуктивності. Окрім того, щоб робити свої стандартні нотатки або нагадувати про налаштування, ви також можете сканувати рукописні нотатки безпосередньо в програмі на ті часи, коли введення просто не вирізає. Можна сказати, що він працює як інші програми-нагадування, дозволяючи доступ до нотаток, співавторів тощо. Однак Evernote також додає до свого репертуару використання в режимі офлайн, дозволяючи користувачам отримувати доступ до їх сховища, навіть коли немає підключення до Інтернету. Однак це функція Pro, тому безкоштовні користувачі не побачать цього у своєму додатку.

Усі нотатки, документи, відскановані сторінки та носії інформації на Evernote безперешкодно синхронізуються на всіх платформах, якщо ви ввійшли з основного облікового запису Evernote. Ви можете використовувати evernote безкоштовно, але вони можуть вимагати від клієнтів оплати передплати, щоб і надалі користуватися деякими її функціями. Перевірте це в магазині Play.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

4) Будь-що

Any.Do - найкращий додаток для нагадування для Android для тих, хто хоче використовувати список завдань. Це не просто список справ, але він має календар, функцію нагадування та планувальник «все в одному». Ви можете легко додавати завдання до Any.Do і навіть створювати спільні проекти. Це чудовий організаційний інструмент, але в ньому є багато особливостей, що також стосуються нагадувань.

Ви можете створювати періодичні нагадування про поточні дії, зустрічі та події. Або якщо у вас є лише одноразове нагадування, ви можете створити класичне нагадування, яке нагадуватиме вам про завдання чи подію в призначений час.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

5) Голосовий помічник

Одним з найкращих способів встановити нагадування є вбудований голосовий помічник. Сьогодні більшість телефонів оснащені Google Assistant або голосовим помічником. Це робить встановлення нагадування таким простим, як підказка про вбудований голосовий асистент і промовляння чогось на кшталт «Нагадати мені про відвідування мами в четвер» або щось подібне.

Оскільки вони вбудовують вашого голосового помічника прямо в операційну систему вашого телефону, вам не потрібно завантажувати додаткові програми.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

6) Тодоїст

Todoist існує вже досить давно. Він оснащений широким набором функцій на борту, щоб зробити його одним з найкращих нагадувань або робити доступні програми. Окрім встановлення особистих нагадувань або завдань, програма також може допомогти кільком людям співпрацювати над завданням, що робить його чудовим інструментом для команд в організаціях. Маючи це на увазі, це також чудовий інструмент для підприємств.

Todoist також постачається з інтеграцією таких служб, як Dropbox, Amazon Alexa, Zapier, IFTTT та Slack. Однак, будучи популярним додатком, усі функції Todoist не є безкоштовними. Розробники вимагають преміум-підписки на такі функції, як додаткові завдання, коментарі до спільних завдань тощо. Мета програми - допомогти вам бути організованими та відокремити своє особисте життя від роботи. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з покупками в додатку. Однак оголошень немає.

Вищезазначена передплата має річну передплату. Беручи до уваги тип функцій, які пропонує передплата Premium, ми вважаємо, що ціна виправдана. Todoist сумісний зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще нагадування додаток android

7) Wunderlist

Багато хто вважає це трохи пом'якшеною версією Todoist, враховуючи те, що вона має ті самі функції, але з іншою кольоровою гамою та більш світлими кольорами. Ви можете розділити свої завдання на основі кількох параметрів для кращої організації ваших завдань. Ви навіть можете розпочати розмову в спільних завданнях, щоб краще координувати та керувати своїми завданнями. Крім того, ви можете додавати фотографії, PDF-файли та презентації до своїх списків, чого не пропонує багато програм.

Хоча з Wunderlist практично все безкоштовно, вам доведеться заплатити, якщо ви будете співпрацювати з більшими групами. Ви можете поділитися завданням із 25 правонаступниками з безкоштовною версією, і саме тут Wunderlist намагається спокусити користувачів отримати підписку Premium. Але якщо ви індивідуальний користувач, можливостям безкоштовних пропозицій Wunderlist важко підійти.

Якщо ви хочете додати більше людей до своїх завдань, вам потрібно буде підписатися на щомісячну передплату. Це ставить його в невигідний стан порівняно з Todoist, враховуючи те, що у нього дешевша річна передплата. Але і те, і інше - добрі варіанти з деякими переконливими особливостями, якими можна похвалитися.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращим нагадуванням додатків для android

Завжди добре мати на своєму смартфоні програму-нагадування. Це полегшує написання поточного списку завдань, які потрібно виконати протягом дня. Мало того, але багато з цих програм дозволяють встановлювати нагадування на час, який вам потрібно нагадати для їх виконання. З найкращими програмами-нагадуваннями для Android ніколи більше не пропустіть завдання чи зустрічі.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.