Як виправити контролер PS4, що блимає білим випуском | НОВЕ 2020!

Контролер PS4 зазвичай постачається в комплекті з ігровою консоллю PS4, коли ви його купуєте. Ви отримаєте бездротовий контролер DualShock 4, якому не потрібні дроти для підключення до ігрової консолі. Хоча це надійний контролер, є випадки, коли можуть виникати певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему контролера PS4, що блимає білим кольором.

Як виправити проблему контролера PS4, що блимає білим кольором

Перш ніж виконувати будь-який із рекомендованих кроків з усунення несправностей, перелічених нижче, найкраще перезапустити PS4. Ця дія оновлює операційну систему та видаляє всі пошкоджені тимчасові дані, які можуть спричинити проблему.

Є кілька факторів, які можуть спричинити цю конкретну проблему, починаючи від збоїв в контролері і закінчуючи проблемою налаштування. Нижче наведено рекомендовані кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему.

Виправлення №1: Скиньте контролер

Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, - це оновити контролер, скинувши його. Ось як:

 1. За допомогою маленької шпильки натисніть кнопку скидання на контролері протягом 3 секунд. Кнопка скидання розташована на задній панелі верхнього правого гвинта. Зверніть увагу, що контролер повинен бути ввімкнений, а білий індикатор повинен блимати, коли ви це робите.
 2. Після скидання контролера повністю вимкніть PS4. Зачекайте 2-3 хвилини.
 3. Увімкніть PS4 і спробуйте підключити контролер до консолі.
 4. Переконайтеся, що проблема контролера PS4 все ще блимає білим кольором.

Виправлення No2: Спробуйте використати кабель micro USB для підключення контролера до PS4

Іншим способом підключення контролера до PS4 є використання дротового з'єднання. Спробуйте перевірити, чи це працює, і якщо це так, ви можете повернутися до бездротового з'єднання.

 1. Вимкніть пристрій PS4 з передньої частини консолі та переведіть його в режим сну.
 2. Коли всі індикатори на консолі зникнуть, від'єднайте кабель живлення від розетки.
 3. Натисніть кнопку живлення на PS4 протягом 30 секунд, щоб переконатися, що вся потужність розряджена.
 4. Підключіть контролер до PS4 за допомогою кабелю micro USB.
 5. Увімкніть консоль.
 6. Переконайтеся, що проблема контролера PS4 все ще блимає білим кольором. Якщо цього не сталося, спробуйте повернутися до бездротового з'єднання.

Виправлення №3: Спробуйте використати інший контролер

Ви внесете деякі зміни налаштувань на консолі за допомогою цього другого контролера.

 1. Підключіть другий контролер до консолі належним чином і переконайтесь, що він працює.
 2. За допомогою другого контролера перейдіть до Налаштування> Пристрої> Пристрої Bluetooth . Переконайтесь, що у цьому вікні присутній лише робочий контролер.
 3. На контролері, який не працює, натисніть кнопку Спільний доступ протягом приблизно 5 секунд. Крім того, одночасно натискайте кнопку PS, поки не побачите, як індикатор блимає двічі щосекунди або близько того.
 4. Виконавши обидва кроки, ви побачите обидва контролери (Працює: Greenlight, Підключений; Не працює: Немає зеленого світла).
 5. Тепер, використовуючи робочий контролер, виберіть непрацюючий контролер, і він спробує створити пару з пристроєм (відображатиметься "Будь ласка, почекайте").
 6. Вам буде запропоновано підключитися до нового пристрою. Натисніть Так.
 7. Переконайтеся, що проблема контролера PS4 все ще блимає білим кольором.

Виправлення No4: Увімкніть безпечний режим

Безпечний режим запускає консоль лише з основними функціями. Звідси ви можете виконати кілька кроків з усунення несправностей.

 1. Натисніть кнопку живлення на передній панелі PS4, щоб вимкнути її. Індикатор блиматиме кілька разів.
 2. Коли PS4 вимкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення та утримуйте її, доки не почуєте два звукові сигнали. Зазвичай перший звуковий сигнал лунає, коли ви натискаєте його спочатку, а другий звуковий сигнал, коли ви продовжуєте натискати (приблизно 7 секунд).
 3. Підключіть контролер PS4 за допомогою кабелю USB і натисніть кнопку PlayStation, яка присутня на контролері. Ви успішно перейшли в безпечний режим.
 4. Після того, як ви перейдете в безпечний режим, виберіть 5-й варіант «Відновити базу даних». Цей параметр сканує весь диск і створює нову базу даних вмісту. Зачекайте, поки процес завершиться (це може зайняти деякий час, залежно від обсягу даних). Цей параметр може стерти всі ваші дані та конфігурації на PlayStation 4. Не забудьте правильно зберегти дані, перш ніж продовжувати це рішення.
 5. Переконайтеся, що проблема контролера PS4 все ще блимає білим кольором.

Пропоновані показники:

 • Як виправити помилку FIFA 21 неможливо підключитися до помилки сервера EA | НОВЕ 2020!
 • Як виправити FIFA 21 не встановлюється (проблеми із завантаженням) НОВЕ 2020!
 • Як виправити проблеми зі збоями Super Mario 3D All-Stars | НОВЕ 2020!
 • Як виправити серйозний збій Sam 4 (або не запустити) НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео та підручники з усунення несправностей.