Як виправити Xbox One не читатиме диск або помилку диска

Якщо ваша консоль Xbox One не читає ігровий диск, панікувати не потрібно. У більшості випадків цю проблему можна виправити. Хоча ця проблема є однією з найпоширеніших проблем у консолях Xbox One протягом багатьох років, користувачі зазвичай не надсилають свою консоль до сервісного центру або взагалі не отримують допомогу від Microsoft.

Спробуйте спочатку почистити ігровий диск і перевірте, чи це виправить. Цього досить часто, щоб повернути вас до ігор.

Якщо ви вже пробували це, і консоль все ще не виявляє диски, спробуйте інші рішення у цьому посібнику.

Причини, чому ваш Xbox One не читає диск

Існує ряд факторів, які потрібно перевірити, щоб знати, чому ваша консоль Xbox One не читає ваші диски.

Диск забруднений.

Поверхня вашого ігрового диска може накопичувати пил або бруд понаднормово. Якщо частина ігрового диска покрита тонкою плівкою пилу або бруду, це може бути причиною того, що зчитувач дисків консолі не може отримати повних даних, необхідних для завантаження гри або її встановлення.

Диск несправний.

Диски з подряпинами, брудом або пошкодженнями можуть стати нечитабельними. Якщо ви побачите на диску ознаки пошкодження, наприклад, подряпини, це може бути причиною того, що ваша гра не працюватиме.

Диск не сумісний (не з того самого регіону).

Існують два стандарти, які старі консолі Xbox 360 використовують у своїх ігрових дисках: PAL та NTSC. На щастя, консолі Xbox One були розроблені так, щоб не блокувати регіони, тому, якщо ви перебуваєте з Північної Америки, ваша консоль все одно зможе читати ігри, придбані вами в інших регіонах.

Несумісність все одно може виникнути, якщо у вас проблема з дисками Blue-Ray та DVD. Якщо ваша консоль Xbox One нормально грає в ігри, але відмовляється відтворювати певний диск DVD або Blu-Ray, можливо, це пов’язано з кодуванням диска. Не всі диски Blu-ray кодовані для відтворення у всіх регіонах, тому ваша консоль може не мати можливості їх читати.

Переконайтеся, що ви використовуєте лише диски Blu-Ray, придбані в тому ж регіоні, де знаходиться ваша консоль.

Дисковод консолі несправний.

Якщо ваша консоль Xbox One не зможе прочитати вставлений вами диск, можливо, проблема полягає не в самих дисках, а в пристрої для читання дисків. Це означає, що з консоллю існує апаратна проблема, і її потрібно відремонтувати.

Вирішення проблем із Xbox One, який не читає ігровий диск

Потрібний час: 10 хвилин

Якщо ваша консоль Xbox One не виявляє ваші диски, ви можете спробувати виправити це за допомогою низки етапів усунення несправностей. Дізнайтеся, що ви повинні робити в цій ситуації нижче.

 1. Очистіть диск.

  Обов’язково протріть поверхню диска чистою м’якою тканиною, щоб видалити бруд. Ви можете використовувати воду, щоб трохи змочити тканину, роблячи це. Не вживайте алкоголь. Не торкайтесь поверхні та намагайтеся тримати диск за краями.

 2. Відтворіть диск на іншій консолі.

  Це найкращий спосіб визначити, чи проблема в самому диску чи в консолі. Відвідайте друга або магазин, який дозволить вам протестувати диск.

 3. Отримайте новий диск.

  Якщо ваша консоль Xbox One чудово читає інші диски, і у вас проблема лише з однією конкретною грою, вам слід подумати про її заміну. Це може подряпати або пошкодити, і, на жаль, немає можливості відновити пошкоджений ігровий диск.

 4. Перезавантажте консоль.

  Іноді все, що потрібно консолі для повторного читання диска, - це повне оновлення системи. Переконайтеся, що ви включили живлення свого Xbox One, якщо він все ще не читає ваших ігор. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопку Xbox на консолі близько 10 секунд. Коли консоль вимкнеться, натисніть кнопку Xbox ще раз, щоб увімкнути її знову.

 5. Змінюйте режими живлення.

  Є кілька консолей Xbox One, які можуть не читати диски, якщо вони використовують режим миттєвого ввімкнення. Ви можете перейти в режим енергозбереження та перезавантажити консоль перед тестуванням іншої гри.

  Щоб вимкнути режим миттєвого включення:

  На контролері натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити керівництво.

  Виберіть Система .

  Зайдіть в Налаштування .

  Виберіть Загальні .

  Виберіть Режим живлення та запуск .

  Виберіть Режим живлення , а потім - Енергозбереження .

  Цикл живлення консолі, як показано на кроці 5 .

  Перевірте свій ігровий диск протягом декількох секунд.

  Якщо ваш Xbox One знову почне читати ваш диск, ви можете повернути його до налаштувань режиму миттєвого ввімкнення.

 6. Отримайте допомогу від Microsoft.

  Якщо всі ваші ігрові диски працюють на другій консолі Xbox One, і жодне з рішень у цьому посібнику не допомогло, вам потрібно звернутися за допомогою до корпорації Майкрософт. Принаймні, вашу консоль доведеться фізично перевірити на наявність апаратних помилок. У деяких випадках може знадобитися заміна всього дисководу. 

  Відвідайте сторінку підтримки Microsoft Xbox, якщо вам потрібно надіслати повідомлення на консолі.

Пропоновані показники:

 • Скиньте джерело живлення Xbox One, щоб виправити відсутність живлення
 • Як виправити Steam не вийде в Інтернет або застрягне в автономному режимі
 • Як виправити Steam гру, яка не завантажується та не запускається
 • Як виправити Call of Duty Mobile не буде підключати проблему

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.