Рішення для випуску акумулятора Galaxy S5

Вам цікаво, чому на землі заряд акумулятора # GalaxyS5 не може тривати навіть до обіду? Що ж, ця публікація може дати деяку інформацію про те, що робити. Майте на увазі, що це не вичерпний посібник щодо того, що робити для повного вирішення проблеми. Проблема з розрядом акумулятора може трапитися через низку факторів, деякі з яких згадані тут. Просто продовжуйте стежити за нашими публікаціями найближчим часом, щоб отримати інші поради щодо вирішення цієї проблеми. Акумулятор S5Нижче наведено теми, обговорені в цій публікації:
 1. Samsung Galaxy S5 перезавантажується, коли запущена програма
 2. Galaxy S5 швидко втрачає заряд акумулятора
 3. Рішення для проблеми розряду акумулятора Galaxy S5
 4. Питання після скидання заводських налаштувань Galaxy S5 через проблему розряду батареї

Рішення для випуску акумулятора Galaxy S5

Проблема №1: Samsung Galaxy S5 перезавантажується під час запуску програми

Близько 2 тижнів тому мій Galaxy S5 почав автоматично перезавантажуватися в середині використання 1 конкретної ігрової програми, яка дуже інтенсивно працює. Почалося, як просто перезапуститись один раз, потім перейти до 2-5 разів, деякі частково скидаються, оскільки він починає скидати в середині скидання, інші, здається, повертаються в Інтернеті повністю, але я отримую повідомлення внизу, що він не може підключитися (імовірно до носія).

Зараз, схоже, хочеться постійно перезапускати, поки я не витягну батарею. Тепер телефон зупиниться і зависне під час цієї ігрової програми, і сьогодні це було зроблено під час іншої ігрової програми, і почне скидання, іноді лише через 10 або 20 хвилин. Телефону 15 місяців, і я ніколи раніше не мав жодних проблем.

Я можу обернути телефон у замороженій тканиною холодній упаковці (мішок з кукурудзою), і це, як правило, перешкоджає його постійному скиданню. Я намагаюся дозволити йому досягти 20% перед зарядкою, і уникаю ігор, якщо знаю, що мені потрібен мій телефон.

Думаю, перегрів очевидно, але від чого? Телефон нагрівається, але ніколи не буває гарячим на дотик. Коли я виймаю його, акумулятор не відчуває тепла, і він не деформується, але, здається, він вимагає частішої зарядки, ніж це було раніше.

Телефон чудово надсилає текстові повідомлення і робить дзвінки лише на протязі принаймні 10-20 + хвилин інтенсивного ігрового додатка, який, здається, запускається. Я почав заряджати його, коли це можливо, і заводський зарядний пристрій або USB на моєму комп’ютері не має ніякої різниці.

Проблема не сталася з оновленням Lollipop.

Будь-яка допомога буде вдячна.

Дякую. - К.

Рішення: Привіт К. Середній термін служби батареї смартфона становить близько 500 циклів зарядки. Якщо припустити, що ви заряджаєте телефон раз на день, це означає, що акумулятор телефону наразі перебуває у фінальній фазі. Якщо ви вважаєте, що ніяких інших програмних чи апаратних проблем не пов’язано, спробуйте використати інший акумулятор, щоб побачити різницю.

На даний момент випадкові перезавантаження можуть бути спричинені будь-чим, і спочатку вам потрібно виявити можливі причини. Сучасні батареї смартфонів з часом не покращуються. Насправді літієві батареї через деякий час погіршуються. Використання нового акумулятора може не тільки вирішити проблему, але також настійно рекомендується переконатися, що ваш пристрій має нове джерело живлення.

Якщо ви прочитали деякі пов’язані з нами публікації, ви вже повинні знати, як виконувати стандартне усунення несправностей програмного забезпечення при вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних із живленням та акумулятором. В іншому випадку ви можете почати з цього допису спочатку: Galaxy S5 не заряджатиметься, коли він увімкнений .

Проблема №2: Galaxy S5 швидко втрачає заряд акумулятора

Привіт. З моїм оновленням у мене виникає кілька проблем із моїм S5.
 1. Акумулятор мого телефону дуже швидко розряджався, і телефон часто замерзає під час використання. Я читав, що відновлення заводу може допомогти вирішити ці проблеми. З якою програмою слід зробити резервну копію? Я прочитав, що вбудована резервна копія не зберігає налаштування папки та браузера.
 2. Численні контакти були пов’язані між собою, хоча вони абсолютно не пов’язані. Я пройшов по телефону, щоб від’єднати їх усіх по черзі. Наступного разу, коли я перевірив свої контакти, їх знову зв’язали.
 3. Є два контакти, зв’язані між собою з усіх різних додатків. Наприклад, Facebook, WhatsApp, Google, LinkedIn Брайана та Емі пов’язані в один запис. Я намагався від'єднати контакти, натиснувши один символ -, одне спливаюче вказує, що контакт відокремлений, але нічого не відбувається.
Сподіваючись, ви можете допомогти мені з цими прикростями. - Рішення Jannyfer : Привіт Jannyfer. Перш ніж роздумувати про відновлення заводських налаштувань, радимо спочатку спробувати очистити розділ кешу та спостерігати за телефоном принаймні 24 години. Також відомий як системний кеш, розділ кешу - це особливе місце в пам'яті телефону, яке зберігає файли, необхідні системі для ефективного завантаження програм. У кеші зазвичай зберігаються старі, нерелевантні файли попередньої ОС після оновлення, тому корисно регулярно стирати його. Якщо ви ще цього не зробили, ви можете виконати такі дії:
 • Вимкніть пристрій.
 • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення .
 • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home .
 • Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home .
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.
Якщо ви хочете перейти до заводських налаштувань і хочете зробити резервну копію телефону, спробуйте використати Helium - App Sync and Backup та інші подібні програми в Play Store. Ми не впевнені на 100%, чи функції, пропоновані в цих програмах, є тим, що ви шукаєте, тому спробуйте провести невелике дослідження для кожного, перш ніж використовувати їх. Що стосується вашої другої та третьої стурбованості, найімовірнішою причиною того, що ті самі контакти були зв’язані знову після їх від’єднання, може бути пов’язана з увімкненою опцією синхронізації для вашої програми чи додатків. Переконайтеся, що будь-які програми, які зберігають контакти (наприклад, програми електронної пошти, контакти, програми соціальних мереж), мають вимкнену опцію синхронізації, щоб запобігти повторному злиття контактів.

Проблема №3: ​​Рішення щодо розряду акумулятора Galaxy S5

Шановний DroidGuy. Мій Galaxy S5 діє як зарядка приблизно кожні 30 секунд, коли він навіть не знаходиться на зарядному пристрої, і він розряджає мій акумулятор. Не впевнений, чому це робить. У мене це було кілька місяців, і він просто почав це робити протягом останнього місяця. Це робиться не завжди, переважно, коли він деякий час перебуває на зарядному пристрої, а час автономної роботи становить 100%, і я знімаю його із зарядного пристрою. Будь ласка, допоможіть мені це зрозуміти. Дякую. - Аманда

Рішення: Привіт Аманда. Вашим першим завданням має бути виявлення справжньої причини проблеми. Це означає зробити кілька речей, наприклад, завантажити телефон у безпечному режимі, очистити розділ кеш-пам'яті, скинути заводські налаштування, видалити програми та замінити акумулятор.

Проблеми з програмним забезпеченням, як правило, є причинами того, чому акумулятор смартфона швидко розряджається, тому вам потрібно виконати наведені нижче дії з усунення несправностей.

Завантаження S5 у безпечному режимі

Діагностичний режим або безпечний режим - це хороший спосіб визначити, чи винні сторонні програми. У безпечному режимі телефон заважає встановленим програмам, дозволяючи запускатись лише тим, що постачаються з телефоном. Якщо проблема не виникає в безпечному режимі, спробуйте видалити програми, поки не переконаєтесь, що джерело проблеми зникло. Щоб завантажитися в безпечному режимі, просто виконайте такі дії:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S5, відпустіть клавішу живлення .
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 • Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Витріть розділ кешу Galaxy S5

Як згадувалося вище , видалення кеш-розділу є кроком з усунення несправностей та процедурою обслуговування при вирішенні можливих проблем із програмним забезпеченням або програмами. Будь ласка, зверніться до кроків вище про те, як це зробити.

Використовуйте інший акумулятор

Ми не можемо повністю виключити ймовірність того, що сам акумулятор може бути поганим. Ми знаємо, що вашому телефону лише кілька місяців, але ми вже спостерігали випадки, коли акумулятори згасали за лічені тижні. Ці проблеми можуть бути рідкісними, але не неможливими, тому спробуйте інший, перш ніж робити скидання до заводських налаштувань.

Видаліть оновлення програм або програми

Якщо ви завантажили або встановили оновлення або програму до того, як помітили проблему, це може бути причиною проблеми розряду акумулятора. Спробуйте видалити його і побачити різницю.

Відновіть за замовчуванням за допомогою заводських налаштувань

Заводські скидання зазвичай виконуються після того, як ви спробували всі кроки з усунення несправностей. Перш ніж продовжувати, обов’язково створіть копію всіх ваших особистих даних. Ось як це зробити:

 • Вимкніть Galaxy S5.
 • Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, кнопку головного екрана та кнопку живлення разом, поки на екрані не з’явиться Android.
 • Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити параметр стирання даних / скидання до заводських налаштувань, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 • Знову використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так - видаліть усі користувацькі дані та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати їх.
 • За допомогою кнопки живлення виберіть Перезавантажити систему зараз .
 • Коли S5 перезапуститься, його слід повністю витерти і підготувати до повторного налаштування.

Проблема може повернутися, якщо ви повторно встановите той самий набір програм після скидання до заводських налаштувань. Спробуйте спостерігати і давати своєму телефону принаймні 24 години (після скидання заводських налаштувань) перед тим, як встановлювати будь-яку сторонній додаток. Якщо рівень заряду акумулятора нормалізується, спробуйте встановити додатки ще раз. Спробуйте ще раз спостерігати за тим, як працює споживання енергії акумулятора після встановлення кількох програм, так що буде легше відокремити, яка програма може бути винуватцем, якщо проблема вирішиться.

Проблема No4: Питання після скидання заводських налаштувань Galaxy S5 через проблему розряду батареї

Привіт. Мій акумулятор Samsung Galaxy 5 розряджається дуже швидко. Він також починає самостійно вимикатись і перезавантажуватися. Мені б хотілося залишити 35% заряду. Я помітив, що він перезапуститься, коли з’явиться текст, або якщо у мене відкрита інша програма, і я переключатимусь між програмами.

Це схоже на те, що, оскільки заряд акумулятора низький, він не справляється з кількома відкритими програмами.

Я прочитав в Інтернеті, що було запропоновано, як зробити генеральний скидання.

Запитання до вас: якщо я виконую генеральний скидання, я втрачаю свої контакти (номери телефонів), старі тексти, зображення, програми, які були завантажені тощо ... - Дора

Рішення: Привіт Доро. Загальне скидання очистить все, що зберігається у внутрішній пам’яті телефону. Якщо ви використовуєте стокові програми для зберігання своїх контактів, зображень та текстових повідомлень, вони будуть видалені, якщо ви не створите їх десь. Якщо у вас є комп’ютер, ви можете встановити на нього програму Samsung Kies і підключити до неї телефон, щоб можна було зберігати резервну копію файлів через Kies. Для нас це найзручніший спосіб створити копію файлів перед скиданням до заводських налаштувань.

Вам не потрібно турбуватися про завантажені програми, оскільки ви не втратите їх після скидання. Після повторного входу в додаток Google Play Store після відновлення заводських налаштувань у вас з’явиться список усіх додатків, які ви раніше встановили. Однак налаштування програми та прогрес гри можуть бути втрачені після скидання.