Як виправити помилку магазину Google Play 194 на Samsung Galaxy Note 9

Помилка магазину Google Play 194, яка, здається, доставляє багато помилок для користувачів Samsung Galaxy Note 9, нещодавно виникає, коли користувач завантажує або встановлює програму. Це не проблема, пов’язана з пристроєм чи додатком, тому вона може траплятися і з іншими пристроями Android. Здебільшого вам буде запропоновано цю помилку під час встановлення програми: „Не вдалося завантажити програму через помилку. (194) », і завантаження буде припинено. Як результат, вам доведеться повторно завантажити його, щоб знову зустріти та сама помилка.

Ми не впевнені, що насправді спричинило цю проблему, але обов’язково потрібно з’ясувати всі можливості, чому ця проблема відбувається. Іншими словами, вам потрібно виключити кожну можливість, виконавши деякі дії з усунення несправностей у Вашій Примітці 9. Це дасть вам уявлення про те, що спричиняє проблему, і сподіваємось її вирішити. Отже, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Усунення несправностей Galaxy Note 9 з помилкою Play Store 194

Хоча ця проблема досить дратує, насправді це не так важко виправити, і більшість випадків це просто проблема з самим Play Store. Але спробуйте виконати наведені нижче процедури і подивитися, що вам підходить ...

Перше рішення: Виконайте примусовий перезапуск

Перш ніж виконувати будь-яку процедуру усунення несправностей, нам потрібно визначити, чи це просто помилка в системі. Примусовий перезапуск насправді є модельованим видаленням акумулятора, він оновлює пам’ять телефону, а також перезавантажує всі його програми та послуги. Ось що вам потрібно зробити ...

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і поки не відпускайте її.
 2. Утримуючи кнопку гучності, також натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 15 секунд або поки на екрані не з’явиться логотип Galaxy Note 9.

Коли процедуру буде виконано і пристрій готовий, відкрийте ваш Play Store і завантажте будь-яку програму, щоб побачити, чи все ще відображатиметься помилка 194. Якщо так, перейдіть до наступної процедури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Facetime на Samsung Galaxy Note 9: FaceTime Альтернативи для Android

Друге рішення: Очистьте кеш і дані Play Store

Іншим ефективним способом виправлення коду помилки 194 є очищення кешу та даних Play Store. Це призведе до повернення програми до стандартних налаштувань, видаливши кеш-пам’ять та файли даних, щоб створити нові. Якщо це лише проблема з Play Store, як і більшість випадків, з якими ми стикалися раніше, ця процедура вирішить проблему. Ось як це робиться ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми для відображення попередньо встановлених програм.
 4. Знайдіть і торкніться Google Play Store.
 5. Торкніться Зберігання.
 6. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.
 7. Торкніться Очистити кеш.
 8. Перезавантажте телефон.

Після того, як телефон перезавантажиться, відкрийте Play Store і спробуйте завантажити будь-яку програму, щоб побачити, чи все-таки з’явиться помилка 194, і якщо вона з’явиться, проблема може бути пов’язана з перерваним з’єднанням з Інтернетом. Перейдіть до наступної процедури.

Третє рішення: Скиньте налаштування мережі

На цьому етапі ми повинні визначити, чи щось не так з вашим Інтернет-з’єднанням. Іншими словами, якщо процес завантаження зупинився без видимих ​​причин, існує ймовірність, що це спричинило переривання. Отже, ми рекомендуємо вам скинути налаштування мережі вашого пристрою, щоб оновити всі його бездротові з’єднання. Ось як це робиться у Вашій Примітці 9 ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Після цього дозвольте телефону підключитися до мережі, а потім відкрийте Play Store і завантажте будь-яку програму. Якщо помилка 194 магазину Play все ще відображається, то це, мабуть, результат проблеми з прошивкою. Перейдіть до наступної процедури усунення несправностей мікропрограми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розблокувати Samsung Galaxy Note 9 за допомогою забутого PIN-коду

Четверте рішення: Видаліть системний кеш

На цьому етапі нашого усунення несправностей найкраще зробити насправді скидання, але ми повинні бути ретельними, тому перед цим найкраще спочатку видалити системний кеш, щоб він був замінений новим. Бувають випадки, коли системний кеш пошкоджується, що може спричинити такі проблеми з продуктивністю та додатками. Отже, виконайте такі дії, щоб стерти розділ кешу Вашого Примітки 9:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться логотип Galaxy Note 9, відпустіть усі три клавіші.
 4. Ваш Galaxy Note 9 продовжить завантажуватися в режим відновлення. Як тільки ви побачите чорний екран із синім та жовтим текстами, перейдіть до наступного кроку.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так , і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Спробуйте завантажити програму, коли телефон закінчить перезавантаження, і якщо помилка 194 Play Store все ще відображається, перейдіть до скидання.

П’яте рішення: Виконати генеральний скидання

Коли всі вищезазначені процедури не змогли вирішити проблему, найкраще, що ви можете зробити, - це скинути налаштування телефону. Це призведе до видалення файлів і даних, збережених у внутрішній пам’яті, і повернення пристрою до стандартних параметрів. Але ви можете бути впевнені, що це виправить помилку 194 на вашому телефоні.

Однак перед скиданням обов’язково створіть копію важливих файлів та даних, оскільки вони будуть видалені під час процесу. Після резервного копіювання обов’язково видаліть свої облікові записи Google і Samsung, щоб після скидання не було втрачено доступ до пристрою. Після того, як все налаштовано, виконайте такі дії, щоб скинути налаштування телефону:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться логотип Galaxy Note 9, відпустіть усі три клавіші.
 4. Ваш Galaxy Note 9 продовжить завантажуватися в режим відновлення. Як тільки ви побачите чорний екран із синім та жовтим текстами, перейдіть до наступного кроку.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` Так ''.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Сподіваюся, що ми змогли допомогти вам виправити Galaxy Note 9 із помилкою Play Store 194. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим дописом, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy Note 9 почне працювати так повільно?

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як вимкнути Bixby на Galaxy Note 9
 • Як виправити повідомлення Samsung Galaxy Note 9, які не завантажуються
 • Що робити, якщо у вашого нового Samsung Galaxy Note 9 є чорний екран смерті?