Як розморозити заморожений Samsung Galaxy S8 (прості кроки)

Ваш Samsung Galaxy S8 має справді вражаючі технічні характеристики та стабільну операційну систему (Android 7 Nougat, яку незабаром слід оновити до Oreo), але бувають випадки, коли система насправді виходить з ладу. Коли це трапляється, у вас може бути телефон із чорним екраном смерті або просто заморожений екран.

Обидві ці проблеми мають схожі симптоми, і ваш телефон не реагує на те, що що б ви не робили, різниці немає. У випадку замороженого екрану це може статися під час використання програми, прослуховування музики або потокового відео. Ви можете помітити, що телефон стає настільки повільним і затримується, перш ніж дисплей застигне на певному екрані.

Але поки телефон не потрапляв на тверду поверхню, цю проблему можна виправити, і я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для вирішення подібних проблем у минулому. Отже, якщо ви є одним із власників цього телефону і зараз маєте справу із замороженим екраном, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам тим чи іншим чином.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Що робити із замороженим Galaxy S8

Існує лише кілька речей, які ви можете зробити, щоб ваш Samsung Galaxy S8 змусив його знову відповісти. Однак немає гарантії, що проблема не виникне в майбутньому, але, принаймні, ви вже знаєте, що робити. З огляду на це, ось що ви повинні з цим зробити ...

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або до перезавантаження телефону.

Цю процедуру ми називаємо примусовим перезавантаженням. Ви можете бути впевнені, що ваш телефон відповість на це, оскільки виконувати цю процедуру, якщо комбінацію зроблено правильно, надійно. Якщо ви знайомі з витягом батареї, то це еквівалент цього. Він оновлює пам’ять телефону, закриває всі запущені у фоновому режимі програми та перезавантажує всі служби та основні функції.

Спробуйте виконати ту саму процедуру кілька разів, якщо телефон не реагує на першу спробу. Ви також можете спробувати наступне, якщо ваш телефон залишається без відповіді після кількох спроб ...

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними протягом 10 секунд.

В основному це має той самий ефект, що і перша процедура, лише натиснувши та утримуючи кнопку зменшення гучності спочатку, перш ніж телефон спрацьовує, натискаючи кнопку живлення. Майте на увазі, що якщо клавішу живлення натиснути першою, телефон негайно зреагує на неї, оскільки це важко зробити. Коли це станеться, комбінація зменшення гучності та живлення ніколи не буде виконана належним чином, тому телефон може не ввімкнутись, оскільки натискання та утримування клавіші живлення не могло зробити щось із збоєм прошивки.

Якщо за другою процедурою ваш телефон також не реагує, то існує ймовірність, що акумулятор розрядився, і незадовго до закінчення живлення система, можливо, вийшла з ладу. Уявіть, що у вас системний збій і розряджений акумулятор. Щоб вирішити таку можливість, ось що вам слід зробити:

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть телефон до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Дайте телефону зарядитися протягом декількох хвилин, незалежно від того, відображається символ зарядки.
 4. Після цього натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 10 секунд, але цього разу, поки телефон підключений до зарядного пристрою.

Якщо телефон після цього все ще не реагує, спробуйте запустити його в режимі відновлення, щоб перевірити, чи здатний він це зробити, і чи справді він завантажується в такому режимі, спробуйте виконати генеральний скидання:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 7. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Незалежно від того, чи вдалося вам скинути налаштування телефону чи ні, я пропоную перенести його в техніку, оскільки все це може спричинити серйозна проблема.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Що робити з Samsung Galaxy S8, який не вимкнеться або не реагує на клавішу живлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 почав відображати попередження про «виявлення вологи» при підключенні до зарядного пристрою [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який розряджає акумулятор, а не заряджається при підключенні [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy S8 застряє на екрані Verizon під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 продовжує самостійно перезавантажуватися після процесу вкорінення [Посібник з усунення несправностей]