5 найкращих клавіатур Bluetooth для вашого телефону або планшета Android у 2020 році

Сучасні смартфони Android настільки здатні, що можуть повністю замінити настільні комп’ютери та домашні розважальні центри, і все це завдяки найкращій bt-клавіатурі для android. Ви можете використовувати їх для перегляду фільмів високої чіткості на телевізорі, редагування електронних таблиць Excel та написання документів Word, перегляду веб-сторінок, ігор, спілкування з друзями або читання новин. І ви можете зробити все це ще зручніше за допомогою найкращих клавіатур Bluetooth для вашого телефону Android або планшета.

ПродуктБрендІм'яЦіна
LogitechБездротова клавіатура Logitech K780 для безлічі пристроїв для комп’ютера, телефону та планшетаПеревірте ціну на Amazon
АнкерУльтратонка клавіатура Anker BluetoothПеревірте ціну на Amazon
1 ОДИН1-складова складна клавіатура BluetoothПеревірте ціну на Amazon
ФосмонМіні-бездротова клавіатура, портативний FosmonПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Кращі клавіатури Bluetooth для вашого телефону Android або планшета

bt клавіатура для android - -

1. Бездротова клавіатура Logitech K780 для безлічі пристроїв

Logitech, можливо, є найпопулярнішим виробником комп'ютерної периферії, і компанія, безумовно, ніколи не пропускає продуктів, що кричать "купи мене!" Клавіатура Bluetooth K780 недешева, але ми негайно скажемо вам, що це варто своєї ціни.

Як випливає з назви, основною особливістю є можливість перемикання між кількома пристроями, не завжди повторюючи процес сполучення. У F-рядку є три білі клавіші, які дозволяють натисканням кнопки переходити з ПК або Mac на телефон або планшет.

У клавіатуру вбудована підставка для планшета для смартфона. Підставку не можна регулювати, але ми виявили, що кут нахилу правильний - Logitech ретельно протестував клавіатуру, перш ніж випустити її на ринок.

Оскільки це повнорозмірна клавіатура, вона має вбудований Numpad та просторі клавіатури. Ковпачки круглі та злегка вм'яті, що допомагає пальцям надійно приземлитися прямо в центрі. Ми були задоволені набором тексту і виявили, що він порівнянний із клавіатурами високого класу для ноутбуків. Logitech K780 можна легко використовувати як основну клавіатуру для будь-якого ПК або Mac - це не те, що ми можемо сказати про багато клавіатур Bluetooth для вашого телефону Android або планшета.

Придбайте зараз: тут

bt клавіатура для android - -

2. Ультратонка клавіатура Anker Bluetooth

Іноді найпростішим рішенням є найкраще. У випадку з клавіатурами Bluetooth, маленький розмір і приваблива ціна - це дві основні речі, які ми хочемо побачити, коли ми купуємо клавіатуру, яка проведе більшу частину свого життя всередині рюкзака, де вона неминуче зіткнеться з різними неприємними пошкодженнями рюкзака.

Anker приготував чудову базову клавіатуру Bluetooth, яка на 30% менша за традиційні повнорозмірні клавіатури і важить лише 6,7 унції. Клавіатура займає дві батареї типу ААА, які забезпечують достатньо енергії для більш ніж трьох місяців напіврегулярного використання.

Як і набагато дорожча клавіатура Bluetooth від Logitech, ультратонка клавіатура Anker працює з усіма сучасними операційними системами та має зручні комбінації клавіш для iOS, Android, Mac та Windows.

Клавіатура bt для андроїда використовує мембранні перемикачі, які, як відомо, не такі точні, як ножичні перемикачі в стилі ноутбука або повномасштабні механічні перемикачі. Дійсно, ви, мабуть, не писали б роман на цій клавіатурі, а спроби зробити це перебили б ціль цього продукту. Ця клавіатура призначена для використання зрідка, і вона виконує те, що було встановлено, щоб досягти її без зусиль.

Придбайте зараз: тут

bt клавіатура для android - -

3. 1-складова складна клавіатура Bluetooth

Ця складна клавіатура від 1byone не набагато більша за гаманець, однак вона використовує відносно великі клавіатури та звичне розташування. У складеному вигляді клавіатура має ширину менше 6 дюймів і захищена міцною пластиковою оболонкою з усіх боків. Ви можете необережно кинути його всередину рюкзака, знаючи, що з ним нічого не трапиться.

Складана клавіатура 1byone використовує Bluetooth 3.0, що забезпечує сумісність з більшістю пристроїв із підтримкою Bluetooth на ринку. Ви можете легко з'єднати його з вашим пристроєм, натиснувши Fn + C, а функція Smart On / Off автоматично вимкне клавіатуру в будь-який час, коли виявить, що ви не використовуєте її.

Замість використання змінних акумуляторів ця тонка клавіатура bt для андроїда має вбудовану літієву батарею на 210 мАг, яка працює протягом 64 годин безперервного використання або 114 днів у режимі очікування. Акумулятор заряджається за допомогою вхідного кабелю USB менш ніж за 4 години.

Придбайте зараз: тут

5. Портативна міні-клавіатура Fosmon Mini Bluetooth із вбудованою сенсорною панеллю

Клавіатура Bluetooth у нашому списку є ідеальним доповненням до вашої домашньої розважальної системи на базі Chromecast. Компанія Fosmon створила невелику клавіатуру з вбудованою сенсорною панеллю та світлодіодним підсвічуванням, і вони пропонують її за привабливою ціною. Така клавіатура найкраще підходить для перегляду веб-сторінок або випадкових чатів. Він не тільки працює з пристроями Android, продуктами Apple, ноутбуками та смартфонами Windows, але також підтримує PS3 та PS4. Єдиним обмеженням є те, що тачпад не працює з Apple iPhone і iPad.

Придбайте зараз: тут

6. Складана клавіатура Bluetooth BATTOP із підставкою

Поки ми не взяли в руки складну клавіатуру BATTOP, ми завжди вважали, що робити нотатки на смартфоні буде клопотом. Роблячи це, ви ризикуєте втратити великі пальці в результаті спроби писати за допомогою віртуальної клавіатури. З іншого боку, ви ризикуєте втратити свою репутацію, тому що поєднання смартфона з повнорозмірною клавіатурою Bluetooth виглядає смішно, особливо якщо ви також підкинете підставку для смартфона.

Враховуючи, що у відкритому стані вона має ширину менше 10 ”, клавіатура BATTOP не набагато більша за сучасні фаблети. Клавіатуру можна скласти в тонку сіру коробку, яка нагадує футляр для пера. Профіль клавіатури компактний, хоча він має вбудовану підставку. Ви можете регулювати кут підставки як завгодно, а шарнір досить міцний, щоб підтримувати навіть великі планшети.

Звичайно, при будь-якій такій маленькій клавіатурі, як ця, ваш комфорт набору тексту постраждає. Щоб звикнути до менших клавіш, потрібно деякий час, але це можливо. Якщо вам потрібна клавіатура bt для андроїда, яку ви можете помістити в будь-яку кишеню і постійно носити з собою, витратити кілька годин на пристосування до її менших розмірів не повинно бути для вас великою проблемою.

ПродуктБрендІм'яЦіна
LogitechБездротова клавіатура Logitech K780 для безлічі пристроїв для комп’ютера, телефону та планшетаПеревірте ціну на Amazon
АнкерУльтратонка клавіатура Anker BluetoothПеревірте ціну на Amazon
1 ОДИН1-складова складна клавіатура BluetoothПеревірте ціну на Amazon
ФосмонМіні-бездротова клавіатура, портативний FosmonПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.