Як видалити вірус на Samsung за допомогою безпечного режиму

Зазвичай існує безліч методів ефективного видалення вірусу на пристрої Samsung, і одним із них є перезапуск у безпечний режим. Подібно до безпечного режиму Windows, інструмент безпечного режиму на телефоні Samsung також вимикає сторонні програми. Усі попередньо встановлені програми, які спочатку постачались із програмним забезпеченням, єдині, яким дозволено працювати в цьому режимі, тоді як інші сторонні програми заблоковані. Це означає, що ви можете вирішити проблему з пристроєм на наявність вірусів, оскільки жодна програма сторонніх розробників, яка, як правило, є основним джерелом зловмисного програмного забезпечення, не може працювати.

Засіб безпечного режиму зазвичай використовується разом з іншими процедурами видалення вірусів, такими як сканування шкідливих програм або антивірусних програм. Пристрої Samsung також мають вбудовані антивірусні програми або системи сканування, які можна використовувати для видалення шкідливих програм. Якщо ці автоматизовані системи не можуть повністю видалити вірус з вашого пристрою, ви можете вручну знайти джерело проблеми за допомогою безпечного режиму.

Перезапуск у безпечний режим

Потрібний час: 2 хв.

Завантажити пристрій Samsung у безпечний режим легко. Наведені нижче кроки типові для пристроїв Samsung Galaxy, хоча деякі старі телефони, що не є Galaxy, можуть мати дещо інший спосіб. Кнопки живлення пристроїв Samsung також можуть бути розташовані по обидва боки телефону, але це, по суті, єдина незначна різниця. Решта кроків все одно повинні бути такими ж, як нижче.

 1. Витягніть меню Живлення.

  Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться меню вимкнення живлення .

 2. Перезапустіть у безпечному режимі.

  Натисніть і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.

 3. Почніть перезапуск у безпечному режимі.

  Торкніться кнопки Безпечний режим .

 4. Зачекайте, поки процес завершиться.

  Процес може зайняти до 30 секунд. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана повинен з’явитися “ Безпечний режим ”.

 5. Повернення до звичайного режиму.

  Щоб вийти з безпечного режиму, натисніть і утримуйте кнопку живлення та виберіть Перезапустити .

Видаліть вірус вручну за допомогою безпечного режиму

Якщо ваш телефон Samsung демонструє ознаки присутності вірусу, однією з можливих причин його виникнення має бути поганий додаток, а для його видалення доведеться запустити пристрій у безпечному режимі. Щоб перевірити, чи є в системі шкідливий додаток, потрібно перезапустити телефон Samsung у безпечний режим і спостерігати за ним. Якщо знаки перестають відображатися, коли пристрій працює в безпечному режимі, вірус повинен бути причиною сторонньої програми. Тут корисний інструмент безпечного режиму.

Оскільки сторонні програми не можуть працювати в безпечному режимі, ви можете звузити підозрілі програми, видаляючи їх по черзі. Безпечний режим не скаже вам, яка саме програма викликає проблему, але ви можете визначити винуватця, поступово видаляючи програму окремо.

Ось що вам потрібно зробити:

 1. Завантажте пристрій у безпечний режим.
 2. Коли телефон працює в безпечному режимі, спостерігайте за ним кілька хвилин і перевірте, чи немає проблеми.
 3. Якщо ознак зараження вірусом немає, це означає, що їх викликає стороння програма. Ви можете видалити один додаток, який, на вашу думку, може бути поганим. Почніть із програми, з якою ви не знайомі, або з нещодавно доданої.
 4. Важливо, щоб ви одночасно видаляли лише одну програму. Видаливши програму, перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте проблему ще раз.
 5. Якщо ваш телефон продовжує виявляти симптоми вірусу, повторіть кроки 1-4 ще раз. Робіть цей цикл, поки телефон не нормалізується. Якщо це трапиться, остання видалена вами програма має бути джерелом зловмисного програмного забезпечення. Не встановлюйте цю програму знову.

Пропоновані показники:

 • Як визначити останній використовуваний додаток для виправлення спливаючих оголошень в Android
 • Як заблокувати спливаючі оголошення в Інтернет-браузері Samsung
 • Як заблокувати спливаючі оголошення в Google Chrome

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.