Як виправити проблему не швидкої зарядки Galaxy S10 (заряджається повільно або Samsung S10 не швидко заряджається)

Привіт шанувальники Android! Ця стаття намагається виправити проблему повільної зарядки на Galaxy S10. Якщо ви один з небагатьох нещасних користувачів, у яких на вашому Galaxy S10 виникає проблема швидкої зарядки, ми сподіваємось, ця публікація допоможе це виправити.

Як виправити проблему не швидкої зарядки Galaxy S10 (заряджається повільно або швидка зарядка не працює)

Як правило, пристрої Samsung Galaxy, такі як Galaxy S10, зазвичай не стикаються з проблемами зарядки кабелю або швидкої зарядки. Нечисленні пристрої, які зазвичай отримують, відправляються на ремонт, хоча деякі випадки можна виправити на рівні користувача. Дізнайтеся, як боротися з проблемою повільної зарядки, виконавши наведені нижче дії.

Переконайтеся, що швидка зарядка ввімкнена. Швидке заряджання за допомогою кабелю та бездротової мережі за замовчуванням увімкнено на вашому S10. Якщо ви вже гралися з налаштуваннями вашого пристрою, переконайтеся, що ще раз перевірте швидкі параметри кабельного та бездротового заряджання в розділі Налаштування.

Примусова перезавантаження. Якщо ви виявите, що ваш Samsung Galaxy S10 більше не швидко заряджається, коли швидка зарядка ввімкнена, за допомогою кабелю або бездротової зарядки, перше, що ви хочете зробити, це перезавантажити систему. Деякі випадки повільної зарядки були спричинені незначними помилками, які зникають після оновлення пристрою. Обов’язково перезавантажте Galaxy S10, імітуючи ефекти процедури «витягування батареї». Ось як це робиться:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Примітка: Зачекайте кілька секунд, щоб з’явився екран режиму завантаження технічного обслуговування.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Примітка: Використовуйте кнопки гучності, щоб переглядати доступні опції, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) виберіть. Також зачекайте до 90 секунд для завершення скидання.

Використовуйте офіційні аксесуари Samsung. Коли справа стосується будь-якої проблеми з заряджанням на пристроях Samsung Galaxy, одне з важливих базових речей - це забезпечити використання офіційних аксесуарів Samsung. Якщо ви не використовуєте зарядний кабель та адаптер, що постачаються з вашим пристроєм, переконайтеся, що ви використовуєте їх зараз. Якщо ви не можете легко знайти оригінальний кабель та адаптер, спробуйте позичити їх у когось. Або ви можете відвідати місцевий магазин Samsung і зарядити S10 за допомогою оригінального кабелю та зарядного пристрою.

Іноді сторонні кабелі та адаптер можуть бути несумісними з пристроєм Samsung Galaxy. Позбудьтеся від них і перейдіть на оригінальні, що додаються до вашої коробки.

Використовуйте інший кабель або адаптер. Якщо у вас виникають проблеми з аксесуарами, якими ви користуєтеся зараз, наступним кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити, є використання іншого набору аксесуарів. Як і сам телефон, кабель USB може зіпсуватися з ряду причин. Офіційний USB-кабель Samsung має всередині багато крихітних проводів, які можуть легко порватися, якщо ви погано з ними поводитесь. Чим більше цих крихітних проводів розірвано, тим менша кількість енергії передається на ваш пристрій під час заряджання, що може бути причиною повільної зарядки. Якщо в кабелі є очевидні ознаки пошкодження, слід розглянути можливість придбання нового як кроку з усунення несправностей і, можливо, як рішення.

Вимкніть під час заряджання. У деяких випадках зарядка може здаватися повільною, якщо телефон втрачає енергію більше заряду, що надходить. Це може бути пов’язано із збоєм програмного забезпечення, проблемою заряду батареї або занадто великою кількістю програм, що працюють одночасно у фоновому режимі. Щоб перевірити, чи є щось із цього причиною вашої проблеми, спробуйте вимкнути пристрій і подивитися, як він заряджається. Якщо швидка зарядка працює, коли ваш S10 вимкнений, вам слід усунути неполадки, щоб дізнатись, в чому проблема.

Стерти кеш розділ. Іноді можуть виникати проблеми, якщо пошкоджено системний кеш. Android використовує набір тимчасових файлів для швидкого завантаження програм. Оновлення або встановлення додатків можуть пошкодити цей кеш, що може призвести до проблем. Щоб підтримати системний кеш у хорошій формі, спробуйте очистити розділ кешу. Ось як це робиться:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо стирання розділу кешу телефону не дозволяє вирішити проблему не швидкої зарядки на вашому пристрої, спробуйте наступне обхідне рішення.

Калібрувати ОС та акумулятор. Іноді Android може втратити фактичний рівень заряду акумулятора. Щоб перекалібрувати операційну систему так, щоб вона отримувала точні показники рівня заряду акумулятора, виконайте наступне:

 1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100%. Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
 4. Перезавантажте пристрій.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Перевірте наявність поганого додатка. Ще однією можливою причиною вашої проблеми може бути поганий додаток. Ми говоримо про можливу сторонній додаток, який ви встановили безпосередньо перед початком проблеми, або погано закодовану програму, яка стала проблематичною після оновлення. Щоб перевірити, чи винна одна з програм, завантажте пристрій у безпечний режим. У цьому режимі всі сторонні програми буде призупинено та не працюватимуть. Якщо ваш S10 заряджається нормально та швидко лише у безпечному режимі, це означає, що у вас є погана проблема з додатком.

Щоб перезавантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, вам слід скористатися методом усунення. Ось що ви можете зробити:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Встановити оновлення. Оновлення Android та додатків може не означати багато для багатьох користувачів, але це так само важливо, як і будь-які інші рішення, про які ми згадуємо до цього часу. Деякі проблеми Android можна виправити лише зміною деяких кодів, і оскільки виправлення відбувається, не знаючи про це користувача, мало хто з ентузіазмом це робить. Деякі навіть заважають своєму пристрою навмисно не завантажувати оновлення. Якщо ви один з них, рекомендуємо припинити це робити та встановити будь-які оновлення, які очікують на розгляд зараз.

Якщо ви отримуєте програми з магазину Google Play, не забудьте відкрити програму та встановити звідти її оновлення. Додатки, що не належать до Play Store, оновлюються окремо, завантаживши для них файл .apk. Обов’язково оновіть ці програми, якщо вони є на вашому пристрої.

Якщо ваш Samsung Galaxy S10 все ще не швидко заряджається до цього моменту, спробуйте наступний варіант.

Заводські налаштування. Остаточне усунення несправностей пристрою, яке ви можете зробити, - це стерти телефон або виконати заводські скидання. Якщо причина проблеми пов’язана із програмним забезпеченням, швидше за все, допоможе скидання налаштувань. Обов’язково створіть резервну копію своїх особистих даних, перш ніж це зробити.

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ремонт. Якщо жодне з наведених вище рішень не спрацює, і ваш Samsung Galaxy S10 все одно не буде швидко заряджатись, винні несправні апаратні компоненти, такі як проблеми із зарядним портом, USB C, USB-портом тощо. Обов’язково зв’яжіться з компанією Samsung, щоб відремонтувати телефон.


Я сподіваюся, що ми зможемо допомогти вам вирішити проблему заряджання кабелю та / або повільної зарядки на вашому Galaxy S10. Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.