Як завантажити Samsung Galaxy Note 5 у безпечному режимі, стерти розділ кешу, виконати генеральний скидання тощо

Якщо ви придбали собі новий Samsung Galaxy Note 5 (#Samsung # GalaxyNote5) або плануєте його придбати, читайте далі, оскільки я навчу вас справді, дуже основним процедурам з усунення несправностей, які можуть вам стати в нагоді в майбутньому.

Samsung-Galaxy-Note-5-Підручники

Те, що я обговорю в цьому дописі, це те, як примусово перезавантажити ваш Note 5, завантажити його в безпечному режимі, очистити каталог, що містить кешовані файли, очистити кеш-пам’ять та дані будь-якої програми, завантажити та видалити програми, виконати заводські та майстерні роботи процедури скидання.

З якою б проблемою ви не зіткнулися в майбутньому, ви можете скористатися однією або всіма цими процедурами усунення несправностей. Ось короткий список, щоб полегшити вам пошук путівника. Клацніть на посилання, щоб перейти до цього розділу.

 • Примусове перезавантаження
 • Безпечний режим
 • Стерти кеш розділ
 • Очистити кеш і дані
 • Встановлення та видалення програм
 • Заводські налаштування
 • Основний скидання

Перш ніж продовжувати далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своїх проблем, спробуйте відвідати сторінку усунення несправностей Samsung Galaxy Note 5, оскільки вона містить рішення проблем, які ми вже розглядали. Знайдіть проблему, пов’язану з вашою, і спробуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не спрацюють, сміливо звертайтесь до нас, точно заповнивши цю форму. Будь ласка, надайте більше деталей у полі опису, щоб ми могли надати точні рішення чи пропозиції.

Як змусити перезавантажити Galaxy Note 5

На відміну від попередніх моделей пристроїв Galaxy, Galaxy Note 5 не постачається зі знімним акумулятором, тому, якщо він замерз і не реагує, ви не можете просто витягнути акумулятор, щоб вимкнути пристрій. Інженери Samsung, звичайно, вже думали про це, тому вони додали одну комбінацію клавіш, що при правильному виконанні пристрій виконає імітаційне відключення акумулятора, що примусово перезавантажить телефон.

Щоб зробити це, просто PRESS і ТРИМАТИ на вниз гучності і харчування клавіші разом 20 до 30 секунд або поки телефон перезавантажується.

Серед проблем, які можна вирішити за допомогою цієї процедури, є:

 • Заморожений телефон
 • Пристрій, що не реагує
 • Дуже мляві показники через постійне заморожування
 • Не реагує через збій програми
 • Застряг під час завантаження та не реагував тощо.

Як запустити Galaxy Note 5 у безпечному режимі

Безпечний режим - це перша безпечна процедура, яку ви можете використовувати для діагностики проблеми. Як тільки пристрій завантажиться в цьому режимі, всі сторонні або завантажені програми будуть тимчасово вимкнені, залишаючи при цьому попередньо встановлені та основні служби.

 1. Повністю вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Як тільки з’явиться повідомлення “Samsung Galaxy Note5”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Телефон перезапуститься, але натискайте кнопку Vol Down.
 5. Після того, як телефон закінчить перезапуск, у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення «Безпечний режим».
 6. Тепер ви можете відпустити кнопку зменшення гучності.

Тепер, коли телефон перебуває в безпечному режимі, ви можете…

 • Продовжуйте вирішення проблем
 • Використовуйте свій телефон без сторонніх програм
 • Створіть резервну копію даних у хмарі або через комп’ютер
 • Слідкуйте за своїм телефоном на наявність проблем, пов’язаних із прошивкою

Як стерти розділ кешу на Galaxy Note 5

Під час першого завантаження, відразу після того, як ви придбали телефон, система створюватиме файли для кожної програми та послуги. Ці файли зберігатимуться у певному каталозі, до якого матиме доступ лише система; каталог називається кеш-розділом. З часом деякі файли пошкоджуються, особливо під час оновлення. Якщо нова система намагається їх використовувати, можуть виникнути конфлікти. Отже, вам потрібно видалити застарілі файли, щоб нова система створювала нові, але оскільки у вас немає доступу до цих файлів, вам потрібно скористатися процедурою, яку встановили для вас розробники Android - стерти розділ кешу в режимі відновлення.

Отже, вам потрібно спочатку завантажити телефон у режимі відновлення, перш ніж ви зможете стерти розділ кешу. Ось як ...

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. Використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити опцію «стерти розділ кешу», і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Серед проблем, які можуть бути вирішені цією процедурою, є ...

 • Телефон застряг у логотипі під час завантаження
 • Пристрій увійшов у цикл завантаження або не може завантажитися успішно
 • Телефон випадково перезавантажується після оновлення
 • Пристрій не може вийти з безпечного режиму
 • Телефон час від часу завмирає, затримується або не реагує

Як очистити кеш і дані програми на Galaxy Note 5

Незалежно від того, є програма попередньо встановленою або сторонньою (завантаженою), після її збою перше, що вам потрібно зробити, це очистити кеш-пам’ять та дані. Частіше ці файли пошкоджуються, тому вам потрібно змусити систему створити новий кеш. Однак видалення файлів даних призведе до повернення програми до стандартних налаштувань та видалення всіх даних, накопичених з часом.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. У розділі "ЗАЯВКИ" знайдіть і торкніться Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб відобразити відповідний екран, але для відображення всіх програм виберіть екран «ВСІ».
 5. Знайдіть і торкніться програми, яка має проблеми.
 6. Торкніться Очистити кеш, щоб видалити кешовані файли.
 7. Торкніться Очистити дані, а потім OK, щоб видалити завантажені дані, дані для входу, налаштування тощо.

Ця процедура вирішить такі проблеми:

 • Збій програми
 • Заморожування та відставання програм
 • Випадкові зупинки та перезавантаження через несумісність програм
 • Мляві програми
 • Інші конфлікти, спричинені новою системою після оновлення мікропрограми

Встановіть та видаліть програми на Galaxy Note 5

Встановити програми на телефоні Android дуже просто, але знайти таку, яка може бути вам корисною, часом може бути складно, особливо якщо ви не знаєте назви програми. Для тих, хто все ще починає використовувати Android, ось як встановити програму…

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться програми Play Store.
 3. Опинившись у магазині Play, ви можете шукати програму за категоріями, або якщо ви знаєте назву програми, просто введіть її в поле пошуку.
 4. Знайшовши потрібну програму, торкніться її.
 5. Тепер натисніть кнопку Встановити, а потім Прийняти.
 6. Для платних програм торкніться ціни та дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 7. Залежно від розміру програми та швидкості підключення до Інтернету, завантаження та встановлення програми може зайняти кілька-кількох хвилин.
 8. Встановлення буде автоматизовано, і після завершення ви отримаєте сповіщення, тоді ви зможете використовувати програму.

Є два способи видалити програми, якими ви більше не хочете користуватися. Перша процедура здійснюється через Play Store, а друга - через менеджер програм.

Видалення програми через Play Store

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться програми Play Store.
 3. Торкніться Мої програми.
 4. Торкніться програми, яку потрібно видалити.
 5. Торкніться Видалити, потім OK для підтвердження.

Видалення програми через менеджер програм

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. У розділі "ЗАЯВКИ" знайдіть і торкніться Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб відобразити відповідний екран, але для відображення всіх програм виберіть екран «ВСІ».
 5. Знайдіть і торкніться програми, яка має проблеми.
 6. Торкніться Видалити, потім Добре.

Примітка . Видалити можна лише сторонні або завантажені програми. Інші можна лише вимкнути, а деякі програми повинні залишатися запущеними, щоб телефон працював належним чином.

Сторонні програми, які можуть спричинити проблеми відразу після встановлення, слід негайно видалити, щоб уникнути подальших конфліктів із системою чи іншими програмами.

Як відновити заводські налаштування Galaxy Note 5

Скидання до заводських значень просто означає повернення телефону до заводських налаштувань або за замовчуванням. За допомогою цієї процедури можна виправити майже всі проблеми та помилки, пов'язані з прошивкою, але ви також повинні знати, що всі ваші файли, дані, налаштування, програми, мелодії дзвінка, облікові записи тощо будуть знищені, і їх неможливо отримати після скидання . Тому обов’язково потрібно зробити резервну копію кожного біта даних, який ви не хочете втратити, перш ніж виконувати наведені нижче дії ...

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться піктограми Налаштування.
 3. У розділі "Особисте" знайдіть і торкніться Резервне копіювання та скидання.
 4. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 5. Торкніться Скинути пристрій, щоб продовжити скидання.
 6. Залежно від використовуваного блокування безпеки введіть PIN-код або пароль.
 7. Натисніть Продовжити.
 8. Торкніться Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Після цього втрачені дані ніколи не будуть отримані, якщо ви не створили резервну копію.

Як виконати Master Reset на Galaxy Note 5

Існує невелика різниця між заводським скиданням та основним скиданням, хоча результати можуть бути однаковими. Останній, крім того, що може зробити перший, переформатує розділ даних, де зберігаються всі системні файли та важливі файли програм. Це також стане в нагоді, якщо сама система Android продовжує збій і користувач не може отримати доступ до налаштувань.

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Так - видалити всі користувацькі дані» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Скинути налаштування до заводських налаштувань простіше, ніж це, тому ви можете використовувати попередню процедуру, якщо з вашим телефоном немає інших серйозних проблем. Якщо у вас є одне з наведеного, вам краще скористатися Master Reset, якщо ...

 • Телефон перезавантажується випадковим чином
 • Час від часу замерзає
 • Це так сильно відстає
 • Для завантаження програм потрібні віки
 • Додаток Налаштування аварійно завершує роботу, що характеризується помилкою "На жаль, Налаштування зупинено".
 • Сама система аварійно завершує роботу, що часто характеризується помилкою "На жаль, система Android зупинилася".
 • Він не може успішно завантажитися або застряг у логотипі тощо.

Ми сподіваємось, що ці посібники можуть допомогти вам в тій чи іншій мірі. Дякуємо за читання та бажаємо всього найкращого.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.