Як виправити Google Pixel 3, який не вмикається?

Новий Google Pixel 3 на сьогодні є одним із найбільш вражаючих смартфонів, що стосується технічних характеристик та функцій, а також враховуючи той факт, що на ньому вже встановлений найновіший Android 9.0 Pie. Але це не ідеально, і якщо ви є одним із власників цього пристрою, то тут і там можете зіткнутися з деякою гикавкою.

Через кілька тижнів після випуску Pixel 2 минулого року ми вже почали отримувати скарги на деякі проблеми, з якими стикалися власники. Серед найпоширеніших проблем були пов’язані з можливістю пристрою вмикатись, і це також може бути у випадку з Pixel 3. Отже, у цій публікації ми поділимося з вами рішенням проблеми на випадок, якщо ви вже помиляєтесь це зараз.

Але перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.

Як вирішити проблему з Google Pixel 3, який не вмикається?

Нормально, що деякі користувачі думають, що їхні нові пристрої мають якусь апаратну проблему, коли вони більше не реагують, але справа в тому, що більшу частину такого роду проблема може виникати через незначну проблему з прошивкою. Здебільшого це просто через збій системи або прошивки, і нам потрібно з’ясувати, чи це справді так у вашому Pixel 3, виконавши наступні дії ...

Процедура примусового перезавантаження

Ця процедура примушує ваш телефон завантажуватися, і в більшості випадків вона є дуже ефективною, оскільки пристрої із незнімними акумуляторами надійно підключені до цієї процедури. Якщо вам цікаво, що це насправді, добре, подумайте про це як про виймання батареї, як це часто робимо для телефонів зі знімними батареями, які не реагують. Ефект також буде однаковим. Ось як ви це робите:

  • Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд або навіть більше, і коли логотип з’явиться на екрані, відпустіть його.

На відміну від інших пристроїв, на яких вам потрібно натиснути і утримати пару клавіш, вам потрібна лише кнопка живлення на телефонах Pixel, і знову ж таки, на неї важко реагувати. Отже, якщо він насправді завантажується, на цьому проблема закінчується, але спробуйте зробити це ще кілька разів, якщо перша спроба не спрацювала. Після цього ваш пристрій все ще не реагує, спробуйте наступне рішення.

Зарядіть Pixel 3 і перезапустіть його з силою

По-перше, якщо це збій мікропрограми, ваш телефон також не реагуватиме на зарядний пристрій, і якщо ви дозволите своєму телефону розрядитися, цілком можливо, що прошивка зазнала збою до того, як акумулятор розрядився. Злитий акумулятор не завжди є проблемою, оскільки більшість випадків смартфон реагує, коли по його ланцюгах протікає струм, але бувають випадки, коли це також може спричиняти збій системи. У такому випадку ви вже маєте справу з кількома проблемами, які в обох випадках спричиняють невідповідний пристрій. Щоб вирішити цю проблему, ось що ви збираєтеся робити:

  1. Підключіть оригінальний зарядний пристрій телефону до справного джерела живлення або розетки.
  2. За допомогою оригінального кабелю для передачі даних підключіть Pixel 3 до зарядного пристрою.
  3. Незалежно від того, заряджається він чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою приблизно на 10 хвилин.
  4. Після цього натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд або більше, і цього разу, коли вона підключена до зарядного пристрою.

Якщо він цього разу завантажиться, то проблема могла бути справді просто аварією, яка могла бути спричинена розрядженою батареєю. Однак, якщо воно залишається без відповіді, то пора повернути його до магазину, щоб технік міг перевірити його для вас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.