Як виправити Nexus 6P Не вмикайте і не вдається завантажуватися успішно

В основному є дві проблеми з Nexus 6P (# Nexus6P), які я розгляну в цьому дописі; не вмикається і не завантажується успішно. Перш ніж переходити до цього посібника з усунення несправностей, дозвольте мені розмежувати їх, щоб ви мали чіткіше уявлення про те, чому ми робимо речі так, як робимо. Nexus-6P-чорний екранНижче наведено кілька практичних кроків для усунення несправностей вашого Nexus 6P, який не вмикається. Спробуйте пройти кожен крок, як я коротко пояснив, чому вони важливі. Я також надав декілька поширених запитань на випадок, якщо вам цікаво про щось таке.

Вирішення проблем із Nexus 6P, який не вмикається

Крок 1: Натисніть цю клавішу живлення ще раз

Якщо ви натискаєте клавішу живлення, і телефон не реагував, зробіть це ще раз, щоб переконатися, що проблема не така проста. Спробуйте трохи більше натиснути на перемикач, щоб перевірити, чи пристрій реагує. Будучи техніком протягом багатьох років, я бачив багато питань, пов'язаних із перемиканням; клавішам живлення, які збираються пошкодитись, потрібно трохи натиснути, щоб встановити контакт. Це дійсно дуже проста справа, але це може просто позбавити вас від усіх клопотів щодо подальшого усунення несправностей та звернення до техніка, щоб пояснити, що насправді сталося з вашим пристроєм, не кажучи вже про плату за обслуговування, яку ви повинні сплатити, якщо збиток не поширюється на гарантію. Питання : У чому може бути проблема, якщо телефон епізодично вмикається? Відповідь : Це може свідчити про те, що перемикач живлення справді пошкоджений.Питання : якщо перемикач пошкоджений, що мені потрібно робити? Відповідь : Ви не можете зробити нічого, окрім як надіслати телефон і дозволити техніку впоратися з вами. Можливо, потрібна заміна вимикача живлення. Питання : Скільки платять техніки за заміну вимикачів живлення? Відповідь : Це залежить від вашої місцевості; залежить від техніка; залежить від ступеня пошкодження тощо. Справа в тому, що ви не будете знати, доки пристрій не оглянуть.

Крок 2: Зарядіть свій Nexus 6P… принаймні спробуйте

Можливо, ви вже це зробили, але я прошу вас зробити це ще раз і переконайтесь, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій та USB-кабель. Існує ймовірність повного розряду акумулятора, тому пристрій не реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення. Але крім цього, він також розповість вам, як телефон реагує, коли електричний струм протікає по його ланцюгах. Якщо проблема в апаратному забезпеченні, телефон не реагуватиме на неї, незважаючи ні на що. В іншому випадку ви все одно зможете виправити це самостійно, без допомоги технічного персоналу, і це наш перший пріоритет. Якщо ваш телефон заряджається нормально, залиште його підключеним до мережі на 10 хвилин і спробуйте увімкнути його нормально, а якщо це не спрацює, то наступний крок може вам просто допомогти. Питання : Що робити, якщо Nexus 6P не заряджатиметься, незважаючи ні на що?Відповідь : Перш ніж продовжити, потрібно вирішити проблему, яка не заряджається. Зрештою, це може бути просто проблема розрядженого акумулятора. Тому усуньте несправності зарядного пристрою, USB-кабелю та USB-порту. Переконайтесь, що в портах немає сміття, ворсу або корозії. Також перевірте наявність зігнутих штифтів, оскільки це може бути причиною того, чому пристрій не може встановити належний контакт. Питання : Навіть якщо проблема стосується зарядного пристрою, чи гарантується це? Відповідь : Зазвичай на такі аксесуари, як зарядний пристрій, не поширюється гарантія, тому якщо ви підтвердили, що той, що постачається з вашим пристроєм, пошкоджений, вам дійсно потрібно придбати заміну. Те саме стосується проблеми з кабелем USB. Питання: Що робити, якщо проблема з акумулятором, чи можу я щось зробити, щоб це виправити? Відповідь : Жоден, крім відправлення телефону на ремонт. Nexus 6P має незнімний акумулятор, тому до того, як ви видалите навіть один із гвинтів, ваша гарантія може бути втраченою.

Крок 3: Переконайтеся, що це не проблема збоїв системи (заморожена)

Ми бачили багато проблем, які здаються складними, але насправді вони є лише деякими результатами збою системи, і найпоширенішим симптомом є те, що пристрій не реагує на все, що ви робите. Наприклад, якщо він сам відключився, він не ввімкнеться знову, і що ще гірше, він також не реагуватиме на зарядний пристрій. Але особисто я бачив випадки, коли телефон заряджається штрафом, але не вмикається через збій системи. Існує принципове правило припускати, що на даний момент часу прошивка, можливо, просто розбилася. У цьому випадку вам потрібно перезавантажити Nexus 6P: натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 10-20 секунд. За умови, що на телефоні залишилось 5% заряду акумулятора, він перезавантажиться, інакше його потрібно зарядити. Питання : Чи буде примусове перезавантаження видалити мої файли та дані? Відповідь: Ні, не буде. Питання : Як часто трапляється збій системи? Відповідь : Це залежить від того, як власник користується телефоном. Якщо є багато додатків, особливо важких, існує більша тенденція, коли телефон частіше розбиватиметься. Крім того, оновлення мікропрограми також можуть спричинити цю проблему.

Крок 4: Спробуйте завантажити Nexus 6P у режим відновлення

Завантаження лише відновлення не вирішить проблему. Однак потрібно зробити це, щоб перевірити, чи пристрій все ще здатний увімкнути всі свої апаратні компоненти, тому що якщо це так, то проблема може бути в мікропрограмі. Оскільки ви можете завантажитися в режим відновлення, спробуйте спочатку стерти розділ кеш-пам'яті та / або виконати звідти головне скидання.
 1. Для завантаження в режимі відновлення виконайте такі дії:
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 4. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 5. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 7. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 8. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність.
 9. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
Якщо ви зможете досягти цієї точки, тоді все ще є шанс виправити свій телефон.

Крок 5: Надішліть телефон на огляд та / або ремонт

Якщо все інше не вдається, у вас немає інших варіантів, як звернутися за допомогою до техніка. На даний момент ви нічого не можете з цим зробити, насправді. І якщо ви вирішите вийти за межі обмеження, заявка на гарантію може не бути виконана.

Вирішення проблем із Nexus 6P, який не завантажується

Випадок 1 : Nexus 6P отримав оновлення, і телефон застряг під час завантаження; він не може продовжувати завантажувати користувальницький інтерфейс. Рішення : Вам потрібно завантажити телефон у режим відновлення та протерти розділ кешу. Це призведе до видалення всіх кеш-пам’яток, які використовувались у попередній системі. Однак усі ваші дані та файли залишаться недоторканими, тому вам не потрібно робити їх резервні копії, якщо ви зробили це:
 1. Для завантаження в режимі відновлення виконайте такі дії:
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 4. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 5. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 7. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 8. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність.
 9. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
 10. Виділіть опцію "стерти розділ кешу" за допомогою клавіш гучності.
 11. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете стерти розділ кешу.
 12. Виділіть опцію "Так", а потім знову натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 13. Зачекайте, поки пристрій закінчить видалення системного кешу, а потім виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
Випадок 2 : телефон вимкнувся сам по собі, і коли він знову увімкнувся, він епізодично застряє під час завантаження. Якщо він може успішно завантажитися, він перезавантажиться сам, не торкаючись. Проблема може бути спричинена серйозною проблемою з мікропрограмою чи апаратним забезпеченням. Рішення : немає іншого вибору, крім як зробити головне скидання. Вам все одно доведеться завантажити пристрій у режим відновлення, і цього разу виберіть опцію «стерти дані / відновити заводські налаштування» та виконайте ті самі дії, які ви робили, коли ви витирали розділ кешу.