Як отримати підтвердження на Xbox

Чи знали ви, що можете отримати підтвердження на Xbox One? Якщо ти цього не зробив, ну ти маєш рацію, ти не можеш! У більшості випадків ви не можете отримати підтвердження на Xbox. У Microsoft дійсно існує система перевірки на Xbox, але вона не буде працювати для широкої громадськості. Це навіть не підійде знаменитостям чи великим брендам, просто тому, що Xbox - це не місце для реклами. Тим не менше, якщо ви хочете отримати підтвердження на Xbox, існує спосіб обійти систему Microsoft.

Отже, якщо ви хочете, щоб вас перевірили на Xbox One, обов’язково дотримуйтесь наведених нижче інструкцій. Ми проведемо вас крок за кроком і як це зробити.

Чи можете ви отримати підтвердження на Xbox?

Microsoft не має офіційної системи, яка дозволяє людям проходити перевірку на Xbox Live. Це тому, що Xbox Live насправді не є платформою соціальних медіа - це не місце для брендів та компаній для реклами своєї продукції. Це в першу чергу місце для геймерів, щоб вони могли зв’язуватися разом і насолоджуватися улюбленими відеоіграми в командних режимах.

Отже, відповідь - ні, ви не можете офіційно пройти перевірку на Xbox One. Однак ви все одно можете побачити деякі теги геймерів із зеленим значком підтвердження. Це надзвичайно ексклюзивний клуб, оскільки це те, що ви побачите лише в офіційних співробітниках Microsoft та Xbox. Ви також можете побачити розробників ігрових компаній із зеленою позначкою - можливо, людей із, скажімо, Rockstar Games, Sony, Bethesda тощо.

Якщо ви бачили в Інтернеті людей із перевіреними особами, також надзвичайно малоймовірно, що вони були десь офіційними розробниками. Швидше за все, вони зробили те саме, що ми збираємося показати вам нижче - вставте спеціальні символи в їх ім'я, щоб здавалося, ніби тег гравця справді підтверджений.

Як пройти перевірку на Xbox

Отже, що, якщо ви все-таки хочете пройти перевірку на Xbox Live? Як ми вже згадували, офіційного способу зробити це немає, але вас можуть неофіційно перевірити, поставивши слово «Підтверджено» під своїм ім’ям на Xbox Live.

Перший крок - перейти на сайт Xbox.com та увійти у свій профіль. Після входу в систему перейдіть до налаштувань редагування профілю. Далі ви можете скопіювати спеціальний символ, який ви знайшли в мережі поруч із вашим ім’ям. Ви навіть можете поставити Перевіреного розробника, після чого поставити галочку в Імені, а потім залишити решту свого імені в полі Прізвище. Він відображатиметься як Перевірений розробник ✔️ + Прізвище в Інтернеті.

Чи надасть Microsoft перевірену систему в майбутньому?

Цьому питанню Microsoft задавали неодноразово, але вони не вказали і не сподіваються, що буде система для перевірених тегів геймерів. Як ми вже згадували раніше, Xbox Live не є соціальною медіа-платформою, такою як Twitter або Facebook, тому насправді немає необхідності в цьому значку підтвердження, крім статусу.

Вирок

Як бачите, перевірити на Xbox практично неможливо. Однак, якщо ви наполягаєте на тому, щоб мати такий особливий статус, існує спосіб, який ви можете сфальсифікувати, як ми зазначили вище. Ми не рекомендуємо підробляти, оскільки видавати себе за когось ніколи не є гарною ідеєю, і, за певних обставин, це може спричинити вас у біді. Краще дотримуватися оригінального імені та прізвища, а не дуритись із усім цим.

Там дійсно були  деякі  випадки , коли Microsoft була відверта заборонила людей , які підробили перевірений тег. Тим не менш, насправді не варто ризикувати цим, особливо якщо ви витратили кілька сотень доларів на свій рахунок Xbox, лише щоб заборонити його через якусь дурну помилку. Після цього немає реального способу повернути рахунок - вам потрібно створити новий рахунок або платити за все спочатку.