Різниця між Google Voice і Google Hangouts

Якщо ви хочете підписатись на Google Voice або Google Hangouts будь-який час, можливо, вам цікаво, які основні відмінності між цими двома службами. Врешті-решт, вони обидва способи спілкуватися з іншими людьми, то що їх різнить? Що робить їх унікально вартими завантаження та використання?

Насправді існує досить багато причин, чому ви можете скористатися обома цими послугами, оскільки Google Voice і Google Hangouts значно відрізняються один від одного. Останнє, як випливає з назви, насамперед стосується голосових послуг. Натомість Google Hangouts можна використовувати для передачі голосу, відео та обміну миттєвими повідомленнями.

Тож якщо ви не впевнені, який із них використовувати або чому вам може знадобитися один над іншим, обов’язково дотримуйтесь наведених нижче інструкцій. Ми створили цей посібник, щоб показати вам основні відмінності між ними. Давайте зануримось прямо, правда?

Google Voice

Не маєте готівки за номер телефону? Або, можливо, ви хочете додатковий номер телефону, не розбиваючи банк? Тоді Google Voice буде прямо на вашій алеї. Зареєструйтеся в обліковому записі Google Voice, і ви зможете отримати безкоштовний номер телефону для дзвінків, обміну текстовими повідомленнями та голосової пошти. Для початку роботи з послугою вам потрібен лише обліковий запис Google.

Google Voice дозволяє легко зв’язуватися з людьми, з якими ви хочете поговорити чи поговорити, і залишатися на зв’язку. Людей, з якими ви не хочете розмовляти, або тих, хто викликає спам, легко відфільтрувати та включити до списку блоків. Google Voice також має досить вражаючу систему управління текстовими повідомленнями з декількох пристроїв.

Це також один з найкращих способів використовувати міжнародні дзвінки. Скажімо, міжнародні дзвінки через, наприклад, послуги, такі як AT&T, Verizon та інші оператори, дійсно дорогі, хоча за ці роки, можливо, вони подешевшали. Тим не менш, використання Google Voice для всіх ваших міжнародних дзвінків - це чудовий спосіб заощадити гроші, оскільки Google пропонує вам послуги міжнародних дзвінків за вигідною ставкою.

Google Voice може бути дуже приємним для, скажімо, маршрутизації дзвінків на голосову пошту. Якщо у вас є абоненти, які не хочуть вам телефонувати, просто дайте їм свій номер Google Voice, і вони будуть автоматично перенаправлені на цей номер. Вам ніколи не доведеться брати слухавку - вони завжди просто перейдуть прямо на голосову пошту.

Google Voice також дуже приємний для бізнесу. Створення нового бізнесу - це неприємний, складний і дорогий процес. Тим не менш, Google Voice дає вам спосіб отримати номер телефону та послугу, не розбиваючи банк - це чудовий спосіб розпочати!

Завантажте зараз: Google Play

Google Hangouts

Як ми вже згадували, Google Hangouts відрізняється по-різному. Google Hangouts дозволяє вам телефонувати голосом, але вам не призначено номер, який дозволить вам телефонувати кому завгодно. Ви можете зобразити це як “Дзвінок через Wi-Fi”, ніби ви починаєте онлайн-відеоконференцію, але без відео. Оскільки вам не присвоєно номер, ви можете телефонувати лише людям зі свого списку контактів або людям, з якими ви вже розпочали розмову.

Google Hangouts також має можливості відеоконференцій. Оскільки все це безкоштовно, програмне забезпечення насправді вражає. Ви можете провести відеоконференцію з до 25 людьми без обмеження часу. Ви можете вести чатові розмови з ще більшою кількістю, насправді до 150 людей, якщо ви так вирішите. Єдиним недоліком Google Hangouts є те, що якість здається величезним хітом чи промахом - і бачити, хто розмовляє, може бути досить заплутаним. Google Hangouts використовує алгоритм, який виводить на екран чиюсь картинку, коли вони говорять, і, на жаль, із цим виникає велика затримка.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок

Як бачите, між Google Hangouts і Google Voice є кілька досить великих відмінностей, але вони обидва мають своє місце на ринку. Google Voice чудово підходить для створення додаткового телефонного номера або для переадресації телефонних дзвінків на інший номер та / або апарат голосової пошти. Тим не менш, одна послуга тут не обов’язково краща за іншу - все залежить лише від того, що вам потрібно використовувати з цих послуг.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.