7 найкращих додатків для відстеження квитанцій у 2020 році

Ми регулярно робимо багато покупок в Інтернеті та в роздріб, і це створює потребу в додатках для відстеження найкращих надходжень, особливо для підприємств. Враховуючи вид квитанцій, які ми отримуємо, а також їх кількість, важко відстежувати, що до чого. Чи не було б приємно мати додаток, який допоможе вам відстежувати всі ваші витрати? Ну, завдяки появі смартфона, існує кілька програм, які допомагають користувачам відстежувати свої витрати та квитанції, не втрачаючи жодної з них. Завантажте їх у програму, і ви отримаєте копію квитанції в цифровому вигляді.

Тим не менш, сьогодні ми поговоримо про декілька з цих програм у нашому списку. Існує корисна доза додатків, які є як безкоштовними, так і платними додатками, на які потрібна передплата. Підпишіться на нас нижче, і ми покажемо вам деякі з наших улюблених. Давайте зануримось прямо.

Найкращі програми для відстеження квитанцій

найкращий додаток для отримання

1) Evernote

Evernote, один із найкращих додатків для відстеження квитанцій, був ветераном у цій галузі. Спочатку запущений як додаток для створення нотаток, Evernote перетворився на надзвичайно конкурентоспроможний додаток для продуктивності, ідеально підходить для малого та середнього бізнесу. Окрім додавання приміток, Evernote може також допомогти сканувати ваші квитанції, щоб ви могли знайти всі свої рахунки в одному місці. Є кілька функцій, які Evernote може виконувати, хоча він не може самостійно створювати звіти про витрати, як інші програми, про які ми згадали тут. Це тому, що це особливо не належить до бухгалтерії.

Але навіть тоді Evernote, безумовно, варто мати, оскільки він дозволяє створювати презентації, використовуючи лише свої нотатки (Premium), і навіть встановлювати нагадування, як це робив би будь-який інший додаток. Evernote можна завантажувати безкоштовно, хоча щомісячні та річні підписки на Преміум повертають вас на 7,99 і 69,99 доларів відповідно.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для отримання

2) Екпенсифікувати

Цей стартап став заголовком того, що він є одним з найбільш інноваційних та найкращих додатків для відстеження квитанцій. Той факт, що він може сканувати ваші квитанції, просто сфотографувавши його, також дуже просто використовувати його. Функція SmartScan автоматично сканує квитанцію та вводить деталі самостійно, економить користувачам проблем та часу.

Додаток також дозволяє імпортувати кредитні картки, що полегшує та швидше відстежує витрати. Додаток має мобільні та веб-програми з безперебійною інтеграцією, тому ви можете перевіряти свої квитанції на робочому столі та навіть із комп’ютера, не потіючи.

Для зберігання ваших даних він покладається на хмарні сервери, що також допомагає у функціонуванні декількох пристроїв. Якщо ви займаєтеся бухгалтерським обліком і використовуєте деякі їх додатки, ви будете раді дізнатися, що програма сумісна з QuickBooks, Xero, NetSuite, Intacct, Oracle, Sage тощо. Ви можете записувати свої транзакції в глобальних валютах, тож Вам не доведеться турбуватися про конвертацію залишків у вашій рідній валюті. Найкраща частина? Ну, додаток можна завантажити безкоштовно, і в ньому немає оголошень або покупок у програмі. Expensify сумісний з широким спектром пристроїв, хоча компанія не згадує конкретну версію Android для сумісності.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для отримання

3) Звіти про витрати

Цей додаток від ABUKAI дуже схожий на Expensify, оскільки дозволяє відстежувати свої витрати, просто скануючи квитанції. В кінці кожного місяця додаток створюватиме звіти про витрати в наборах по 10. Послуга не має собі рівних, і тисячі користувачів ручаються за зручність використання та функцій. ABUKAI має власний набір шаблонів для звітів про витрати, хоча клієнти можуть вільно залишати повідомлення розробникам, якщо вони мають якісь переваги щодо шаблонів. Ви навіть можете налаштувати додаток для розміщення безпосередньо на веб-сторінці вашої компанії, що робить його зручним інструментом для тих, хто намагається скоротити основну частину своєї бухгалтерської роботи. Крім того, користувачі можуть розміщувати свої витрати на таких послугах, як Insperity ExpensAble, Intacct, Intuit QuickBooks, Mint, Sage та Xero Accounting, роблячи це легким для використання всіма.

Витрати також можна завантажувати на Oracle або SAP, що зручно. Послугою можна користуватися безкоштовно, яка постачається з 12 звітами про витрати на рік. Якщо вам потрібно встановити більше, ви можете придбати додаткову підписку на веб-сайті компанії. Однією з особливостей, якої мені тут не вистачало, є багатозавантаження зображень. Однак це можна легко виправити за допомогою майбутнього оновлення. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має реклами, але постачається з покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для отримання

4) Взуттєвий

Ця програма існує вже деякий час і має мільйони користувачів по всьому світу. Він слідує одному і тому ж протоколу, дозволяючи вводити всі дані рахунку або квитанції, просто сфотографувавши зазначений рахунок. Послуга автоматично вводить назву магазину, дату, ціни на товари та багато іншого, лише використовуючи зображення. Звичайно, мобільний додаток пов’язаний з веб-версією Shoeboxed, що дозволяє синхронізувати ваші витрати в режимі реального часу з вашого телефону / планшета чи комп’ютера. Що робить цей додаток чудовим, це той факт, що він постачається з людською перевіркою даних, що робить його ідеальним інструментом для будь-якої бухгалтерської фірми чи бізнесу. Враховуючи, що це передбачає роботу з цифрами, точність є надзвичайно важливою.

Ви навіть можете експортувати свої витрати на такі популярні інструменти, як QuickBooks, Wave Accounting, Excel, Outright, Xero та багато іншого, що робить це ідеально підходящим для будь-якої офісної / бухгалтерської фірми. Додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно і не містить реклами чи покупок у програмі. Однак додаток не оновлювався майже два роки, тому, можливо, доведеться звикнути до мінімального інтерфейсу. Що стосується функціональності, то програма входить до числа найкращих додатків для відстеження квитанцій, хоча інтерфейс може часом трохи дратувати.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для отримання

5) Розумні квитанції

Розумні квитанції є одним з наших улюблених, коли йдеться про відстеження витрат, завдяки впорядкованому плануванню та безлічі функцій, які допоможуть вам відстежувати всі свої витрати. Розумні квитанції не просто дозволяють вводити витрати в програму, але й легко перетворюють ваш телефон на сканер квитанцій, трекер пробігу та генератор звітів про витрати.

Тут ви можете багато організувати, наприклад, створити папки для певних витрат. Ви навіть можете побачити графічну розбивку всіх своїх витрат у програмі. Однією з найбільш зручних функцій може бути можливість експорту в різні формати файлів, таких як PDF або CSV, для представлення та навіть маніпулювання в Excel. Розумні квитанції заощадять ваші години.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для отримання

6) QuickBooks, які працюють самостійно

QuickBooks Self-Employed може бути одним із найкращих варіантів на ринку, завдяки гарному інтерфейсу користувача, упорядкованому макету та безперебійній інтеграції з більшістю продуктів Intuit. QuickBooks, який працює самостійно, сподівається допомогти вам покласти більше грошей у кишеню за допомогою цього універсального відстежувача миль, відстежувача витрат, генератора рахунків та розрахунку податкових відрахувань.

Приємна річ у QuickBooks Self-Employed - це те, скільки грошей ви заощаджуєте, витрачаючи час на оподаткування. Ви вводите свої квитанції в QuickBooks, які самостійно працюють протягом року, а потім можете безпосередньо імпортувати всю цю інформацію про витрати в TurboTax для швидкого подання податків.

Завантажте зараз: тут

7) Квитанції по хвилі

Ця програма більше відповідає іншим послугам відстеження витрат, про які ми згадали в цій статті. Це дозволяє створювати записи для поточних надходжень. Ви навіть можете завантажувати квитанції з хмарних служб, таких як Google Drive, Dropbox та SkyDrive, що є зручною функцією. Ви можете переглянути наявні витрати за допомогою програми або Інтернету, завантаживши веб-програму Wave.

Щойно ви завантажите своє зображення, програма попросить вас підтвердити деталі. Це позбавить вас від проблем із неправильними записами у звітах про витрати. Використовуйте цей додаток, щоб значно скоротити купу паперу та квитанцій на вашому столі, а також вплинути на навколишнє середовище, поки ви за ним. Додаток був представлений у декількох основних публікаціях та веб-сайтах, тому ви можете завантажити його без особливих турбот. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має покупок у програмі. Обов’язково перевірте це в магазині Play.

Вирок найкращому додатку-квитанції

Тут ми показали вам сім наших улюблених додатків для відстеження надходжень та витрат. У магазині Google Play є безліч програм, які дозволять вам відстежувати квитанції, але ми впевнені, що ці програми є одними з найкращих, доступних сьогодні.

Ми навіть не можемо пояснити, наскільки важливі програми для відстеження квитанцій, що дозволяє дуже легко створити базу даних усіх ваших витрат. Це чудово підходить для бюджетування, але, що більш важливо, значно полегшує життя, приходить час подавати податки.

У вас є улюблена програма відстеження квитанцій, якою ви користуєтесь? Повідомте нам свій найкращий додаток для отримання в розділі коментарів нижче, і ви, можливо, колись знайдете його в нашому списку, якщо його ще немає!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.