Як виправити Samsung Galaxy S8 Plus, який не вмикається (прості кроки)

Після багатьох років надання безкоштовної підтримки нашим читачам, ми вже зіткнулися з тисячами проблем, і ми вже знаємо кілька ефективних рішень майже для кожної проблеми, надісланої нашими читачами, включаючи виправлення для Samsung Galaxy S8 Plus, яке не вмикається . Це питання, хоч і може здатися дуже складним, насправді може бути результатом досить незначної проблеми в мікропрограмі. Більшість власників, які зіткнулися з цією проблемою, заявили, що змогли її виправити без допомоги техніків.

У цьому дописі я поділюсь з вами рішенням, яке працювало для багатьох наших читачів, у яких телефони загинули без видимих ​​причин. І нашою темою буде Galaxy S8 +, оскільки ми отримали кілька скарг від наших читачів щодо цього. Якщо ви є одним із власників цього телефону і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Перш ніж ми приступимо до усунення несправностей, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти найкраще для вас рішення. Якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, зв’яжіться з нами через нашу анкету з питань Android.

Рішення для Galaxy S8 Plus, яке не вмикається

Я впевнений, що наведене нижче рішення вирішить проблему, але майте на увазі, що воно працює лише у випадках, які виникли без видимих ​​причин. Якщо ви власник і з самого початку знаєте, що проблема почалася після того, як ваш телефон зазнав падіння або занурений у воду протягом тривалого часу, тоді наше рішення може не спрацювати, оскільки проблема вже пов’язана з обладнанням. Однак, якщо ця проблема розпочалася несподівано, і ви точно не знаєте, що з нею сталося, тоді спробуйте це ...

 • Натисніть і утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд.

Якщо припустити, що батареї вистачає, а апаратне забезпечення цілком нормальне, пристрій повинен завантажуватися нормально. Цю процедуру ми називаємо примусовим перезапуском, яка оновлює пам’ять вашого пристрою та змушує його завантажуватися, як випливає з назви. Якщо це не спрацьовує, тоді спробуйте це ...

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші протягом 10 секунд або доки екран не увімкнеться.

В основному це те ж саме, що і процедура вище, але ми просто переконуємось, що ви робите це правильно. Натискання та утримання клавіші живлення спочатку, а потім зменшення гучності має інший ефект, як коли ви робите це в зворотному напрямку; спочатку потрібно виконати останнє, перш ніж увімкнути телефон. Але якщо і це не спрацює, це те, що ви збираєтеся робити далі ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть телефон до нього за допомогою оригінального кабелю.
 3. Незалежно від того, чи телефон показує знаки зарядки чи ні, нехай він заряджається принаймні 10 хвилин.
 4. Тепер повторіть процедуру примусового перезапуску ще раз, але цього разу, поки телефон заряджається.

Одна з цих процедур повинна працювати і повертати ваш телефон до життя за умови достатньої кількості заряду акумулятора та пошкодження апаратних компонентів. Якщо випадково ваш телефон залишається без відповіді після всього цього, вам доведеться спробувати вирішити цю проблему. Продовжуйте читати, щоб ви отримували інструкції щодо усунення несправностей вашого S8 +, який не вмикається.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Що робити з Samsung Galaxy S8, який не вимкнеться або не реагує на клавішу живлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Як вирішити проблеми з вашим Samsung Galaxy S8, який більше не вмикається [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який розряджає акумулятор, а не заряджається при підключенні [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy S8 застряє на екрані Verizon під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли на вашому Samsung Galaxy S8 відображається чорний екран смерті [Посібник з усунення несправностей]

Усунення несправностей Galaxy S8 Plus, який не вмикається

З цією проблемою можна зробити кілька речей, але, сподіваюся, вам знадобиться час для усунення несправностей телефону. Якщо вам не комфортно виконувати наведені нижче процедури, вам слід негайно принести телефон до сервісного центру, щоб технік міг перевірити його для вас. Для тих, хто бажає усунути неполадки, ось що вам слід зробити:

Переконайтесь, що немає фізичних / рідких пошкоджень

Обов’язково спочатку перевірити телефон на наявність фізичних та рідких збитків, тому що якщо проблема пов’язана з однією з цих речей, марно вирішувати проблеми з пристроєм, знаючи, що проблема в апаратному забезпеченні.

Для фізичних пошкоджень просто подивіться на подряпини, вм’ятини та тріщини зовні. Сила, яка може зробити телефон марним, повинна залишити слід. Якщо телефон все ще бездоганний, перейдіть до наступного кроку.

На наявність пошкоджень рідини спочатку перевірте порт USB або зарядний пристрій. Подивіться, чи немає сліду рідини. Ви можете використовувати ватяну паличку для чищення навколо ділянки або вставити в неї невеликий шматочок тканинного паперу для вбирання вологи.

Потім вийміть лоток для SIM-картки, загляньте у гніздо для SIM-картки та знайдіть індикатор пошкодження рідини; це невелика наклейка, яка повідомляє вам, чи є на телефоні пошкодження рідини чи ні. Якщо LDI все ще білий, то пошкоджень рідиною немає, але все було б зовсім інакше, якби LDI став червоним або фіолетовим.

У випадках фізичного та / або рідинного пошкодження слід занести телефон у сервісний центр, щоб технік оцінив, наскільки серйозною є проблема.

Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі

Переконавшись, що на телефоні немає фізичних або рідких пошкоджень, наступне, що вам слід зробити, це спробувати завантажити його в безпечному режимі. Роблячи це, ви тимчасово вимикаєте всі сторонні програми, які можуть взяти участь у цій проблемі. Виконайте ці кроки і подивіться, що станеться:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 2. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 3. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо припустити, що телефон завантажується в цьому режимі, то проблема вже виправлена, оскільки ми вже ввімкнули пристрій. Спробуйте перезавантажити його в звичайному режимі, не роблячи нічого в безпечному режимі. Якщо це все одно призведе до чорного екрану, завантажтесь назад у безпечному режимі та знайдіть програми, які спричиняють проблему, та видаліть їх по черзі.

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Однак, якщо телефон все-таки відмовився завантажуватися в безпечному режимі, спробуйте наступний спосіб.

Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення

Режим відновлення системи Android є безпечним для майже всіх пристроїв Android. Навіть якщо у вашого телефону є серйозні проблеми з прошивкою, доки цілісність обладнання не порушена, він повинен завантажитися в цьому середовищі. Якщо ви можете зробити так, щоб ваш телефон працював у цьому режимі успішно, є кілька речей, які ви можете сильно вплинути на прошивку. Тож спробуйте переглянути методи нижче і подивитися, що працює:

Як запустити S8 + у режимі відновлення та стерти розділ кешу

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Запустіть телефон у режимі відновлення та виконайте генеральний скидання

Це ваша остання інстанція, але поки прошивка не була модифікована будь-яким чином, ви зможете вирішити цю проблему, виконавши скидання. Справа в тому, що ви втратите всі свої файли та особисті дані, особливо ті, що ви зберегли у внутрішній пам’яті телефону. Отже, від вас залежить, якщо ви продовжите цей метод, але ось як це зробити:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що ви зможете вирішити проблему з телефоном за допомогою цих методів. Якщо проблема не зникне після виконання всіх цих дій, вам доведеться передати її в техніку, щоб перевірити.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy S8 Plus відчуває чорний екран смерті [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 + перезавантажується самостійно, застрягши на екрані завантаження Випуск та інші пов'язані з цим проблеми
 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy S8 Plus починає замерзати [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який застряг на логотипі під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно перезавантажується [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 Plus застряг на екрані завантаження [Посібник з усунення несправностей]