5 найкращих додатків у реальному часі для акцій для Android в 2020 році

Додатки з цінами акцій у режимі реального часу для Android можуть допомогти вам орієнтуватися в бурхливому світі акцій, облігацій та інших фінансових інструментів. На відміну від веб-сайтів із цінами на акції та програмного забезпечення для настільних ПК, додатки з цінами акцій в режимі реального часу для Android, як правило, дуже прості в орієнтації, і ви можете носити їх із собою куди завгодно, щоб ви завжди були в курсі і готові прийняти обґрунтоване інвестиційне рішення . Дозвольте нам розповісти вам більше про найкращий додаток у режимі реального часу

Кращий додаток у реальному часі для акцій для Android

кращий додаток в режимі реального часу

1) Investing.com

Офіційний додаток Investing.com для Android - це одна з найпопулярніших програм для цін у реальному часі для Android. Він відображає реальні котирування та плату за понад 100 000 фінансових інструментів на 70 глобальних біржах. Серед інструментів є акції, облігації, товари, ф’ючерси, опціони та інші. За допомогою програми Investing.com для Android ви можете створити особисте портфоліо та синхронізувати його з вашим обліковим записом Investing.com. Настроювані попередження гарантують, що ви ніколи не пропустите важливий рух на ринку і, можливо, навіть упустите фантастичну можливість інвестування.

Окрім традиційних фінансових інструментів, Investing.com також включає інформацію про криптовалюти, такі як новини ринку, ціни, обмеження та зміна обсягу для біткойнів, ефіру, Monero, Ripple, Litecoin, IOTA та багатьох інших. Додаток Investing.com для Android тепер має нову темну тему, тому ви можете заснути, спостерігаючи, як ваш портфель зростає в ціні, не збиваючи з погляду.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток в режимі реального часу

2) Робінхудство

Robinhood - це програма для торгівлі акціями в режимі реального часу, яка дозволяє торгувати акціями на основних біржах без комісійних. Додаток починався з ідеї, що брокерська діяльність, що керується технологіями, може працювати зі значно меншими витратами. Отже, замість того, щоб витрачати великі гроші на цегляно-будівельні магазини та телевізійну рекламу, „Робінхуд” знижує витрати на свою діяльність якомога нижче і передає заощадження своїм клієнтам. Більше того, ви можете фактично заробити до 500 доларів безкоштовних акцій, які включають деякі найпопулярніші акції на ринку, звернувшись до друга.

Незважаючи на свою недорогу природу, Robinhood використовує той самий ультрасучасний механізм захисту та конфіденційності, як це роблять традиційні фінансові установи, і компанія навіть є членом FINRA (Орган регулювання фінансової галузі) та SIPC (Захист інвесторів у цінні папери) Корпорація). В даний час Robinhood доступний лише для людей, які проживають у Сполучених Штатах, але компанія розкрила свій план розширення до Австралії та, можливо, інших ринків.

Robinhood знаходиться на борту криптопоїзда, пропонуючи торгівлю криптовалютами без комісій, інтуїтивно розроблені графіки та історичні дані ринку та чудову підтримку.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток в режимі реального часу

3) Вебулл

Webull є світовим постачальником даних про торгівлю та розробником одного з найкращих додатків для цін на акції в режимі реального часу для Android. Просто названий Webull, цей елегантний додаток на фондовому ринку допомагає вам стежити за фондовим ринком, надаючи вам реальні котирування акцій, форекс та індексів. Додаток також містить фінансові новини, і ви можете синхронізувати їх зі своїм обліковим записом Google Finance, щоб завжди бачити, як саме працює ваш портфель.

Webull поставляється з настроюваними віджетами, які ви можете розмістити на головному екрані свого смартфона Android, щоб побачити, як працюють деякі найважливіші фінансові інструменти у вашому портфоліо, навіть не відкриваючи програму, а також ви можете налаштувати сповіщення, щоб вони були негайно в знати про значний рух цін. Webull перекладено на 11 мов, включаючи англійську, китайську, хінді, іспанську, португальську, французьку, німецьку, італійську, малайзійську, тайську та світову мову Багаса.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток в режимі реального часу

4) Блумберг

Заснована Майклом Блумбергом в 1981 році, Bloomberg є надійним постачальником фінансових новин, а також розробником Bloomberg Terminal, що є комп'ютерною програмною системою, що дозволяє професіоналам контролювати та аналізувати дані фінансового ринку в режимі реального часу та розміщувати торги через Bloomberg Професійне обслуговування.

Мобільний додаток Bloomberg передає фінансові новини та ринкові дані Bloomberg на мобільні пристрої. Додаток легко настроюється, тому ви можете точно вказати, яку інформацію ви хочете отримувати, і коли ви хочете, щоб спрацьовували сповіщення про ціни. Ви можете створити особисте портфоліо, щоб завжди знати, чи є ви в зеленому чи червоному. І коли щось важливе трапляється у світі фінансів, ви можете дивитись Bloomberg Television Live прямо з програми, щоб отримати всебічне та надійне висвітлення останніх новин.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток в режимі реального часу

5) StockTwits

StockTwits - це програма для цін на акції в режимі реального часу з фантастичною соціальною складовою. Розробники StockTwits розуміють, що за кожним рухом цін на акції стоять люди, які, зрештою, є емоційними істотами, на яких впливають рішення та думки інших. Ось чому StockTwits відображає трендові твіти тисяч реальних інвесторів та трейдерів поруч із графіками цін, графіками та новинами світового ринку.

StockTwits також має вбудовану платформу обміну миттєвими повідомленнями для співпраці з іншими трейдерами та інвесторами в режимі реального часу. Якщо у вас є акаунт Robinhood, ви можете увійти в нього та використовувати його для здійснення торгів безпосередньо з StockTwits.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.