Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно

Деякі власники PS4 час від часу можуть стикатися з проблемою повільного Wi-Fi. Ця проблема пов’язана з низкою факторів, тому ви не можете зробити універсального виправлення. Вам потрібно буде звузити причини, щоб позбутися проблеми.

Якщо ви один з користувачів із проблемним з’єднанням Wi-Fi, у вас можуть виникнути будь-які або комбінація цих загальних показників:

 • Швидкість завантаження різко знижується.
 • Інтернетні багатокористувацькі ігри затримуються або затримуються
 • Віддалене відтворення продовжує відключатися
 • Потокове передавання на PlayStation зараз відстає або демонструє спотворення зображення
 • Потокова передача музики чи відео постійно робить паузу чи буферизацію

Якщо у вас є якісь із цих проблем, дотримуйтесь цього посібника, щоб вирішити проблему.

Причини, чому Wi-Fi на PS4 працює повільно

Якщо ви зіткнетеся з проблемою повільного Wi-Fi на своєму PS4, вам доведеться перевірити низку факторів, які можуть це спричинити. Нижче наведені найпоширеніші причини, через які ваше з’єднання Wi-Fi PS4 може бути повільним.

Проблема Інтернет-провайдера.

Не всі проблеми з підключенням, з якими ви можете зіткнутися на своєму PS4, пов'язані з консоллю. У деяких випадках проблема може бути поза вашою домашньою мережею, як проблема з постачальником послуг Інтернету. Спробуйте провести тест швидкості на своєму комп’ютері чи смартфоні, щоб перевірити, чи забезпечує ваш маршрутизатор швидкість завантаження та завантаження, за яку ви платите. Якщо швидкість завантаження або завантаження значно нижча за вказану вами швидкість, зверніться за допомогою до свого Інтернет-провайдера.

Випадковий маршрутизатор або помилка PS4.

Електронні пристрої, такі як ваш PS4, або мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, можуть час від часу створювати помилки. Ці помилки можуть вплинути на підключення в цілому та спричинити відключення Wi-Fi на вашому PS4 або його повільну роботу.

Перешкоди сигналу Wi-Fi.

Сигнал Wi-Fi може зіткнутися з багатьма факторами. Товсті стіни, інші бездротові пристрої, скло або металеві предмети - лише деякі з найпоширеніших причин, чому вдома виникають перешкоди сигналу.

Низька пропускна здатність.

Ваша бездротова мережа може бути переповненою кількістю пристроїв, які потоково передають або завантажують одночасно. Якщо така ситуація трапляється, ігрова консоль може зіткнутися з повільною проблемою Wi-Fi, що може вплинути на онлайн-відтворення, а також на основні мережеві завдання, такі як завантаження або потокове передавання.

PS4 старого покоління.

Консолі PS4 першого покоління використовують повільнішу мережеву карту порівняно з пізнішими моделями, такими як PS4 Slim і PS4 Pro. Якщо у вас швидке з’єднання з постачальником послуг Інтернету, але ваш PS4 старий, можливо, це спричинено старою мережевою картою. Це не проблема дизайну, а скоріше апаратне обмеження. Якщо ви хочете скористатися швидшим підключенням, радимо замінити стару консоль новою.

Вирішення проблем із повільним Wi-Fi на PS4 (PlayStation 4)

Потрібний час: 20 хвилин

Вам потрібно виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб виправити повільну проблему з Wi-Fi на PS4. Дотримуйтесь наведених нижче рішень, щоб вирішити проблему повільного Wi-Fi PS4.

 1. Запустіть тест швидкості з'єднання.

  Ви можете провести тест швидкості на своїй консолі PS4, щоб перевірити, чи достатньо швидкості завантаження та завантаження. Для цього виконайте такі дії:

  -Відкрити налаштування .

  -Виберіть Мережа

  -Виберіть Тестове підключення до Інтернету .

  Якщо передбачувана швидкість завантаження та завантаження все ще занадто повільна, виконайте інші кроки з усунення несправностей нижче.

 2. Цикл живлення PS4, модем та / або маршрутизатор.

  Вимкніть PS4 і від'єднайте кабель живлення ззаду. Зробіть те ж саме для модему або маршрутизатора. Переконайтеся, що два пристрої повністю вимкнені протягом 30 секунд. Після цього знову увімкніть маршрутизатор і зачекайте, поки всі індикатори повністю не стануть стабільними. Потім увімкніть PS4 і знову підключіться до мережі Wi-Fi.

 3. Спробуйте дротове підключення.

  Якщо вам дуже потрібне швидке з’єднання, і у вас немає часу для усунення несправностей з Wi-Fi PS4, використовуйте кабель Ethernet. Це хороший спосіб ігнорувати будь-які проблеми з Wi-Fi, з якими зараз може зіткнутися ваш PS4. Надзвичайно рекомендується дротове підключення, якщо ви граєте в Інтернеті. Налаштування дроту краще, ніж wifi, оскільки воно усуває перешкоди сигналу та зменшує ймовірність проблем із завантаженням та завантаженням.

 4. Вимкніть інші пристрої, які можуть використовувати пропускну здатність.

  Інші пристрої, такі як смарт-телевізори, телефони, комп’ютери, ноутбуки чи інші ігрові консолі, можуть споживати пропускну здатність Wi-Fi, що може сповільнити ваш Wi-Fi PS4 до сканування. Спробуйте закрити їх, якщо ви граєте, щоб побачити, чи це покращить ситуацію.

 5. Перемістіть консоль ближче до маршрутизатора.

  Чим ближче ваш PS4 до консолі, тим менша ймовірність відключення сигналів Wi-Fi. Спробуйте розмістити консоль PS4 поруч із маршрутизатором, якщо це можливо, і переконайтеся, що це вирішить вашу повільну проблему з Wi-Fi.

 6. Спробуйте мережу 5 ГГц.

  Якщо ваш маршрутизатор транслює як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц, ви можете спробувати використовувати останні на своєму PS4. Мережа 5 ГГц швидша, ніж 2,4, і може використовуватися лише меншою кількістю пристроїв у вашому домі. Перевірте документацію до маршрутизатора, щоб побачити, чи підтримує ваш маршрутизатор 5 ГГц.

 7. Вимкніть віддалене відтворення.

  Деякі користувачі змогли виправити повільні проблеми з Wi-Fi на своєму PS4, вимкнувши Remote Play. Це функція бездротового підключення на вашому PS4, яка дозволяє вам створювати мережу так само, як Wi-Fi, щоб дозволити іншим пристроям підключатися. Якщо ви вже вмикали його, спробуйте вимкнути його і подивіться, що станеться.

  Ось як вимкнути віддалене відтворення:

  -Відкрити налаштування .

  -Перейти до налаштувань віддаленого відтворення підключення .

  - Перейдіть до Увімкнення віддаленого відтворення та переконайтеся, що прапорець не встановлений .

Можливе рішення: Змінити DNS-сервери вручну.

Ми спробували це рішення у власному PS4, але воно мало що зробило. Однак деякі власники PS4 раніше казали, що це спрацювало з їх кінця. Залежно від причини вашої проблеми, ця пропозиція може допомогти, а може і не допомогти.

Виконайте наведені нижче дії, щоб вручну змінити DNS-сервери на PS4. Якщо це взагалі не спрацює, не забудьте повернути налаштування DNS до попередньої конфігурації.

Відкрийте Налаштування .

Перейдіть до Налаштування мережі.

Виберіть WiFi (в ідеалі виберіть LAN, якщо у вас дротове з’єднання).

Виберіть ЗВИЧАЙНИЙ.

Підключіться до домашнього Wi-Fi.

Вибирайте автоматичні налаштування, доки не побачите екран DNS .

Виберіть Вручну та введіть 1.1.1.1 як основний DNS та 1.0.0.1 як вторинний DNS.

Пропоновані показники:

 • Як виправити повільне завантаження та завантаження швидкості Nintendo Switch
 • Як виправити Xbox One не оновлюється Оновлення системи не встановлюватиметься
 • Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться
 • Прості способи виправити проблему блимання синього світла PS4 | Немає живлення

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.