Як здійснити повне скидання на Google Pixel 3 XL

У вас проблеми з Google Pixel 3 XL, і вам потрібно його повністю скинути? Ця публікація покаже вам кроки, як це зробити.

Що таке апаратне скидання?

Апаратний скидання - це інша назва, яку люди зазвичай використовують для відновлення заводських налаштувань або загального скидання. В основному, апаратне скидання стирає телефон і повертає всі налаштування програмного забезпечення за замовчуванням. Зазвичай це робиться, якщо пристрій перестає реагувати, або якщо є проблема, яку неможливо усунути простим усуненням несправностей.

Апаратне скидання або заводське скидання видалить додані користувачем дані та програми. Ось деякі найчастіше видаляються елементи:

 • Контакти
 • Облікові записи електронної пошти
 • Дані системи та додатків
 • Налаштування програми
 • Завантажені програми
 • Медіа (музика, зображення та відео тощо)

Вимкніть захист пристрою Android

Google не хоче несанкціонованого доступу до ваших даних. Вони також хочуть стримати злодіїв від використання вашого телефону після скидання заводських налаштувань на ньому. Для реалізації цих двох вимог безпеки ваш Google Pixel 3 XL має функцію захисту пристрою Android, яка включає як функцію блокування екрана, так і функцію захисту пристрою Android. Захист пристрою Android заблокує ваш пристрій після відновлення заводських налаштувань, доки ви не надасте облікові дані Google. Це означає, що якщо особа не знає, що ім’я користувача та пароль облікового запису Google, пов’язані з пристроєм, телефон залишатиметься заблокованим. Щоб запобігти блокуванню пристрою після жорсткого скидання, переконайтеся, що

 • Ви знаєте ім'я користувача та пароль свого облікового запису Google, або
 • ви вимикаєте захист пристрою перед тим, як стерти телефон.

Крім того, якщо на пристрої або коли-небудь було встановлено шаблон, PIN-код тощо, під час початкового налаштування потрібно ввійти в обліковий запис Google.

Як здійснити повне скидання на Google Pixel 3 XL

Коли все встановлено, виконайте такі дії, щоб розпочати стирання Google Pixel 3 XL:

 1. Вимкніть Google Pixel 3 XL.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності, доки не з’явиться режим завантажувача (зображення Android із запуском над ним), а потім відпустіть.
 3. Виберіть режим відновлення. За допомогою кнопок гучності можна переглядати доступні опції, а для вибору - кнопку живлення. Пристрій миттєво спалахне початковий екран Google, а потім перезапуститься в режимі відновлення.
 4. Якщо на екрані відображається зображення зламаного Android із написом “No Command”, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Натисніть кнопку збільшення гучності один раз. Потім відпустіть кнопку живлення.
 5. На екрані відновлення Android виберіть Wipe data / factory reset.
 6. Виберіть Так. Зачекайте кілька хвилин, поки завершиться процес скидання заводських налаштувань.
 7. Виберіть Перезавантажити систему зараз. Залиште кілька хвилин для завершення процесів скидання до заводських налаштувань та перезавантаження.
 8. Знову налаштуйте телефон.