Як виправити Xbox, який зберігає заморожування або збій

Є деякі користувачі Xbox One, яким час від часу консоль замерзає. У деяких випадках проблема може виникати частіше або навіть послідовно. Незалежно від того, чи проблема у вас на власному Xbox виникає випадково або постійно, цей посібник з усунення несправностей повинен допомогти. Ми перераховуємо всі можливі причини цієї проблеми, а також перелік можливих рішень, які ви можете спробувати.

Причини, чому Xbox One постійно замерзає або відстає

Якщо ваш Xbox One продовжує замерзати, і ви не уявляєте, чому, перше, що вам слід зробити, це визначити, що спричиняє проблему. Ви маєте перевірити низку факторів. Ми перерахували їх нижче.

Випадкова помилка системи.

На консолі Xbox One час від часу можуть виникати незначні проблеми. Такі помилки можуть виникати і зникати, а іноді їх можна виправити простим оновленням системи. Якщо ви вже давно використовуєте свій Xbox One, переконайтеся, що ви дозволили йому оновитись, зробивши перезапуск.

Помилка гри або проблема.

Деякі ігри можуть вийти з ладу на консолі Xbox One через неефективне програмування. Це іноді може траплятися після нового оновлення гри. Якщо ваш Xbox, здається, зависає лише під час гри в певну гру, можливо, у вас під рукою проблема.

Програмний збій.

Окрім незначних помилок, консоль Xbox One може також зіткнутися з більш глибокими проблемами програмного забезпечення, які перезавантаження не може виправити. У більшості випадків оновлення, пов’язані з іграми, можуть бути тригером, але бувають випадки, коли саме мікропрограма Xbox призводить до аварійного завершення роботи системи або її зависання.

Проблеми з програмним забезпеченням зазвичай усуваються встановленням системних оновлень. Якщо ваш Xbox One деякий час не був підключений до Інтернету, обов’язково оновіть його, знову підключившись до Інтернету.

Перегрів.

Деякі проблеми з заморожуванням Xbox One можуть бути прямим результатом перегріву. Ця проблема зазвичай проявляється випадковою проблемою перезапуску. Якщо ваш Xbox One продовжує самостійно перезавантажуватися, спробуйте перевірити, чи не винен перегрів.

Переконайтеся, що консоль Xbox та блок живлення мають хорошу вентиляцію, щоб мінімізувати перегрів. За задумом, система перезавантажиться, якщо її внутрішня температура досягла певної точки, щоб запобігти внутрішнім пошкодженням. Дайте консолі охолонути протягом години, вимкнувши її та відключивши від розетки.

Якщо продовжує відбуватися перегрів, може виникнути несправність апаратного забезпечення, яка спричиняє це.

Апаратна проблема.

У деяких випадках неякісне обладнання може бути безпосередньою причиною збоїв або зависання Xbox One. Апаратне забезпечення може перестати працювати належним чином, якщо консоль зазнала дії тепла, води, вологи або фізичного насильства.

Вирішення проблем із Xbox One, який постійно замерзає

Якщо ви маєте справу з постійною проблемою зависання Xbox One, вам доведеться виконати ряд кроків, щоб її виправити. Дізнайтеся, що ви можете зробити нижче.

 1. Перезапустіть гру, яка перестала реагувати.

  Якщо ваш Xbox One, здається, зависає лише під час гри в певну гру, ви можете змусити вийти з цієї гри, щоб перевірити, чи проблема тимчасова. Ось як:

  -Натисніть кнопку головного на контролері, щоб повернутися на панель інструментів.

  -Поки курсор все ще знаходиться на піктограмі гри, натисніть кнопку меню на контролері (кнопка з 3 горизонтальними лініями).

  -Виберіть Вийти .

 2. Цикл живлення Xbox One.

  Як вже згадувалося вище, для усунення проблеми зазвичай достатньо перезапустити заморожувальний Xbox One. Існує два способи скинути консоль Xbox One, не вдаючись до більш різкого скидання до заводських налаштувань, - м’якого та жорсткого скидання . Спробуйте виконати будь-який із цих двох і подивіться, чи це допоможе вам вирішити проблему.

  Натисніть і утримуйте кнопку живлення на консолі близько 5 секунд. Переконайтеся, що консоль Xbox вимкнена приблизно на 30 секунд, а потім натисніть і утримуйте кнопку Home на контролері, щоб увімкнути консоль. Повторне завантаження консолі може зайняти кілька секунд, але це може вирішити проблему.

 3. Переінсталюйте проблематичну гру.

  Якщо перезапуск гри не вирішив проблему, можливо, доведеться її перевстановити. Робіть це лише в тому випадку, якщо решта ваших ігор працюють нормально. Щоб перевстановити гру:

  -Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.

  -Виберіть Мої ігри та програми

  -Виберіть Переглянути всі.

  -Виберіть ігри .

  -Виділіть гру, яку ви хочете видалити.

  -Натисніть кнопку Меню, а потім виберіть Видалити .

  -Встановіть гру ще раз і переконайтеся, що вона вирішує проблему заморожування.

 4. Перезавантажте роздільну здатність свого Xbox One.

  У деяких випадках зависання Xbox One відбувається через помилку з роздільною здатністю. Спробуйте змінити роздільну здатність вручну та переконайтеся, що це допомагає. Для цього виконайте такі дії:

  -Якщо у оптичному лотку є диск, вийміть його.

  -Натисніть і утримуйте кнопку живлення на консолі протягом п'яти секунд. 

  -Після того, як індикатор консолі більше не блимає, одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку виймання диска .

 5. Встановіть оновлення.

  Деякі проблеми з програмним забезпеченням виникають через помилки кодування. Це може бути як частина певної гри, так і саме програмне забезпечення. Переконайтеся, що ви встановили будь-які оновлення гри або системи, якщо вони стануть доступними.

 6. Перевірте наявність повільних проблем із підключенням.

  Повільне підключення до Інтернету може потенційно спричинити проблеми, особливо якщо ви намагаєтесь грати в Інтернеті. Перевірте можливі проблеми з повільним підключенням і переконайтеся, що це причина, по якій ваш Xbox One постійно замерзає.

 7. Очистити локально збережену гру.

  Якщо ваш Xbox One все ще продовжує замерзати, спробуйте видалити локально збережені ігри. Деякі користувачі змогли вирішити цю проблему за допомогою цього кроку з усунення несправностей. 

  Щоб видалити локальну збережену гру:

  -Вийміть диск із консолі.

  -Натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити путівник.

  -Перейти до системи .

  -Виберіть Налаштування .

  -Перейти до системи .

  -Виберіть сховище .

  -Виберіть Очистити локальні збережені ігри .

  -Виберіть Так для підтвердження

  -Після перезапуску консолі спробуйте встановити гру ще раз.

 8. Відновіть програмне забезпечення Xbox One за замовчуванням (скидання до заводських налаштувань).

  Ви повинні розглянути можливість відновлення заводських налаштувань, якщо ваш Xbox One все ще аварійно завершує роботу. Це найефективніший спосіб дізнатись, чи причиною проблеми є програмний збій. 

  Не забувайте, що відновлення заводських налаштувань видалить всі ваші ігрові дані, профілі та інше. Перш ніж робити це, переконайтеся, що ваш хід гри та інші дані зберігаються у вашій хмарі Xbox Live.

Отримати ремонт Xbox One.

Якщо відновлення заводських налаштувань не призведе до виправлення консолі, можливо, проблема з обладнанням у вашому Xbox One Зверніться до Microsoft, щоб призначити зустріч для ремонту.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Xbox One не встановлює ігор | Помилка зупинки встановлення
 • Як виправити випадкову проблему перезапуску Xbox One | Вимикається випадковим чином
 • Як виправити блок живлення Xbox One, який не працює
 • Як виправити контролер Xbox One не синхронізується Не підключиться

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.