Galaxy Note 4 продовжує самостійно заморожуватись і випадково перезавантажуватися, не заряджаючись належним чином, інші проблеми

Для тих, хто шукає та чекає # рішень GalaxyNote4, ось ще одна публікація, яка може вам допомогти. Ця публікація пропонує вам ще 6 питань, які ми зібрали до цього часу. Якщо ви не вважаєте проблеми та рішення корисними, не забудьте відвідати нашу головну сторінку з усунення несправностей Galaxy Note 4.

Нижче наведено конкретні теми, які ми для вас обговорюємо:

 1. Galaxy Note 4 припинив завантаження після встановлення оновлення Marshmallow
 2. Червоний індикатор зарядки Galaxy Note 4 не світиться, навіть коли батарею виймають | Galaxy Note 4 продовжує заморожувати і самостійно перезавантажуватись
 3. Galaxy Note 4 продовжує самостійно перезавантажуватися
 4. Galaxy Note 4 заряджається нестабільно | Galaxy Note 4 не заряджається належним чином
 5. Проблема з повільною продуктивністю Galaxy Note 4 | Galaxy Note 4 працює дуже повільно
 6. Galaxy Note 4 не перезапуститься

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема №1: Galaxy Note 4 припинив завантаження після встановлення оновлення Marshmallow

Все почалося після оновлення програми Marshmallow у листопаді 2016 року. Телефон був швидким, швидким, і з 4 великими ядрами Krait 2,7 ГГц, великою кількістю оперативної пам’яті та Adreno 420, можливо, він повинен мати апаратне забезпечення для роботи все, що може працювати S7. Проте ледве отриманий Зефір до Nexus 6 вже був 7.1.1.

Тим часом Samsung потягнула всіх, щоб спробувати врятувати Note 7, а потім відкликати Note 7, що дозволило підготувати VR Gear до Різдва. Тим часом у них є такі побічні проблеми, як проблеми з розумними приладами, і щоб зберегти обличчя, вони приділяють єдину енергію, що залишилася, щоб спробувати принаймні отримати ОДИН телефон (S7) на Нуга (досі цього не сталося станом на 10 січня 2017 року).

У той же час незначне оновлення або два потрапляє до Note 4s, жодне оновлення до чого-небудь, що перевищує 6.0.1, і, що ще важливіше, не виправляє «машину збою», яка перетворила цілком робочу Note 4 після Marshmallow. Ми говоримо про чіткий кеш, повне скидання до заводських налаштувань, нові батареї, нові SIM-карти, витягування SD-карток, нічого, крім витягування батареї та молитви, що вона перезапуститься. ПОТІМ раптом я читаю щоденник, і дівчина вказує на те, що якщо ти запустиш музичний плеєр у фоновому режимі, він ніколи не розбиється. Вгадай що? Абсолютно вірно! Запустіть Pandora (потрібно залишити гучність принаймні на 1, інакше вона зупиниться, закривши фоновий режим, тому залиште його на низькому рівні, і ви зможете відкрити 100 програм і запустити 10 відео, і це ЛЕТЯЛО, як ніколи нічого не було неправильно? На жаль, ви можете не приймайте дзвінок, не вбиваючи гравця, і це заклинає кінці і знову розбиває місто. Нарешті,через два дні з моменту доставки Pixel XL, Note 4 тепер повністю відключена, ніяких реакцій на зміну нових батарей немає. Нульові ознаки життя. Спроба підключитися до мого Mac нічого не розпізнала. Я збираюся дістати наш ПК (Yoga 2 Pro i7) і подивитися, чи може він щось бачити, але ознак життя немає, і початкові спроби розрядити акумулятор з оперативної пам'яті нічого не дали. Але, здається, наша єдина надія? Чи можете ви навіть FLASH телефон, коли він не відображає реакцію на живлення або не розпізнає ноутбук?Але, здається, наша єдина надія? Чи можете ви навіть FLASH телефон, коли він не відображає реакцію на живлення або не розпізнає ноутбук?Але, здається, наша єдина надія? Чи можете ви навіть FLASH телефон, коли він не відображає реакцію на живлення або не розпізнає ноутбук?

Після цього тренування фонового музичного плеєра я відчуваю, що це якось 100% програмне забезпечення, навіть якщо воно лежить в коді управління живленням. Я думаю, що Samsung повинна знати, що вона майже замурувала всі Примітки 4 і поширюється настільки тонко, що не визнає, що ці телефони потребують виправлення STAT! Думки? Я просто хочу підключити свою владу, щоб я навіть міг отримати свою кредитну торгівлю! Чорт вазьміть, характеристики телефону настільки гарні, що я навіть не мав би НЕ ПОТРІБНИЙ новий телефон? Я маю рацію щодо чогось із цього? - Кевін

Рішення: Привіт Кевіне. Перш за все, якщо головна проблема тут полягає в тому, як увімкнути свою Примітку 4, ви повинні спробувати всі звичайні дози кроків з усунення несправностей програмного забезпечення для цієї проблеми. Ці кроки включають:

 1. за допомогою іншого зарядного пристрою,
 2. використовуючи новий акумулятор, та
 3. перезапуск телефону до різних режимів завантаження

Якщо ви вже пробували інший зарядний пристрій та акумулятор, перш ніж зв’язуватися з нами, тоді єдиним кроком, який вам потрібно зробити, є перевірити, чи можна перезавантажити телефон в інші режими. Майте на увазі, що завантаження в безпечному режимі не є рішенням саме по собі, а скоріше способом того, щоб щось зробити з проблемою. Наприклад, якщо на цей час ваш телефон завантажується лише до режиму Один або режиму завантаження, існує ймовірність того, що ви зможете вирішити проблему, прошивши запас прошивки. Нижче наведено кроки щодо завантаження телефону в різні режими:

Завантаження в режимі відновлення :

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 • У цьому режимі ви можете або стерти розділ кеш-пам'яті, або зробити скидання до заводських налаштувань.

Завантаження в режимі завантаження:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте клавіші головного екрана та гучності вниз, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші «Головна» та «Гучність вниз».
 • Зачекайте, поки не з'явиться екран завантаження.
 • Якщо ви можете завантажити телефон у режимі завантаження, але не в інших режимах, це означає, що вашим єдиним виходом може бути прошивка запасів чи власної прошивки.
 • Використовуйте Google, щоб шукати путівник, як це зробити.

Завантаження в безпечному режимі:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 • Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 • Єдина відмінність безпечного режиму від звичайного полягає в тому, що перший запобігає запуску сторонніх програм. Якщо ви можете завантажити телефон у безпечному режимі, але не в звичайному режимі, видаліть усі програми, доки проблему (яка заважає нормально завантажуватися) усуне.

У більшості випадків, якщо вам не вдається знову включити пристрій до будь-якого з цих режимів, зазвичай це означає, що пов’язана апаратна несправність. У цьому випадку ми пропонуємо віднести телефон до сервісного центру Samsung для ремонту або заміни.

По-друге, якщо ви вважаєте, що оновлення Samsung є єдиною причиною цієї катастрофи, вам слід зв’язатися з ними безпосередньо. Ми не Samsung, тому з роздільною здатністю ми мало що можемо зробити. Єдиний спосіб, яким ми можемо допомогти - це опублікувати вашу ситуацію, щоб інші користувачі дізналися про цю проблему. Зі свого боку, ми дійсно не можемо сказати, що це винна Samsung, особливо якщо оновлення здійснюється через систему оновлення вашого оператора. Загалом оновлення системи можуть бути пакетом додаткових виправлень від усіх залучених сторін (Samsung, ваш оператор, Google), тому ми не можемо сказати, що це суто проблема Samsung.

Проблема №2: Galaxy Note 4 червоний індикатор зарядки не світиться, навіть коли батарею виймають | Galaxy Note 4 продовжує заморожувати і самостійно перезавантажуватись

Привіт, протягом останніх кількох днів у мене виникали проблеми з моїм Приміткою 4. Постійною проблемою є те, що телефон регулярно вимикається під час заряджання. Навіть коли я виймаю зарядний пристрій та акумулятор, червоний індикатор зарядки все ще залишається ввімкненим.

Є кілька інших проблем, таких як телефон, як правило, зависає і вимикається принаймні кілька разів на день. Потрібні численні спроби перезапустити телефон (виймаючи акумулятор і повертаючи його назад), і я також отримую повідомлення про помилку "Завантаження ... Не вимикайте ціль" принаймні раз на день. Я також неодноразово пробував програмне скидання, але проблеми все ще залишаються. Що, на вашу думку, може бути найкращим рішенням цих проблем? Примітка: Телефон наразі оновлюється програмним забезпеченням, є 8 Гб вільного місця. Після очищення кеш-пам'яті ті самі проблеми не зникали і не мали SD-карти. Дякую. -  Антоній

Рішення: Привіт Ентоні. Не нормально, коли червоний світлодіодний індикатор телефону залишається включеним, навіть коли акумулятор та / або зарядний пристрій відключені. Для роботи самого світлодіода в першу чергу потрібне джерело батареї. Або ви:

1.) помилково ідентифікував мертвий червоний світлодіод як засвічений,

2.) або в тому, що проблема в апаратному забезпеченні змушує телефон продовжувати живити світлодіодне світло, навіть якщо джерело живлення було відключено.

Друга ситуація, очевидно, не є нормальною, тому, щоб це сталося поодинці, це вже є доказом несправності обладнання. У цьому випадку вам слід перевірити телефон у Samsung, щоб можна було правильно діагностувати апаратну проблему.

Що стосується проблем із заморожуванням та випадковим перезавантаженням, причина може бути одна і та ж, з-за якої світлодіодне світло вмикається, навіть коли батарея не вставлена.

У деяких випадках може бути винним і погане програмне забезпечення, тому перед тим, як задуматися про ремонт телефону, спочатку можна спробувати деякі програмні зламки.

Оновіть усі програми

Перше, що ви хочете зробити, це забезпечити оновлення всіх ваших програм. Ви хочете зробити це, щоб мінімізувати помилки програм. Щоб оновити всі програми одночасно, просто виконайте такі дії:

 • Відкрийте додаток Google Play Store.
 • Натисніть кнопку Меню.
 • Торкніться Мої програми та ігри.
 • Торкніться ОНОВИТИ ВСЕ.

Якщо ви любите встановлювати програми із сторонніх джерел (за межами Google Play Store), переконайтеся, що вони також повністю оновлені та захищені. Додатки сторонніх розробників з інших джерел можуть бути, а можуть і не бути сумісними з поточною версією Android на вашому телефоні, тому головним обов’язком є ​​їх переконання.

Спостерігайте за телефоном у безпечному режимі

У деяких випадках сторонні програми можуть бути проблематичними та призвести до різного роду проблем. Якщо у вас встановлено безліч програм, можливо, один із них може спричинити проблему. Для перевірки просто завантажте телефон у безпечний режим. Поки ввімкнено безпечний режим, сторонні програми та служби заборонені. Обов’язково спостерігайте, як телефон поводиться принаймні протягом 24 годин, щоб ви помітили різницю. Якщо ви помітите, що проблем із заморожуванням та випадковим перезавантаженням не буде, це свідчить про те, що винен один із ваших додатків. Кроки щодо завантаження вашого Note 4 до безпечного режиму наведені вище.

Майте на увазі, що безпечний режим не повідомляє вам назву додатка, що порушує. Ви повинні робити спроби та помилки, ідентифікуючи їх.

Протріть телефон чистим за допомогою заводських налаштувань

Скидання до заводських налаштувань поверне всі налаштування програмного забезпечення до їх відомого робочого стану, фактично видаляючи будь-які збої, які могли виникнути після розпакування. Оскільки воно повертає програмне забезпечення до початкової чистої версії, це хороший спосіб позбутися будь-яких помилок на рівні програми та операційної системи. Це також найкраще програмне рішення, яке ви можете спробувати на своєму кінці. Як і в безпечному режимі, ми рекомендуємо спостерігати за телефоном протягом 24 годин, не встановлюючи нічого, щоб побачити різницю. Якщо проблема полягає в програмному забезпеченні, це слід вирішити на заводі. Якщо проблема повертається після відновлення заводських налаштувань (і без встановлення додатків), причиною має бути лише апаратне забезпечення. У цьому випадку телефон потрібно відремонтувати або замінити.

Ось кроки щодо відновлення заводських налаштувань Примітки 4:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Проблема No3: Galaxy Note 4 продовжує самостійно перезавантажуватися

Мій пристрій працював так само, як зазвичай, до того часу, коли одного разу, коли я був в Інтернеті, він вимкнувся самостійно, поки у нього все ще є достатньо заряду акумулятора. Пізніше він увімкнувся самостійно, але перш ніж я зміг торкнутися екрана, він знову вимкнувся. Це тривало годинами. Я спробував вийняти акумулятор і зачекав кілька хвилин, перш ніж повернути його назад. Однак, як тільки акумулятор розміщений, процес починається знову і знову. Я залишив його там приблизно на півдня. Коли я пішов перевіряти його, екран був увімкнений, і він припинив відключення живлення. Я думав, що це нормально, але наступні кілька днів я помітив, що кожного разу, коли я натискаю кнопку звуку, він вимикається, а потім знову вмикається. Щоразу, коли він вимикається та вмикається, на екрані відображатиметься налаштування моєї SD-карти. Деякі налаштування також буде скинуто, наприклад, відсоток, що відображається біля батареї, зникне.Звук також автоматично перетворюється на найгучніший. У мене був цей телефон близько півтора років. Я був би вдячний за рішення. Дякую. -Еко

Рішення: Привіт Еко. Як і те, що ми розповідаємо Ентоні вище, ця проблема може бути викликана несправним обладнанням або програмним збоєм. Отже, якщо ви ще не спробували усунути неполадки програмного забезпечення, радимо спочатку виконати їх. Почніть з стирання розділу кешу. Іноді оновлення системи або встановлення додатків можуть пошкодити системний кеш. Для того, щоб сказати телефону побудувати новий кеш, спочатку потрібно стерти розділ кешу, де зберігається системний кеш. Ось як це зробити:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Коли стирання розділу кешу закінчиться, виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Якщо стирання розділу кеш пам’яті не призведе до різниці, дотримуйтесь решти процедур усунення несправностей програмного забезпечення, які ми надаємо Ентоні вище.

Якщо проблема залишається після відновлення заводських налаштувань, наступне найкраще, що потрібно спробувати - це придбати інший акумулятор, бажано оригінальний Samsung. Є ймовірність того, що акумулятор просто втратив значну ємність утримувати заряд, в результаті чого телефон випадково втрачав потужність.

Якщо і це не спрацює, можливо, в цьому винна якась інша проблема з материнською платою. Нехай телефон ремонтується або замінюється.

Проблема №4: Galaxy Note 4 заряджається нестабільно | Galaxy Note 4 не заряджається належним чином

Телефон Samsung Note 4 мав проблеми з не зарядкою. Купив новий шнур, він знову працював кілька тижнів і повернувся до того, що робив, а не заряджався. Потім я приступив до придбання нового акумулятора, нової швидкої зарядки та шнура, це працювало кілька тижнів і знову повернулося до тієї ж проблеми. Це починає засмучувати. У чому насправді проблема і чому вона продовжує це робити?

Я пробував багато речей, наприклад, стара батарея з новою швидкою зарядкою та шнуром, нічого. Нова батарея зі старою швидкою зарядкою та новим шнуром, знову ж нічого. Він не заряджається. Якщо я нарешті отримаю його, він заряджається на кілька секунд або заряджається годинами. Це несправедливо, оскільки телефону лише рік. У мене був HTC, який проіснував 3 роки, поки екран повністю не зламався і не застарів. Тож я модернізував і вже кілька місяців маю цю проблему із зарядом. У мене ніколи раніше не було подібних проблем з будь-яким іншим телефоном. Цей телефон мені потрібен для роботи. - Ашкат13

Рішення: Привіт Ашкат13. Справа тут не в несправедливості, а, швидше за все, в тому, як ви дбаєте про свій телефон. Існує велика ймовірність того, що проблема пов’язана з телефоном. Здебільшого проблеми із заряджанням починають з’являтися, якщо користувач не обережний, підключаючи або від’єднуючи зарядний кабель до зарядного порту. Порт зарядки може пошкодитися, якщо один із контактів всередині пошкодиться, якщо не бути обережним із зарядним кабелем. Переміщення кабелю з боку в бік, коли він вставлений у порт, є однією з найпоширеніших причин зарядки. Спробуйте перевірити внутрішню частину порту за допомогою лупи, щоб побачити стан штифтів. Іноді пил або бруд також можуть потрапити в порт, тому ви також хочете почистити зарядний порт, якщо можете. Найкраще, що потрібно зробити, це дозволити професіоналу зробити перевірку та прибирання за вас,особливо якщо ви підозрюєте, що одна зі штифтів могла бути зігнута.

Проблема №5: Проблема з повільною продуктивністю Galaxy Note 4 | Galaxy Note 4 працює дуже повільно

Мій телефон працював повільно і загалом поводився так, ніби йому не вистачало оперативної пам'яті. Він також часто перезапускався, часто, коли одночасно працювало декілька програм. Щоб виправити це, я планував виконати стирання даних / скидання заводських налаштувань та перевстановити користувальницький ПЗУ, який мав, який до двох тижнів тому працював нормально. Процес не пройшов гладко. З телефону було видалено всі дані, включаючи ОС. Телефон завантажиться в режим завантаження або відновлення, але кожна ОС, яку я намагався встановити, не прийме. Він щоразу завантажувався, мурував або мав паніку ядра. Всі важливі дані резервно копіюються, але на даний момент це навіть не телефон. На телефоні завантажено найновіше спеціальне відновлення Team Win, але резервної копії, яку я думав, уже немає.Що я можу зробити, щоб переконатися, що нова ОС встановлена ​​правильно? На даний момент це фактично рама автомобіля без двигуна або трансмісії. -Джастін

Рішення: Привіт Джастіне. Поки ви дотримуєтесь точних вказівок розробника про те, як прошивати власний ПЗУ, проблем не повинно бути. Звичайна причина циклу завантаження після перепрошивки головним чином через неправильне використання прошивки. Майте на увазі, що не кожна прошивка сумісна з кожною моделлю телефону. Переконайтеся, що ви використовуєте правильний при кожному спалахуванні. Проведіть спочатку дослідження щодо програмного забезпечення, щоб з’ясувати, чи повідомляли інші користувачі про проблеми в минулому.

Ми припускаємо, що ви знаєте про ризики перепрошивки спеціального програмного забезпечення, тому ви повинні прийняти все, що трапиться з вашим телефоном, оскільки ви вирішили триматися подалі від офіційного програмного забезпечення. Загальне правило, якщо у вас виникають проблеми після перепрошивки, - звертатися до розробника програмного забезпечення. Просити у нас, сторонніх технічних спеціалістів, рішення після перепрошивки взагалі не допоможе. Існують тисячі спеціальних програм (ось наскільки цікавим є Android-співтовариство), тому навіть досвідченим програмам усунення несправностей Android дуже складно дізнатися причину конкретної проблеми, спричиненої певним програмним забезпеченням. Найкраще, що ви можете зробити, це зв’язатися з розробником програмного забезпечення або залучити інших користувачів Android, які, можливо, вже пробували зазначене програмне забезпечення.

Єдина пропозиція, яку ми можемо вам дати, - це повернути все у запас. Видаліть телефон і встановіть оригінальну прошивку (можливо, Lollipop) і подивіться, як працює телефон. Якщо проблема не зникає після видалення та миготливого перетворення, проблема не повинна бути програмним забезпеченням. Подумайте про заміну телефону, якщо ви не можете вирішити проблему з повільною продуктивністю.

Проблема №6: Galaxy Note 4 не перезапуститься

Моя примітка 4 “не перезапуститься”. Проблема проста - коли я утримую кнопку живлення та натискаю перезапуск, телефон нормально вимкнеться, і в той момент, коли екран стане чорним, телефон замерзне. Мені доведеться або вийняти акумулятор, або утримувати кнопку живлення та зменшення гучності, щоб телефон знову ввімкнувся. Це не проблема, поки не доведеться виконувати оновлення програмного забезпечення, це робить телефон марним, оскільки пристрій не перезапуститься, коли телефон вимагає від себе цього. Те саме трапляється, якщо телефон вимкнений і підключений до мережі для зарядки. Екран гасне, коли я намагаюся його увімкнути. Я вже спробував відновити заводські налаштування, Kies (ініціалізував його), Odin (прошив нову прошивку) тощо, але нічого не вийшло. Будь-яка допомога буде вдячна Вам. - Ахмеде

Рішення: Привіт Ахмеде. Більше немає зламати програмне забезпечення, яке ми можемо подумати щодо цієї проблеми. Якщо перепрошивка нової прошивки та скидання до заводських налаштувань не вирішили проблему, можливо, стався невідомий збій, через який телефон поводився таким чином. Якщо проблема залишається, подумайте про те, щоб замінити телефон.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.