Різниця Clear Cache та Clear Data в Android

Очистити кеш і очистити дані

Новий електронний лист було надіслано нам через The Droid Guy Mailbag. У повідомленні йдеться: "Яка різниця між очищенням кешу та очищенням даних?"

Вони часто використовуються для вирішення різних помилок, які турбують користувачів телефонів Android. Однак більшість людей, як правило, обмінюються цими двома, ймовірно, через невелику плутанину між цими двома термінами.

Очистити кеш і очистити різницю даних

Зазвичай, коли програми відображають хибну поведінку, перше, що потрібно зробити, це очистити кеш. Це більш ефективний спосіб виправити різні помилки і є більш безпечним, ніж примусове закриття програми. Доступ до цього легко здійснити, виконавши такі дії:

  • Зайдіть в Налаштування .
  • Перейдіть до розділу Заявки .
  • Виберіть Керування програмами .
  • Торкніться вкладки Усі .
  • Виберіть назву додатка, який став негідним.
  • Звідти ви побачите кнопку Очистити кеш .

Clear Cache видаляє тимчасові файли програми, які, можливо, спричиняють її нестабільну поведінку. Це дуже безпечно зробити, оскільки воно зберігає налаштування вашого додатка.

Якщо очищення кеш-пам’яті не дозволяє вирішити проблему, з якою ви стикаєтесь у програмі, наступне, що вам слід врахувати, - це очищення даних програми. Доступ до кнопки Очистити дані передбачає кроки, подібні до пошуку кнопки Очистити кеш .

Хоча очищення даних є більш ефективним, ніж просто очищення кеш-пам'яті, воно має величезні компроміси. Це зробить вашу програму налаштуваннями за замовчуванням або початковим станом, наприклад, коли ви вперше її встановили. Його ефект схожий на видалення та перевстановлення програми чисто. Отже, переконайтеся, що ви виконали попереднє рішення, перш ніж очищати дані програми.

Надішліть нам електронного листа

У вас є ще запитання щодо пристроїв Android або вам є чим поділитися тут, заповніть цю анкету з усунення несправностей та повідомте нас про свою проблему.