Половина екрану Samsung Galaxy S7 - проблема білого кольору та інші пов'язані з цим проблеми

Без сумніву, одне з перших, що ви помітите на #Samsung #Galaxy # S7, - це його прекрасний 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 1440 x 2560 пікселів. Зображення, що відображаються на екрані, здається, оживають, оскільки кольори справді блискучі. Це робить телефон чудовим для використання в різних мультимедійних цілях. Хоча багато людей задоволені роботою телефону, все ще існують випадки, коли можуть виникати певні проблеми, пов’язані з дисплеєм, про які ми сьогодні розглянемо. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему половини екрану Galaxy S7 і проблеми, пов’язані з ним.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S7 Половина екрану біла

Проблема: телефон був на бездротовому зарядному пристрої, приблизно через 20 хвилин половина екрану мерехтіла. Тож я відразу відключив живлення. Телефон і екран були гарячі. Вилучений футляр. Коли воно охололо, я його знову включив. Він чуйний, але половина екрану порожньо біла.

Рішення: Перше, що вам слід зробити в цьому конкретному випадку, це перевірити, чи не спричиняє проблему якась помилка програмного забезпечення, виконавши кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Виконайте змодельоване витягування батареї, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Перевірте, чи проблема все ще виникає.
  • Щоб перевірити, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма, запустіть телефон у безпечному режимі. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Спробуйте стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, це вже могло бути спричинено апаратним компонентом, який не працює. Вам потрібно буде принести телефон у сервісний центр і перевірити його, чи це так.

S7 має тінь на кнопках клавіатури

Проблема. На екрані були тіні кнопок клавіатури, а на кольоровому екрані - 2 кольорові тони. Темніше і світліше. Прошу допомогти мені. Я вважав, що це проблеми з РК. Сподіваюсь почути frm u найближчим часом

Рішення: Спробуйте спочатку перевірити, чи не викликає цю проблему програма, запустивши телефон у безпечному режимі. Чи виникає проблема в цьому режимі? Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Як тільки скидання буде завершено, ще не встановлюйте на свій телефон жодної програми. Натомість спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще виникає. У такому випадку телефон може страждати від вигорання екрана. Ця проблема найпоширеніша серед телефонів з дисплеями AMOLED, оскільки світлодіоди на цьому типі дисплея з часом згасають.

Єдиний спосіб виправити дисплей, що має проблему вигоряння, - це замінити весь блок дисплея в сервісному центрі.

S7 має фіолетову чорну крапку після того, як телефон упав

Проблема: Привіт, я кинув телефон і побачив, що на ньому є одна біла вертикальна лінія, що спускається по лівій стороні екрана. Сенсорний екран не працював, а частина екрану має фіолетово-чорнувату крапку, яка постійно зростає. Верхня ліва частина екрану тепер майже повністю покрита. Що сталося, і чи можу я виправити свій телефон, чи мені доведеться купувати новий телефон?

Рішення: Здається, що дисплей пошкодився, коли ви впустили телефон. Ви все ще можете зафіксувати телефон, замінивши блок дисплея в сервісному центрі.

S7 Права половина екрану мерехтить

Проблема: Сьогодні вранці права половина мого екрану почне мерехтіти, іноді зафіксуючи на місці зображення, яке було там. Всі функції все ще є. Це відбуватиметься майже випадково. Скидання виправляє це на деякий час, але потім він починає створювати резервні копії дуже випадково і зникає. Я також помітив, що відчувається, що телефон нагрівається, поки це відбувається. У мене є телефон близько 2-3 місяців. Буду вдячний за будь-яку допомогу… Я очистив кеш-пам’ять і скинув номер телефону. Також зробив перезапуски 2 або 3 рази.  

Рішення. У цьому конкретному випадку потрібно спочатку перевірити, чи не створює проблему встановлена ​​вами програма. Для цього просто запустіть телефон спочатку в безпечному режимі. Після того, як телефон перебуває в цьому режимі, перевірте, чи все ще екран мерехтить. Якщо цього не сталося, проблема, швидше за все, спричинена завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Якщо скидання не допомогло вирішити проблему, я пропоную вам принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Екран S7 не вмикається після падіння

Проблема: Отже нещодавно у відпустці я впустив телефон з верхньої частини руїни, і він тріснув, але коли я взяв його, екран не ввімкнувся, але кнопки внизу засвітилися. я думаю, що це може бути просто той факт, що телефон зазнав сильних падінь або чогось іншого ... якщо у вас є якась порада, яка була б корисною

Рішення: Дуже ймовірно, що дисплей пошкоджений падінням, судячи з пошкодженої тріщини. Вам потрібно буде замінити збірку дисплея в сервісному центрі, щоб вирішити цю проблему.

Екран S7 чорний із синім світлодіодним світлом

Проблема: Мій samsung galaxy s7 вібрує синім світлом, і він отримує повідомлення. Екран чорний і не світиться. Я перепробував все на вашому сайті, і нічого не працює, екран все ще чорний

Рішення: Для цієї конкретної проблеми спочатку слід виконати змодельоване витяг акумулятора, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Якщо проблема не зникає, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення та виконати заводські скидання. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам потрібно перенести телефон у сервісний центр і перевірити його.

S7 не відображає Netflix на телевізорі

Проблема: Я відображаю на екрані все, від мого галактики s7 до мого гострого телевізора. До недавнього часу все працювало нормально, коли я намагаюся відкрити netflix, і це відключає мій розумний вигляд. Hulu directv і все інше добре відображаються до пізнього часу, коли я намагаюся відкрити netflix. Я намагався відобразити netflix на різних телевізорах і отримати однаковий результат

Рішення: Оскільки проблема, здається, є ізольованою для програми Netflix, я пропоную вам видалити програму та завантажити свіжу копію з Google Play Store.

Опція режиму екрану S7 неактивна

Проблема: Адаптивний дисплей на s7 став занадто інтенсивним і болить мої очі; однак, коли я заходжу в свої налаштування дисплея, параметр «Режим екрану» неактивний і не дозволяє мені натискати, щоб змінити його; Я використовував це налаштування, коли вперше отримав телефон (близько тижня тому), але зараз він не дозволить мені його змінити. Як виправити сіру кнопку?

Рішення: Щоб вирішити цю проблему, просто вимкніть налаштування кольору в меню Параметри - Доступність - Зір.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.