5 найкращих пускових установок для Galaxy Note 8 у 2020 році Хлопець-дроїд

Пристрої Android віддають перевагу конкуруючим платформам з ряду причин, але який найкращий запуск для Note 8? По-перше, вони надзвичайно доступні, а по-друге, дуже мінливі та легко налаштовуються. Ми вибрали п’ять найкращих пускових установок для примітки 8.

Зачіпаючи аспект налаштування, користувальницькі пускові установки. Хоча більшість смартфонів Android за замовчуванням постачаються з панеллю запуску, ви завжди можете вирішити змінити ситуацію та додати власну програму запуску, щоб значно покращити роботу. Але, враховуючи величезну кількість пускових установок, які доступні на ринку, отримати досить кращий для вашого пристрою може бути досить важко.

Одним з таких пристроїв є Galaxy Note 8. Враховуючи його велику нерухомість, очікується, що не кожна пускова установка буде працювати нормально. Але більшість пускових установок пристосовуються до відображення будь-якого пристрою незалежно від їх розміру. Усі наші улюблені нижче.

Кращі пускові установки для Galaxy Note 8

найкраща пускова установка для примітки 10

1. Launcher Nova

Nova Launcher існує вже досить багато років, і, незважаючи на те, що конкуренція на ринку пускових установок постійно зростає, Nova зуміла залишитися на першому місці. Запуск дозволяє вам із відносною легкістю змінювати значки, макети, анімацію та багато іншого.

З Nova ви також отримуєте можливість вибирати теми Icon, що відкриває нове вікно налаштування на вашому смартфоні Android. Також є досить чудова функція резервного копіювання та відновлення, яка дозволяє створювати резервні копії наявного головного екрану та макета, щоб відновити їх на іншому пристрої, ефективно дозволяючи продовжувати роботу там, де ви зупинилися.

Ви також можете створити кілька доків за допомогою Nova Launcher, практично дозволяючи прокручувати їх нескінченно. Запуск також дозволяє імпортувати інші популярні пускові установки, тому вам не доведеться змінювати або редагувати власну панель запуску з нуля.

Завантажте зараз: тут

найкраща пускова установка для примітки 10

2. Еві Лаунчер

Це дуже настроювана панель запуску, яка дозволяє змінювати майже всі аспекти вашого будинку та екрана блокування. Він поставляється з можливістю додавати жести до вашого досвіду, хоча не обов’язково налаштовувати їх під час використання панелі запуску.

У панелі запуску є багато функцій, що заощаджують час, включаючи нещодавню функцію програм, що дозволяє швидко ознайомитись із програмами, які ви використовуєте найбільше. Ви навіть можете довго натискати на власні ярлики, щоб додати їх безпосередньо на робочий екран. Наприклад, функцію, як дзвінок другові, можна прискорити таким чином, додавши піктограму на головному екрані.

Ви також глибоко контролюєте те, що бачите у фоновому режимі, включаючи розмір шрифту, шпалери та стиль шрифту. Беручи до уваги всі ці фактори, Evie Launcher, безумовно, є однією з найкращих пускових установок. Найкраща частина цього конкретного додатка полягає в тому, що в ньому немає багато безладу, тому ви можете вільно зберігати спрощений інтерфейс користувача, якщо захочете.

Завантажте зараз: тут

найкраща пускова установка для примітки 10

3. Розумний запуск 5

Smart Launcher 5 - це ще одна панель запуску, яка існує в тій чи іншій формі дуже давно. В останній версії програма запуску працює над тим, щоб зробити ваш пристрій Android набагато ефективнішим. Усі ваші програми сортуються за категоріями та інтегруються в інше програмне забезпечення, щоб полегшити щоденне використання.

У нього вбудовано стільки цікавих функцій, як кольори тем, що автоматично підлаштовуються під ваші шпалери та способи приховування віджетів, щоб полегшити використання екрану. Він також був розроблений для роботи однією рукою, що особливо приємно для Galaxy Note 8.

Завантажте зараз: тут

найкраща пускова установка для примітки 10

4. Піксельний запуск

Samsung добре відомий своїм важким і загалом наповненим програмним забезпеченням, саме тому нам дуже подобається Pixel Launcher. Запуск Pixel Launcher по суті надає вашому Galaxy Note 8 чистий та зручний в користуванні інтерфейс користувальницької лінійки пристроїв Google від Pixel. Це робить ваш Galaxy Note 9 принаймні набагато легшим.

Цей має деякі акуратні контекстні функції, наприклад, можливість проводити пальцем праворуч від головного екрана, щоб побачити персоналізовані картки Google, а-ля Google Now. Вони приносять вам новини та персональну інформацію, що базується на контексті.

Він також розміщує пошук Google у передній і центральній частині на головному екрані, щоб ви могли швидко перейти до того, що шукаєте.

Завантажте зараз: тут

5. Microsoft Launcher

Цей геніальний запуск від Microsoft робить речі простими, але також дозволяє значно підвищити вашу продуктивність. Перш за все, це світло на вашому пристрої, і, отже, допомагає працювати все плавно.

Якщо у вас є ПК з ОС Windows, ви можете безпосередньо збирати фотографії, відео та інший вміст із комп’ютера на своєму телефоні за допомогою панелі запуску. Ви також можете забрати місце, куди ви поїхали за допомогою Office365, хоча для цього потрібно заздалегідь пов’язати комп’ютер і телефон.

Тут жести досить прості з можливістю заблокувати телефон, отримати негайний доступ до шухляди додатків кількома натисканнями або пальцями.

Завантажте зараз: тут

Найкращі пускові установки для Galaxy Note 8 Verdict

У магазині Google Play існує безліч пускових установок. Маючи їх доступне море, це ускладнює вибір найкращого пускового пристрою для Примітки 8. Ось чому ми склали цей список - щоб показати вам усі найкращі варіанти в морі додатків, які в основному викликають клопоти.

Тим не менш, ви не можете насправді помилитися з будь-яким із наведених вище варіантів, але Nova Launcher і Pixel Launcher - це все дуже популярний вибір, навіть улюблений фанатами.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.