5 Найкращий додаток для перетворення фотографій у мультфільми для малювання в 2020 році

Платформа Android наповнена різноманітними програмами, починаючи від ігор і закінчуючи мистецтвом, тому найкращого додатка для мультфільмів ніколи не бракує. Однак існує кілька додатків для створення власного мистецтва, але враховуючи величезну кількість доступних програм, іноді буває досить складно вибрати найкращий додаток, що підходить вам. З іншого боку, що робити, якщо вам не обов’язково потрібно робити ескізи на телефоні (бо це нудний процес), а просто хочете конвертувати деякі свої фотографії, щоб вони виглядали так, ніби вони були намальовані?

Ну, є засіб і для цього, і це так само просто, як завантажити програму з Play Store. Але який додаток? Ну, ось у чому ми вам допоможемо. У цій статті ми поговоримо про п’ять програм для перетворення малюнків із мультфільмів або додатків для фільтрування, які ви можете отримати зараз. Більшість із цих програм можна завантажити безкоштовно, але вам може знадобитися зробити невелику покупку, щоб отримати повний перелік функцій.

Найкраща програма для перетворення фотографій у мультфільм для малювання

найкращий додаток для мультфільмів

1) Глибокі мистецькі ефекти

Цей додаток настільки простий, наскільки вони приходять з точки зору експлуатації. Вам просто потрібно сфотографувати і пропустити його в процесі перетворення програми, щоб він повернув гарний ескіз малюнка. Він використовує штучний інтелект для перетворення ваших фотографій, тому ви впевнені, що отримаєте дуже точне та точне перетворення ескізів. Якщо ви не обов’язково шукаєте детальне редагування, а просто деякі фільтри, програма також охопить вас тут. На вибір є кілька фільтрів, що дають вам можливість ділитися ними у всіх основних соціальних мережах безпосередньо в додатку.

Додаток дозволить вам перетворити ваші фотографії у форми мистецтва у стилях Ван Гога, Моне, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Пікассо, Рафаеля, Рембрандта, Далі та кількох інших, так що тут, безперечно, бракує доступних фільтрів.

Тут важливо зазначити, що фотографії, які проходять через шліфувальну машину, не передаються третім особам, тому ви можете бути впевнені в безпеці своєї конфіденційності. Безкоштовна версія програми дозволяє конвертувати фотографії в ескізи з роздільною здатністю HD, тоді як версія «Pro» дає можливість отримувати фотографії в роздільній здатності Full HD. Існують деякі інші переваги отримання ліцензії Pro, завдяки чому вона коштує ваших грошей. Але ми пропонуємо спочатку спробувати безкоштовну програму, а вже потім здійснити покупку. У безкоштовній версії також є реклама.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для мультфільмів

2) Мультфільми та наклейки MomentCam

Ця програма використовує більш соціальний підхід до створення ваших наклейок. Крім того, додаток також дозволяє створювати анімовані смайлики для використання щодня. Наявність цих функцій робить його популярним додатком серед фоторедакторів. Ви можете створювати мультфільми чи смайлики, використовуючи різноманітні категорії, тому категорій для випробування ніколи не буде бракувати. Фони в програмі постійно змінюються щодня, зберігаючи речі свіжими для частих користувачів програми. Як і Bitmoji, ви можете створити для себе абсолютно новий аватар, яким можна ділитися в соціальних мережах.

Додаток завантажено майже 100 мільйонів разів у Play Store, що багато про що говорить про його популярність. Користувачі можуть сказати лише добрі речі щодо програми, що робить це загалом особливим додатком. Додаток можна завантажити безкоштовно, але, як і будь-який інший додаток для редагування фотографій, на борту є реклама та покупки в додатку. Він сумісний з різними смартфонами та планшетами Android, тому користувачам не надто турбуватися щодо сумісності. Обов’язково перевірте найкращу програму для фотографій мультфільмів із магазину Play.

Завантажте зараз: тут

3) Художник Мультфільм та ескізна камера

Це стандартний додаток для фільтрів із декількома цікавими доповненнями. На відміну від стандартних програм, заснованих на фільтрах, ArtistA має до них художній відтінок. Він був розроблений, щоб дати користувачам відчуття справжнього етюду чи мультфільму. Фільтри в основному базуються на роботах художників, що робить його в цілому неймовірним додатком. Звичайно, після закінчення редагування за допомогою вбудованих фільтрів ви можете поділитися своєю роботою в соціальних мережах. Якщо є одна скарга на додаток, це те, що на екран користувачів виходить занадто багато оголошень. На жаль, зараз неможливо вимкнути рекламу, оскільки в програмі немає покупок. Додаток можна завантажити безкоштовно та сумісний із пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для мультфільмів

4) Ескіз олівцем

Назва не залишає загадки щодо функції цього додатка, і воно має ряд функцій, які роблять його не просто стандартним додатком для ескізів або фільтрування. Хоча доступні кольорові фільтри, той факт, що він постачається зі звичайним олівцевим фільтром, робить це особливим у моїй книзі. Більшість мистецтв малюється спонтанно, тому, використовуючи олівцевий фільтр, користувачі можуть створити у людей враження, що це справжній ескіз популярного художника.

На додаток до функцій, про які ми вже згадували тут, найкращий додаток для мультфільмів також дозволяє виправити свої фотографії. Такі функції, як відбілювання зубів, усунення плям тощо, значно покращують ваш зовнішній вигляд. Як і будь-яка інша програма для редагування фотографій, ви можете вільно малювати ескіз і навіть додавати речення / підписи, які вважаєте за потрібне. Це цікавий додаток для використання, і ми настійно рекомендуємо нашим читачам спробувати його.

Завантажте зараз: тут

5) Фотокамера мультфільму

Це було визнано найкращим додатком у кількох країнах, що говорить щось про його ефективність. Він неймовірно простий у використанні, а функції не вимагають багато звикання. Ви можете перетворити свої фотографії на поп-арт, мультфільми, звичайне мистецтво та багато іншого. Він також постачається з декількома фільтрами на святкову тематику, щоб тримати речі захоплюючими протягом року. Однак слід зазначити, що деякі функції, які використовує програма, схожі на функції Prisma, яка є широко популярною програмою для редагування фотографій.

Розробники постійно додають більше фільтрів, що робить її неймовірно універсальною пропозицією. Враховуючи кількість запропонованих тут фільтрів, програма вам навряд чи скоро набридне. Ви можете використовувати вбудований фільтр для селфі, щоб побачити, як виглядатиме ваше перетворене зображення. Це безкоштовний додаток для завантаження, хоча на борту є реклама. Покупки в додатку на борту допоможуть вам позбутися реклами, а також розблокувати кілька функцій. Додаток вимагає пристроїв, що працюють на Android 4.0 та новіших версіях. Її завантажували майже 50 мільйонів разів, що робить її неймовірно популярною серед подібних додатків.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.