Що робити, якщо ваш Fitbit Charge 3 не заряджається належним чином

Проблеми із заряджанням часто трапляються в електронних пристроях, і ваш Fitbit Charge 3 не є винятком. Бувають випадки, коли щось втручається в нормальну роботу вашого пристрою, і іноді перешкоди також можуть спричинити його припинення заряджання. Виявлення причини, через яку ваш пристрій більше не заряджається, є ключовим фактором для вирішення цієї проблеми. Отже, продовжуйте читати, оскільки я допоможу вам у вирішенні несправностей вашого трекера.

Але перед тим, як насправді перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Fitbit Charge 3, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.  

Тепер ось що вам потрібно зробити, якщо ваш Fitbit Charge 3 більше не заряджається належним чином ...

  1. Спершу перезапустіть Fitbit Charge 3.
  2. Підключіть зарядний пристрій Fitbit до іншого джерела живлення.
  3. Переконайтеся, що ваш Fitbit Versa чистий, а також кабель.
  4. Перевірте, чи нагрівається зарядний пристрій Fitbit.

Перш за все, вам слід перезавантажити Fitbit Charge 3, особливо якщо проблема почалася вперше, оскільки це могло бути наслідком незначного збою в системі. Процес зарядки здійснюється як апаратним, так і прошивним програмним забезпеченням, тому оновлення пам’яті допоможе вирішити цю проблему.

Інша справа, яку вам потрібно зробити, - це підключити Charge 3 до іншого джерела живлення, крім зарядного пристрою. Ви можете підключити його до свого комп’ютера, інших адаптерів живлення або до банку живлення та перевірити, чи заряджається він, бо якщо він це зробить, то зрозуміло, що проблема полягає в його власному адаптері. Однак, якщо він не заряджається незалежно від того, де він підключений, тоді існує ймовірність, що проблема полягає в кабелі або самому трекері.

Отже, наступне, що вам слід зробити, це фізично перевірити кабель, щоб переконатись, що він не зламаний або один із контактів не на місці. Якщо можливо, використовуйте інший кабель, щоб підключити пристрій до джерела живлення та перевірити, чи заряджається він. Вам також потрібно перевірити зарядний порт у своєму трекері на наявність сторонніх матеріалів, які також можуть перешкоджати процесу зарядки. І нарешті, переконайтеся, що пристрій не нагрівається, коли він підключений до зарядного пристрою, оскільки якщо це відбувається, то це апаратна проблема. Якщо все інше не вдається, принесіть Fitbit Charge 3 до сервісного центру або магазину, щоб технік міг перевірити це для вас.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

  • Fitbit Charge 3 не отримує сповіщень з телефону
  • Як виправити Fitbit Charge 3, який не синхронізується

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.