Що робити, якщо ваш iPhone не ввімкнеться після оновлення iOS 13

Багато власників iPhone, які нещодавно отримали оновлення iOS 13, повідомили, що їх пристрої вимкнуто і більше не вмикатимуться. Але суть цієї проблеми полягає в тому, що, поки ваш пристрій не має ознак фізичного та / або рідинного пошкодження, ви завжди можете змусити його реагувати знову. Вам навіть не потрібно робити кілька складних процедур, щоб оживити ваш iPhone. 

У цьому дописі я поділюсь з вами кількома дуже простими, але ефективними рішеннями, які змусять ваш iPhone не вмикатись знову. Отже, якщо ви один із власників, котрий спричинив подібну проблему, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам в тій чи іншій мірі. 

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Виправлення iPhone, який не вмикається після iOS 13

Здебільшого ця проблема виникає внаслідок збою прошивки. Це часто створює враження, що на вашому пристрої є якісь проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням, але насправді це насправді досить незначна проблема прошивки. Ось що вам потрібно зробити щодо цієї проблеми ...

Перше рішення: Примусово перезавантажте iPhone

Ця процедура є найбільш ефективною проти збою системи. Насправді це може бути єдине, що вам потрібно зробити, щоб виправити iPhone, який не вмикається після оновлення прошивки. Примусовий перезапуск насправді являє собою змодельоване видалення акумулятора, яке оновить пам’ять вашого пристрою та перезавантажить усі служби. Це не призведе до видалення будь-яких ваших файлів або даних. Таким чином, це безпечно, але досить ефективно для вирішення такої проблеми. Ось як ви це робите: 

  1. Швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім кнопку зменшення гучності.
  2. Як тільки ви відпустите кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте бічну або клавішу живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.

Найчастіше це виправляє iPhone, який застряг на чорному екрані. Але якщо вам не вдалося змусити пристрій відповісти, зробіть цю процедуру ще кілька разів, перш ніж виконувати наступну процедуру. 

Друге рішення: зарядіть iPhone і виконайте примусовий перезапуск

Якщо перше рішення для усунення проблеми і ваш iPhone все ще не вмикається, то дуже можливо, що акумулятор повністю розрядився. Бувають випадки, коли прошивка аварійно завершує роботу, коли пристрій досягає критичного рівня заряду батареї або до того, як закінчиться сік. Коли це трапляється, ваш iPhone не реагує на зарядний пристрій або коли ви утримуєте клавішу живлення. Але не хвилюйтеся, з цим завжди можна щось зробити. Ось як ...

  1. Підключіть зарядний пристрій iPhone до працюючої розетки. 
  2. За допомогою оригінального кабелю підключіть телефон до зарядного пристрою. 
  3. Незалежно від того, відображає телефон символ зарядки чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою принаймні 10 хвилин. 
  4. Швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім кнопку зменшення гучності.
  5. Як тільки ви відпустите кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте бічну або клавішу живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.

Поки ваш iPhone не вимикається через фізичні або рідинні пошкодження, ви зможете змусити його знову реагувати, виконавши одну з цих процедур. 

Я сподіваюся, що ця публікація якось допомогла вам зробити ваш iPhone, який більше не вмикається, відповідати знову. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Для тих, кому ми допомогли, будь ласка, поширіть цю інформацію, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter. Ви також можете відвідати наш канал Youtube, оскільки ми щотижня публікуємо корисні відео.