Способи скидання Xbox One (заводський скидання, м'який скидання, жорсткий скидання)

Більшість користувачів Xbox One не стикаються з проблемами зі своєю консоллю, але для тих, кому, можливо, доведеться стикатися з деякими проблемами, знання того, як скинути налаштування свого пристрою, може виявитися зручним. Існує три типи скидання, які можна виконати на Xbox One. Кожен з них може знадобитися для усунення певної проблеми. Ця коротка стаття покаже вам, у чому різниця між кожним із цих скидів.

Три типи скидання на Xbox One

Нижче наведено 3 типи скидання, які ви можете виконати на своєму Xbox One. Давайте коротко обговоримо кожен із них.

Що таке Soft Reset?

М'яке скидання, також відоме як перезапуск, відбувається, коли ви вимикаєте консоль через Центр живлення або за допомогою кнопки Guide . Ваш Xbox One НЕ живиться повністю, коли ви перезапускаєте його, і він все ще зберігає інформацію з останнього стану ввімкнення. Це може бути корисним трюком, якщо ваша консоль працює повільно або якщо ви зіткнетеся з незначною помилкою у грі.

Щоб перезапустити Xbox One через Power Center:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку Xbox у центрі контролера Xbox One, щоб відкрити Центр живлення.
 2. Виберіть Перезапустити консоль .
 3. Виберіть Перезапустити .

Щоб перезапустити Xbox One з керівництва:

 1. Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.
 2. Виберіть Система> Налаштування> Загальне> Режим живлення та запуск .
 3. Виберіть Перезапустити зараз .

Що таке Hard Reset?

З іншого боку, жорсткий перезапуск або скидання відбувається під час вимкнення Xbox One. Інша назва, яку ми використовуємо для цього типу скидання, - це цикл живлення . Ви можете зробити це, натиснувши та утримуючи кнопку Xbox перед консоллю приблизно 10 секунд. Після вимкнення консолі можна залишити консоль відключеною від розетки приблизно на 2 хвилини, щоб очистити пам’ять.

Як і м’яке скидання, це не призведе до стирання будь-яких даних, але це може бути корисним для виправлення тимчасових або незначних помилок, які могли виникнути після тривалого виходу з консолі.

Ви можете знову увімкнути Xbox One, натиснувши кнопку живлення перед консоллю.

Що таке скидання до заводських налаштувань?

Скидання до заводських налаштувань Xbox One стирає дані, що зберігаються на жорсткому диску, і повертає налаштування програмного забезпечення до заводських налаштувань. Це скидання видалить усі збережені дані гри, встановлені програми та ігри та інші налаштування, які ви налаштували раніше. Іншими словами, програмне забезпечення повернеться до стану, коли ваша консоль була вперше надіслана.

Причини, чому вам може знадобитися відновити заводські налаштування Xbox One

Скидання налаштувань до заводських налаштувань зазвичай є рекомендованим кроком з усунення несправностей, якщо ви стикаєтеся з проблемами, які звичайні дії, такі як м’який або жорсткий скидання, не можуть виправити. Наприклад, якщо ваша консоль постійно заморожує або збиває ігри, можливо, за цим може бути проблема з програмним забезпеченням, або у грі, про яку йде мова, пошкоджені файли. Щоб вирішити проблему, можна виконати скидання до заводських налаштувань, щоб повернути відомий робочий стан програмного забезпечення.

Вам також потрібно відновити заводські налаштування Xbox One, якщо ви плануєте його віддати або бажаєте продати. Це видалить з жорсткого диска всю вашу особисту інформацію, таку як тег геймера, збережені ігри, завантажені програми та ігри.

Як відновити заводські налаштування Xbox One?

Повернути налаштування програмного забезпечення Xbox One до заводського стану просто. Майте на увазі, що це призведе до стирання ваших даних, тому обов’язково створіть резервну копію необхідних матеріалів, перш ніж продовжувати. 

 1. На контролері натисніть кнопку головного екрана.

  Ви також можете натискати ліворуч на D-pad, доки не з’явиться головне головне меню.

 2. Перейдіть до меню Налаштування.

  Виберіть піктограму шестірні, щоб відкрити меню налаштувань.

 3. Перейдіть до системи.

  Виберіть Система в меню Налаштування.

 4. Перейдіть до інформації про консоль.

  Виберіть Інформація про консоль у розділі Система.

 5. Перейдіть до Скинути консоль.

  Виберіть Скинути консоль у розділі Інформація про консоль.

 6. Відформатуйте жорсткий диск.

  Виберіть Скинути та видаліть все, щоб повністю відновити заводські налаштування.

Вибравши " Скинути" та видаливши все, запит на підтвердження не з’явиться. Будьте обережні, щоб не продовжувати скидання, якщо ви ще не підготували резервну копію.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Xbox One No Video | Випуск чорного або порожнього екрану
 • Прості способи виправити PS4 не видаючи відео | Не підключатиметься до телевізора
 • Прості способи виправити Xbox One No Sound Issue | Аудіо не працює
 • Що робити, якщо у PS4 немає звуку | Легке виправлення без звуку

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.