Як виправити проблеми з підключенням до Інтернету PS4 | Не підключиться

Час від часу можуть виникати проблеми з підключенням на PS4. Іноді проблема може виходити з самої консолі, тоді як в інший час це зовсім поза нею. У більшості випадків такі прості кроки з усунення несправностей, як перевірка мережевих кабелів або перезапуск консолі, виправляють проблеми підключення, але в інший час причина глибша. Цей посібник покаже вам можливі рішення, які ви можете спробувати, якщо у вас є проблеми з підключенням під час ігор на PS4.

Причини проблем із підключенням до Інтернету PS4

Існує низка можливих факторів, які можуть спричинити проблеми з підключенням вашого PS4. Давайте обговоримо кожен із них нижче.

Мережеві служби PlayStation не працюють.

Якщо у вас виникають проблеми з підключенням до онлайн-гри, наприклад, коли ви не можете приєднатися до багатокористувацької сесії або взагалі не можете отримати доступ до ігрових серверів, швидше за все, проблема в серверах PlayStation Network. На момент написання цього матеріалу багато геймерів PS4 можуть виявити, що їх завантаження відбувається повільніше, ніж зазвичай, або затримується, оскільки Sony навмисно уповільнила їхні послуги, оскільки вони працюють з провайдерами Інтернету в скороченні інтернет-трафіку. Причини виникнення проблем із серверами PSN можуть бути різні, хоча загальні включають відключення або технічне обслуговування.

Помилки з обладнанням домашньої мережі.

Модеми або маршрутизатори час від часу можуть стикатися з помилками, що може призвести до погіршення продуктивності або проблем із підключенням. Можливо, вам доведеться співпрацювати з провайдером послуг або замінити мережеве обладнання, якщо домашнє підключення до Інтернету взагалі не покращиться.

Мережний кабель поганий.

Якщо ваш PS4 використовує дротове підключення, однією з можливих причин проблем із підключенням може бути кабель Ethernet. Ви хочете, щоб перевірили мережеві кабелі під час усунення несправностей.

Проблема, пов’язана з Інтернет-провайдером.

Якщо вам не вдається підключитися до Інтернету на своєму PS4, одним із факторів, який потрібно перевірити, є зв’язок з вашим провайдером. Якщо всі ваші пристрої не можуть одночасно підключитися до Інтернету, можливо, вам доведеться зв’язатися зі своїм провайдером щодо можливої ​​проблеми з їх кінця.

Конфлікт ІВ.

Модем або маршрутизатор призначають адресу Інтернет-протоколу (IP) кожному пристрою, який до нього підключений. Іноді два пристрої в домашній мережі можуть мати однакову локальну IP-адресу. Це може призвести до проблем із підключенням постраждалих пристроїв, оскільки лише один пристрій може одночасно використовувати локальний IP.

Що робити, якщо ваш PS4 має проблеми з підключенням або не хоче під’єднатися до Інтернету

Нижче наведені кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити, щоб визначити джерело проблеми, з якою ви стикаєтесь.

 1. Проведіть швидку перевірку кабелів.

  Якщо ви налаштовуєте дротову установку, ви хочете переконатися, що ви працюєте з мережевими кабелями на ранніх етапах пошуку несправностей. Спробуйте від'єднати кабель Ethernet як від маршрутизатора, так і від PS4 і переконайтеся, що після цього обидва кінці підключені належним чином. Якщо нічого не зміниться, спробуйте використати другий кабель Ethernet або використовувати інший порт Ethernet у своєму маршрутизаторі.

 2. Вирішення проблем із вашим Wi-Fi.

  Якщо ви не використовуєте дротове підключення та використовуєте натомість Wi-Fi, переконайтеся, що ви вирішили проблему з можливою проблемою Wi-Fi на своєму PS4. Ці дві статті можуть допомогти вам у цьому:

  –Як виправити непрацюючу проблему PS4 Wifi | Не підключиться

  –Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно

 3. Перевірте статус PSN.

  Ще одним важливим кроком з усунення несправностей, щоб вирішити будь-яку проблему з підключенням на вашому PS4, є перевірка стану служб PlayStation Network. Проблема, яка виникає у вас, може бути викликана перебоями в роботі сервера, обслуговуванням або проблемою.

 4. Цикл живлення PS4 та мережеве обладнання.

  Переконайтеся, що перезавантажили PS4 та модем / маршрутизатор. Вимкніть PS4, від'єднайте кабель живлення ззаду і почекайте 30 секунд. Зробіть те ж саме для свого модему або маршрутизатора. Після вимкнення пристроїв спочатку увімкніть модем або маршрутизатор, але не PS4. Вам доведеться почекати, поки маршрутизатор не закінчить запуск повністю. Як тільки індикатори на вашому маршрутизаторі знову стануть стабільними, саме в цей час ви хочете увімкнути PS4 і перевірити, чи проблема з підключенням не зникла.

 5. Переконайтеся, що Інтернет-провайдер працює.

  Якщо ви підключені до власної домашньої мережі, спробуйте перевірити, чи не виникають у інших пристроїв однакові проблеми з вашим PS4. Якщо у вашій мережі є кілька інших пристроїв, що мають однакову проблему з підключенням, можливо, проблема з модемом / маршрутизатором або з вашим Інтернет-з’єднанням загалом. Можливо, вам доведеться отримати допомогу від свого провайдера, виконавши цикл живлення модему чи маршрутизатора.

 6. Підтвердьте, що маршрутизатор дозволяє підключатися до ігрових серверів.

  Якщо у вас виникли проблеми з онлайн-грою, підключенням до багатокористувацької онлайн-гри або підключенням до мережі PlayStation, можливо, у вас проблема з портом. Маршрутизатор повинен дозволяти доступ до таких портів для підключення PS4 до мережі PlayStation:

  -TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480

  -UDP: 3478, 3479

  Якщо ви не впевнені, як перевірити маршрутизатор, чи відкриваються ці порти, зв’яжіться зі своїм провайдером або зверніться до документації, що додається до нього.

Зверніться до служби підтримки PlayStation

Якщо ви впевнені, що з вашим маршрутизатором або провайдером не виникає проблем, радимо звернутися до служби підтримки PlayStation від Sony, щоб вони могли допомогти вам у подальшій перевірці можливої ​​проблеми з мережевим портом на вашій консолі.

Пропоновані показники:

 • Як перевірити підключення до Інтернету на PS4 | Тест швидкості, NAT, статус PSN
 • Як виправити Xbox, який зберігає заморожування або збій
 • Як виправити Xbox One не встановлює ігор | Помилка зупинки встановлення
 • Як виправити випадкову проблему перезапуску Xbox One | Вимикається випадковим чином

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.