Як виправити чорний екран смерті Samsung Galaxy S7 із блиманням синього світла [Посібник з усунення несправностей]

Гей, хлопці! У цьому дописі я розгляну чорний екран смерті за допомогою #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7), оскільки ми отримали кілька повідомлень, які в основному містять одну і ту ж скаргу. Більшість із них повідомили, що їхні пристрої вимкнуто і не ввімкнуться, тоді як інші заявляють, що у них чорний екран, але з блимаючими синіми вогнями.

Galaxy-S7-чорний екран смерті

Найпоширенішою причиною, чому екран стає чорним, а телефон не реагує, є збій системи. Коли прошивка зависає або зависає, телефон залишатиметься без відповіді, і всі інші служби також можуть вийти з ладу. Це причина, чому екран вимикається і не вмикається знову, незалежно від цього.

Читайте далі, щоб дізнатись більше про цю проблему та як з нею боротися. Для звичайних користувачів ми зазвичай не пропонуємо складних процедур, які потенційно шкідливі для вашого пристрою. Отже, якщо вам зручно займатися своїм пристроєм, спробуйте ті, які я запропонував нижче.

Для наших читачів, які мають інші занепокоєння, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7, оскільки ми вже відповідали на багато проблем з цим телефоном з моменту його випуску. Знайдіть проблеми, подібні чи пов’язані з вашими, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Екран Galaxy S7 чорний, але блимає блакитне світло

Проблема : З якихось причин мій новий Galaxy S7 вимкнувся, або, здається, і не ввімкнеться знову. Однак є це блакитне світло, яке продовжує блимати, ніби повідомляє мені, що є якісь непрочитані сповіщення чи повідомлення. Коли я натискаю клавішу живлення, нічого не відбувається, він просто не реагує і не вмикається. Допоможіть мені, тому що телефону ледь місяць, а до магазину клопоти, щоб його виправити. Крім того, у мене на телефоні є конфіденційні дані, пов’язані з роботою, які я ще не створив. Я не хочу їх втратити, ані щоб хтось їх бачив. Ваша допомога буде дуже вдячна. Дякую!

Усунення несправностей : Той факт, що ви бачите, як блимає синій індикатор, очевидно, що апаратне забезпечення телефону в порядку, і частіше за все проблеми з чорним екраном, що супроводжуються вогнями або звуками, часто є наслідком збою системи. Я думаю, що саме так відбувається з вашим телефоном.

Перш ніж дати рішення, дозвольте коротко пояснити, чому, на мою думку, це просто збій системи. Коли це трапляється, усе у вашому телефоні перестає реагувати, і дисплей стає чорним. Клавіша живлення не поверне телефон до життя. Зарядка теж не принесе користі. Бувають випадки, коли ви дійсно можете зателефонувати на свій номер телефону, і ви чуєте, як він дзвонить на іншому телефоні, але пристрій все одно не реагує.

Рішення полягає у виконанні процедури примусового перезавантаження, що еквівалентно витяганню батареї для пристроїв, що мають знімні акумулятори. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд. За умови, що залишилось достатньо акумулятора для живлення його компонентів, телефон повинен запуститися, інакше підключіть зарядний пристрій і залиште телефон зарядженим на 10 хвилин, а потім спробуйте ще раз.

Процедура примусового перезавантаження вирішить проблему, однак ми не знаємо, що спричинило збій системи. Отже, уважно спостерігайте за своїм телефоном, і якщо та сама проблема повториться знову, я пропоную вам зробити резервну копію даних і виконати генеральне скидання, щоб повернути телефон до налаштувань за замовчуванням. Ось як ...

 1. Резервне копіювання даних.
 2. Видаліть свій обліковий запис Google.
 3. Вимкніть блокування екрану.
 4. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 5. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 6. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 7. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 8. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 9. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 10. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 11. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Дисплей Galaxy S7 абсолютно чорний, телефон не вмикається після оновлення

Проблема : Було оновлення, яке я завантажив учора, і думаю, воно пройшло без жодних проблем. Після оновлення телефон перезавантажився, і я зміг ним користуватися протягом декількох годин, а потім він просто вимкнувся. Коли я натиснув клавішу живлення, екран ніби трохи засвітився і знову вимкнувся. З тих пір пристрій не вмикається. Я ще не дозволив техніку перевірити це, але якщо ви вирішите проблему, це було б чудово.

Виправлення неполадок : Як і те, що я запропонував у першому випуску, це може бути черговим варіантом збою системи. Раніше я бачив багато подібних проблем, і все ще бачу деякі з них не тільки з пристроями Galaxy, але й з іншими брендами, включаючи iPhone. Тому перше, що я хочу, щоб ви зробили, це натиснути клавішу зменшення гучності та кнопку живлення протягом 10 секунд, якщо екран пристрою залишається чорним, то ось кілька речей, які ви можете зробити:

Крок 1: Зарядіть телефон

Очевидно, це виключить можливість розрядженого акумулятора, і оскільки ви не згадували про те, що намагаєтесь зарядити телефон у своєму описі, я думав, що, можливо, ви ще не пробували. Звичайно, використовуйте оригінальний зарядний пристрій та кабель телефону, щоб не ускладнювати справи. Якщо телефон все ще не реагує на підключення до мережі, залиште його на 10 хвилин, а потім виконайте примусову перезавантаження (клавіші зменшення гучності та клавіші живлення), але цього разу, коли пристрій підключено до мережі.

Якщо телефон відмовляється заряджатись, ми маємо справу з телефоном, у якого розряджена батарея і не заряджається. Обов’язково спочатку виріште проблему, яка не заряджається, перед тим, як продовжити інше усунення несправностей. Ось декілька посібників, які ми писали про проблеми із заряджанням Galaxy S7:

 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається та інші проблеми із зарядкою
 • Як вирішити проблему повільної зарядки Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 не заряджається і відображає помилку "Вологість виявлена ​​в зарядному порту", а також інші проблеми із заряджанням та живленням

Якщо ваш телефон все ще не заряджається, тоді не витрачайте більше часу. Надішліть телефон для перевірки та / або ремонту.

Крок 2: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі та режимі відновлення

Якщо припустити, що ваш телефон заряджається нормально і відображає звичайні знаки зарядки, такі як піктограма зарядки на екрані та світлодіодне сповіщення у верхній частині дисплея, але все одно не вмикається, спробуйте спочатку завантажити його в безпечному режимі. Це виключить ймовірність того, що проблему спричиняє одна або кілька ваших сторонніх програм.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо телефон все ще не завантажується в безпечному режимі, спробуйте завантажити його в режимі відновлення:

 1. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 2. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 3. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

Крок 3: Надішліть телефон на ремонт

Виконавши всі ці дії, а пристрій все ще не реагує, настав час надіслати телефон на ремонт. Що стосується усунення несправностей, ви зробили те, що вам потрібно, як звичайному користувачеві. Є ймовірність, що це апаратна проблема.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.